Page 73 of 116

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 23:48 15. Oct 2012
by -darkvision-
Takže jako že na 17.00 ? Absintorix, Bahnak, Dark, Derken, Welvin (i když nevím zda welv bude moct od pěti už).

Kdo dál by to stíhal na pátou?

Edit:
KaTo na 17.30
Firefox po 17.00

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 00:01 16. Oct 2012
by KaTo
-darkvision- wrote:Takže jako že na 17.00 ? Absintorix, Bahnak, Dark, Derken, Welvin (i když nevím zda welv bude moct od pěti už).

Kdo dál by to stíhal na pátou?
...mnoo, možná přijde i kouzelník, i když přímo na pátou to nevidím. Tou dobou to vidím tak, že budu akorát opouštět crafteří dílnu na Andělu. Ale půl šestá už vypadá reálně.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 00:17 16. Oct 2012
by Firefox_
Taky se stavím

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 00:17 16. Oct 2012
by Molly23
já to nevidím slavně, skočila mi na pátek makačka a nevím do kdy tam budu muset zkejsnout :(

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 00:54 16. Oct 2012
by Absinthorix
Molly23 wrote:já to nevidím slavně, skočila mi na pátek makačka a nevím do kdy tam budu muset zkejsnout :(
Copak nemáš svatby, porody, pohřby... něco takovýho? V 17.00 nástup na nefiltrák

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 08:06 16. Oct 2012
by Molly23
Absinthorix wrote:
Molly23 wrote:já to nevidím slavně, skočila mi na pátek makačka a nevím do kdy tam budu muset zkejsnout :(
Copak nemáš svatby, porody, pohřby... něco takovýho? V 17.00 nástup na nefiltrák
Láká mě to, ale někde k těm prachů taky musím přijít že? Snad to bude OK, jen si budu muset zorganizovat kdy udělám dvě prezentace, rýsovací úlohu z technické dokumentace a dopravní průzkum :). Brrrrr

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:25 16. Oct 2012
by Absinthorix
Molly23 wrote:
Absinthorix wrote:
Molly23 wrote:já to nevidím slavně, skočila mi na pátek makačka a nevím do kdy tam budu muset zkejsnout :(
Copak nemáš svatby, porody, pohřby... něco takovýho? V 17.00 nástup na nefiltrák
Láká mě to, ale někde k těm prachů taky musím přijít že?
Vem s sebou trofej ze šéfa a firemní truhlici...

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:41 16. Oct 2012
by Braenn
Asi jo.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:44 16. Oct 2012
by Shaman88
Nechcete udělat nějakej sraz i v Praze den před tím podzimním srazem?
Abych to měl po cestě....

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 18:59 16. Oct 2012
by Fryn
Zkusím se na to pořádně vyspat a dojít už na tu sedmnáctou.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 19:06 16. Oct 2012
by Absinthorix
A teď pozor soudruzi - kontrolní otázka:

Kdo z vás kouří a naopak kdo z vás je militantní nekuřák? (Neutrálové se nepočítají)


//jestli by stálo za to jim brnknout a zamluvit si nekuřácký salónek (který by stejně měl být volný, pokud vím, ale jistota je kulomet)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 19:13 16. Oct 2012
by J.F.Payne
Do nekuřáckýho mě nedostanete, alébrž se mi nechce chodit odsedávat do kuřáckého nebo, nedej bože, chodit v týhle zatracený zimě kouřit ven.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 19:21 16. Oct 2012
by Absinthorix
J.F.Payne wrote:Do nekuřáckýho mě nedostanete, alébrž se mi nechce chodit odsedávat do kuřáckého nebo, nedej bože, chodit v týhle zatracený zimě kouřit ven.
A ty přijdeš?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 19:23 16. Oct 2012
by Nalkanar
A Jon pravil, že je takový suverén, že musí být po jeho, i kdyby se měli ostatní posrat!

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 19:27 16. Oct 2012
by J.F.Payne
Nalkanar wrote:A Jon pravil, že je takový suverén, že musí být po jeho, i kdyby se měli ostatní posrat!
Přesně tak.