Page 73 of 77

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 19:19 22. Sep 2018
by sandoftime
Bouřka před barákem
Image

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 19:27 22. Sep 2018
by Nalkanar
Image

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 19:35 22. Sep 2018
by sandoftime
Nalkanar wrote:Image
*flex on dem kidos*

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 19:42 22. Sep 2018
by Nalkanar
To nejlepší tam jde vidět jen částečně! :lol:

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 19:48 22. Sep 2018
by Puxina
Mr. Pinkman! :D

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 10:29 23. Sep 2018
by LDamian
Zeerit wrote:Nevím jestli by unesla ty stehna s tak malýma křídlama :D
Záleží na tom, jak šťastné má myšlenky, množství a kvalitě vílího prachu co jí nadnáší a síle a délce trvání prvního dětského smíchu, při kterém se zrodila. Každopádně kdyby začala klesat k zemi, tak věř a rychle zatleskej! :wink:

Jinak super popisy té hry. Díky. Až jsem sám dostal chuť ji vyzkoušet.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 11:03 23. Sep 2018
by Uradin
bylo by dobre mrknout do hry se všema co chcou vyzkoušet black desert a těma co by se radi po době zas vratili co řikáte? .)

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 17:32 23. Sep 2018
by Caehan
Stojí to něco? Stojí to za něco? Žere to hodně času, nebo to jde navštívit jen občas?

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 17:37 23. Sep 2018
by Nalkanar
Ano, ano, záleží ale v zásadě ano. :lol:

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 19:56 23. Sep 2018
by Uradin
par šušní to bere ale naštěstí to je buy to play není to jako wowko kde musím platit i měsíční platby + pokaždé nový datadisk. a čas to je čistě na dotyčném jestli tomu chce věnovat hodně nebo malo času

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 20:42 25. Sep 2018
by XŠevyX
Bloodborne
Hrál jsem s kámošem a za mě úplná pecka.
Přiznám se...když jsem hrál sám, nebavilo mě to ani z poloviny tak jak v partě.
Ale jinak je to parádní hack-n-slash RPG s o trošku větší náročností, ale o to víc to člověka baví a po chvíli se bojí i hýbajícího keře :D Zajímavý systém zbraní, epické bossfighty a vcelku pěkně vyřešen coop (multiplayer). Kdo hrál Dark Souls, tak dávno bude znát. Další souls hra co mám za sebou je Nioh( samuraiové) ale ten už tak vydařený podle mě nebyl, každopádně za zkoušku rozhodně stojí.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 10:27 05. Oct 2018
by Zeerit
Nový trailer na Legends of Aria / Shards online.
4.prosince na Steamu v "early access", jnými slovy placená beta :)

https://youtu.be/ijp7zA_QIqs

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 10:36 05. Oct 2018
by Barbar321
To vypadá pěkně :)

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 03:08 06. Oct 2018
by Uradin
souhlas jesi to nebude přes 30eček tak se tam asi nasačkuju :D

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 09:36 06. Oct 2018
by soul1
30 eček je minimum.