Page 73 of 331
Re: Poděkování
Posted: 01:14 01. Nov 2009
by zachy
Děkuji neznámému DM, který pojmenoval veškeré NPC co jsem v Ivory potkal... zprvu jsem ani nevedel ze jsou NPC

Re: Poděkování
Posted: 01:54 01. Nov 2009
by venomeq
jachyra wrote:Ahojte všetci predrahí hráči Thalie i drahý môj team ...
No nevim co na to rici...taky pekne dekuji za hru a zabavu....ale stejne neberu to jako rozlouceni pouze zatim jako pauzu nebot nikdy neni pozde se vratit....cloveka to vzdycky potahne tam kde sou lidi v pohode a nakonec mu to neda a vrati se...takze i v to doufam ze se preci jen po nejake dobe vratis a zas zacnes hrat....Takze zatim reknu jen Navidenou a diky.
Re: Poděkování
Posted: 10:37 01. Nov 2009
by pilnik
Tááák, chtěl bych poděkovat všem co se zúčastlili naší malé akcičky u Bezednýho škopku a hojnou měrou obohatili naše konta v bance
Také bych chtěl poděkovat Caironovi, že nam to tam na posledni chvili vyzdobil a hlídal morální bezúhonost některých nezletilých, co se přišli podvat.
No věřím ,že to nebyla poslední akce tohoto ražení a přiště se do toho vloží třeba i Bert , jinak než svou poezii
No a posledni a zároven největší dík, i když se už budu opakovat, je Rofovi za jeho Arii a nezapomenutelné chvile s ní strávené....
Re: Poděkování
Posted: 10:38 01. Nov 2009
by Cairon
zachy wrote:Děkuji neznámému DM, který pojmenoval veškeré NPC co jsem v Ivory potkal... zprvu jsem ani nevedel ze jsou NPC

No jak bych to vysvětlil...ehmm... všichni byli o půlnoci v dílně .... takže maličko nuda... no a když hráči kraftí...tak DM si taky může kraftit ne ? A kraft nových NPC a potvor je takový uklidňující a málo kdo ho dělá

Re: Poděkování
Posted: 12:47 01. Nov 2009
by Lynx23
jachyra wrote:Tak je to nakoniec tu, definitívne som sa rozhodla prestať hrať na Thalii.
to neee ... s Korou se mi vždycky dobře hrálo. Můžu jen doufat, že se třeba za čas vrátíš.
Každopádně ale musím taky poděkovat za skvělou hru s Korou i za tvoje Q, u kterých jsem se vždycky dobře bavil
Re: Poděkování
Posted: 14:27 01. Nov 2009
by Pajule
pilnik wrote:Také bych chtěl poděkovat Caironovi, že nam to tam na posledni chvili vyzdobil a hlídal morální bezúhonost některých nezletilých, co se přišli podvat.
phmff já jen nakoukla a tak veřejně!*odfrkne si*a to sem se jukla až o hodinu dřív , protože už nvimkdo něc potřeboval , hlavně to musel říct nahlas!aby to každej slyšel*frfná*
Re: Poděkování
Posted: 16:15 01. Nov 2009
by pilnik
to Pajule: no tak se nečerti

mne to v tu danou chvili strašně pobavilo, tak sem to musel vypíchnout

Re: Poděkování
Posted: 16:30 01. Nov 2009
by Xantipa
Pajule wrote:pilnik wrote:Také bych chtěl poděkovat Caironovi, že nam to tam na posledni chvili vyzdobil a hlídal morální bezúhonost některých nezletilých, co se přišli podvat.
phmff já jen nakoukla a tak veřejně!*odfrkne si*a to sem se jukla až o hodinu dřív , protože už nvimkdo něc potřeboval , hlavně to musel říct nahlas!aby to každej slyšel*frfná*
Anooooo

, tohle byla dulezita soucast vecera a priznavam, ze me to jako hrace dost uklidnilo, protoze Aysha je take pekne rozdovadena a obcas me hryze svedomi kdyz si predstavim, ze smejdis nekde kolem...
Re: Poděkování
Posted: 16:31 01. Nov 2009
by LDamian
Malem bych zapomel... Diky Caironovi za pomoc v arene. A za trpelivost s myma vyhradama.

Re: Poděkování
Posted: 16:35 01. Nov 2009
by Pajule
Xantipa wrote:Pajule wrote:pilnik wrote:Také bych chtěl poděkovat Caironovi, že nam to tam na posledni chvili vyzdobil a hlídal morální bezúhonost některých nezletilých, co se přišli podvat.
phmff já jen nakoukla a tak veřejně!*odfrkne si*a to sem se jukla až o hodinu dřív , protože už nvimkdo něc potřeboval , hlavně to musel říct nahlas!aby to každej slyšel*frfná*
Anooooo

, tohle byla dulezita soucast vecera a priznavam, ze me to jako hrace dost uklidnilo, protoze Aysha je take pekne rozdovadena a obcas me hryze svedomi kdyz si predstavim, ze smejdis nekde kolem...
vzhledem k tomu co dělam za sport

se bát nemusíš *přemýšlí co si oní asi ted buduo myslet*
ale aby mi zas kucik nezprd za spam :
Chci poděkovat všem co se motají kolem Lenči , sice to dost postav častokrát odnese

ale ona už je taková díííky

Re: Poděkování
Posted: 18:04 01. Nov 2009
by Modrovousice
Desmond wrote:Meh, tak hezky jako Jachyra se asi nedokazi rozloucit, ale presto bych timto chtel podekovat vsem s kterymi jsem mel moznost hrat. Je tu moc hezkej kolektiv hracu ve kterem to sice obcas trochu zaskripe, ale to uz k tomu patri

. Je pravdou, ze jsem se tu nesdrzel dlouho, ale tak uz to hold chodi. A priznejte se, Des uz vam sel pekne na nervy, ze jo? XD. Takze vsem thalijcum i Thalii samotne preji pouze to nejlepsi a hlavne se drzte, takovy server v nasich vodach rozhodne chceme a potrebujeme!
So long and thanks for all the fish
PS.: Za ten ples se omlouvam a doufam, ze se toho ujme nekdo jiny. Preji hodne zabavy
Ach jo. No co se dá dělat, hrálo se z tebou hezky. Měj se.
Re: Poděkování
Posted: 20:47 01. Nov 2009
by bigbull666
Chtel bych podekovat Kucikovi za rychle vyrizeni problemu s loginem. DEKUJU!
Re: Poděkování
Posted: 23:54 01. Nov 2009
by Pajule
Chcii moooc poděkovat všem černej držkám
opravdu takhle sems e dlouuuho nebavila

a ted to bdue v podemnu lítat , že budou rádi až vypadne

snad jim nevaíd její povaha

prej nešahej na to co když je to jedovatý? ano ano mula je jedovatá

srandy kopec moc sem se zasmála fakt ,ž e jo
+ asi se ze mě stane crafter

kteréhoo všichni bskakujou tak proč ne
a díky Czech_luthorovi ,že se pár dní věnuje LEnce

Re: Poděkování
Posted: 01:03 02. Nov 2009
by Necrooo
Ja bych chtel podekovat vsem, kteri zasahuji do deni Rota´Jareho.
Re: Poděkování
Posted: 07:44 02. Nov 2009
by -RoF-
Taky děkuju drowovi jménem Urlaen (snad je to dobře

) za pěkné přepadení v jeskyních. No pak sem se sice divil, že si troufl až k Ivoře, ale dopadlo to dobře....pro nás teda
Jo taky ještě děkuju za fajn pokec s Berserkem, ikdyž byl nějak podezřele hodný a klidný, když na něj byly dvě holčiny.
