Page 73 of 142
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 15:33 04. Jan 2013
by Prasokralik
Molly23 wrote:Já si myslím, že by stačilo udělat prodejce pláštů bez bonusů, který by prodával všechny vzhledy! A bylo by to.
Než se crcat s takovýmhle obchodníkem, to už za stejný čas napíšeš úpravu plášťů.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 15:40 04. Jan 2013
by Bruciacullo
Prasokralik wrote:Bruciacullo wrote:
Pokud nekdo chcete zmenit vzhled pláště napiše mi do pm bonusy co dava a požadovany vzhled
Tohle je super a je fjan že se nabízíš, já samozřejmě vím, že s ochotným DM to jde. Problém je, že je mi proti srsti s tím DM otravovat. Systém šití pláš´tů nemůže být těžší než na thalii fungující systém úprav oblečení/zbraní/štítů. Je jedno, který z těch dvou prostě aplikovat nap láště. Chápu, že je to zabití dalších 30-ti minut pro kučíka nebo jiného wb čaroděje, ale výsledek bude znatelný a hlavně prezistentní.
Když se sám nabízím už to není otravováni

to je jak kdyby jsi řikal že otravuješ taxikaře když se s nim svezeš nebo prodavače když jdeš zaplatit zboží

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 15:44 04. Jan 2013
by Prasokralik
No právě... ještě bys chtěl platit...
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 16:01 04. Jan 2013
by Nalkanar
No to už se řešilo a problém byl v tom, že by někdo musel projít modely, vyházet ty "neviditelné" apod., ne? A to je prý strašně náročné.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 16:39 04. Jan 2013
by kucik
Nalkanar wrote:No to už se řešilo a problém byl v tom, že by někdo musel projít modely, vyházet ty "neviditelné" apod., ne? A to je prý strašně náročné.
Ano.
Není to strašně náročné. Je to jen 0-255 modelů plášťů. Když jsem dělal barvíře, tak jsem osobně musel projít 255 modelů * 12 částí oblečení * 8 ras * 2 pohlaví a za tři večery krvavejch očí to jde zvládnout.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 16:45 04. Jan 2013
by Molly23
Takže je mnohem rychlejší udělat obchodníka ne?

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 16:48 04. Jan 2013
by Rejty
Nebuďte líní a udělejte si to, když to chcete.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 16:49 04. Jan 2013
by kucik
Molly23 wrote:Takže je mnohem rychlejší udělat obchodníka ne?

Nerozumím, jak to řeší problém, že chceš mít určitý druh pláště určitého vzhledu.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 17:41 04. Jan 2013
by Molly23
Myslel jsem to jako obchodníka co by prodával pláště bez bonusů, ale měly by ty různé vzhledy. Takže na parádu dobré.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 17:44 04. Jan 2013
by Nalkanar
Molly23 wrote:Myslel jsem to jako obchodníka co by prodával pláště bez bonusů, ale měly by ty různé vzhledy. Takže na parádu dobré.
Radši obětuj čas, když chceš vzhledy a nahlaš se kucíkovi, protřiď to a budeš moct měnit vzhled i u plášťů co si pak potáhneš do boje

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 18:20 04. Jan 2013
by Molly23
čas at obětuje Prasokrálik. Já jen navrhoval jednoduché skorořešení.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 18:38 04. Jan 2013
by kucik
Jednoduché skorořešení je časově stejně náročné, jako složité úplnořešení.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 18:43 04. Jan 2013
by Molly23
No vytvořit itemy pláštů, hodit je do nabídky obchodu, udělat dialog... prdnout NPC někam do města. To je to co jsem myslel. Možná je tam nějakej zádrhel, který neznám. A nebo jsi ty tak schopný a dokážeš složité úplněřešení pekelně rychle. Odhaduji práci s obchodníkem na nějakých ... 30 minut max.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 18:52 04. Jan 2013
by kucik
Molly23 wrote:No vytvořit itemy pláštů, hodit je do nabídky obchodu, udělat dialog... prdnout NPC někam do města. To je to co jsem myslel. Možná je tam nějakej zádrhel, který neznám. A nebo jsi ty tak schopný a dokážeš složité úplněřešení pekelně rychle. Odhaduji práci s obchodníkem na nějakých ... 30 minut max.
1. Kolik času strávíš tím, že vytvoříš obchodníka a dáš mu do nabídky ~100 plášťů, kdy u kazždého budeš nastavovat jiný vzhled?
2. Kolik čas strávíš otevření modulu a klikáním na tlačítko další, kdy se podívaš zda plášť funguje/nefunguje a odškrtneš si ho?
Porovnej výše zmíněné.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 18:55 04. Jan 2013
by Molly23
Musím se kouknout kolik těch pláštů tam je.... to číslo nevím no. Já uvažuji v rámci tak o cca 20ti použitelných vzhledech pláštů. Kouknu na to a zkusím je spočítat.