Page 73 of 331

Re: Poděkování

Posted: 01:14 01. Nov 2009
by zachy
Děkuji neznámému DM, který pojmenoval veškeré NPC co jsem v Ivory potkal... zprvu jsem ani nevedel ze jsou NPC :D

Re: Poděkování

Posted: 01:54 01. Nov 2009
by venomeq
jachyra wrote:Ahojte všetci predrahí hráči Thalie i drahý môj team ...
No nevim co na to rici...taky pekne dekuji za hru a zabavu....ale stejne neberu to jako rozlouceni pouze zatim jako pauzu nebot nikdy neni pozde se vratit....cloveka to vzdycky potahne tam kde sou lidi v pohode a nakonec mu to neda a vrati se...takze i v to doufam ze se preci jen po nejake dobe vratis a zas zacnes hrat....Takze zatim reknu jen Navidenou a diky.

Re: Poděkování

Posted: 10:37 01. Nov 2009
by pilnik
Tááák, chtěl bych poděkovat všem co se zúčastlili naší malé akcičky u Bezednýho škopku a hojnou měrou obohatili naše konta v bance :D
Také bych chtěl poděkovat Caironovi, že nam to tam na posledni chvili vyzdobil a hlídal morální bezúhonost některých nezletilých, co se přišli podvat. :D
No věřím ,že to nebyla poslední akce tohoto ražení a přiště se do toho vloží třeba i Bert , jinak než svou poezii :D
No a posledni a zároven největší dík, i když se už budu opakovat, je Rofovi za jeho Arii a nezapomenutelné chvile s ní strávené....

Re: Poděkování

Posted: 10:38 01. Nov 2009
by Cairon
zachy wrote:Děkuji neznámému DM, který pojmenoval veškeré NPC co jsem v Ivory potkal... zprvu jsem ani nevedel ze jsou NPC :D

No jak bych to vysvětlil...ehmm... všichni byli o půlnoci v dílně .... takže maličko nuda... no a když hráči kraftí...tak DM si taky může kraftit ne ? A kraft nových NPC a potvor je takový uklidňující a málo kdo ho dělá :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 12:47 01. Nov 2009
by Lynx23
jachyra wrote:Tak je to nakoniec tu, definitívne som sa rozhodla prestať hrať na Thalii.
:cry:
to neee ... s Korou se mi vždycky dobře hrálo. Můžu jen doufat, že se třeba za čas vrátíš.

Každopádně ale musím taky poděkovat za skvělou hru s Korou i za tvoje Q, u kterých jsem se vždycky dobře bavil

Re: Poděkování

Posted: 14:27 01. Nov 2009
by Pajule
pilnik wrote:Také bych chtěl poděkovat Caironovi, že nam to tam na posledni chvili vyzdobil a hlídal morální bezúhonost některých nezletilých, co se přišli podvat. :D

phmff já jen nakoukla a tak veřejně!*odfrkne si*a to sem se jukla až o hodinu dřív , protože už nvimkdo něc potřeboval , hlavně to musel říct nahlas!aby to každej slyšel*frfná*

Re: Poděkování

Posted: 16:15 01. Nov 2009
by pilnik
to Pajule: no tak se nečerti :twisted: mne to v tu danou chvili strašně pobavilo, tak sem to musel vypíchnout :D

Re: Poděkování

Posted: 16:30 01. Nov 2009
by Xantipa
Pajule wrote:
pilnik wrote:Také bych chtěl poděkovat Caironovi, že nam to tam na posledni chvili vyzdobil a hlídal morální bezúhonost některých nezletilých, co se přišli podvat. :D

phmff já jen nakoukla a tak veřejně!*odfrkne si*a to sem se jukla až o hodinu dřív , protože už nvimkdo něc potřeboval , hlavně to musel říct nahlas!aby to každej slyšel*frfná*
Anooooo :D, tohle byla dulezita soucast vecera a priznavam, ze me to jako hrace dost uklidnilo, protoze Aysha je take pekne rozdovadena a obcas me hryze svedomi kdyz si predstavim, ze smejdis nekde kolem...

Re: Poděkování

Posted: 16:31 01. Nov 2009
by LDamian
Malem bych zapomel... Diky Caironovi za pomoc v arene. A za trpelivost s myma vyhradama. :) :wink:

Re: Poděkování

Posted: 16:35 01. Nov 2009
by Pajule
Xantipa wrote:
Pajule wrote:
pilnik wrote:Také bych chtěl poděkovat Caironovi, že nam to tam na posledni chvili vyzdobil a hlídal morální bezúhonost některých nezletilých, co se přišli podvat. :D

phmff já jen nakoukla a tak veřejně!*odfrkne si*a to sem se jukla až o hodinu dřív , protože už nvimkdo něc potřeboval , hlavně to musel říct nahlas!aby to každej slyšel*frfná*
Anooooo :D, tohle byla dulezita soucast vecera a priznavam, ze me to jako hrace dost uklidnilo, protoze Aysha je take pekne rozdovadena a obcas me hryze svedomi kdyz si predstavim, ze smejdis nekde kolem...

vzhledem k tomu co dělam za sport ;) :D se bát nemusíš *přemýšlí co si oní asi ted buduo myslet*


ale aby mi zas kucik nezprd za spam :


Chci poděkovat všem co se motají kolem Lenči , sice to dost postav častokrát odnese :D ale ona už je taková díííky ;)

Re: Poděkování

Posted: 18:04 01. Nov 2009
by Modrovousice
Desmond wrote:Meh, tak hezky jako Jachyra se asi nedokazi rozloucit, ale presto bych timto chtel podekovat vsem s kterymi jsem mel moznost hrat. Je tu moc hezkej kolektiv hracu ve kterem to sice obcas trochu zaskripe, ale to uz k tomu patri :D. Je pravdou, ze jsem se tu nesdrzel dlouho, ale tak uz to hold chodi. A priznejte se, Des uz vam sel pekne na nervy, ze jo? XD. Takze vsem thalijcum i Thalii samotne preji pouze to nejlepsi a hlavne se drzte, takovy server v nasich vodach rozhodne chceme a potrebujeme!

So long and thanks for all the fish ;)

PS.: Za ten ples se omlouvam a doufam, ze se toho ujme nekdo jiny. Preji hodne zabavy

Ach jo. No co se dá dělat, hrálo se z tebou hezky. Měj se.

Re: Poděkování

Posted: 20:47 01. Nov 2009
by bigbull666
Chtel bych podekovat Kucikovi za rychle vyrizeni problemu s loginem. DEKUJU!

Re: Poděkování

Posted: 23:54 01. Nov 2009
by Pajule
Chcii moooc poděkovat všem černej držkám :D

opravdu takhle sems e dlouuuho nebavila :D a ted to bdue v podemnu lítat , že budou rádi až vypadne :twisted: snad jim nevaíd její povaha :D prej nešahej na to co když je to jedovatý? ano ano mula je jedovatá :D :mrgreen: srandy kopec moc sem se zasmála fakt ,ž e jo ;)

+ asi se ze mě stane crafter :twisted: kteréhoo všichni bskakujou tak proč ne :D


a díky Czech_luthorovi ,že se pár dní věnuje LEnce ;)

Re: Poděkování

Posted: 01:03 02. Nov 2009
by Necrooo
Ja bych chtel podekovat vsem, kteri zasahuji do deni Rota´Jareho.

Re: Poděkování

Posted: 07:44 02. Nov 2009
by -RoF-
Taky děkuju drowovi jménem Urlaen (snad je to dobře ;) ) za pěkné přepadení v jeskyních. No pak sem se sice divil, že si troufl až k Ivoře, ale dopadlo to dobře....pro nás teda :P

Jo taky ještě děkuju za fajn pokec s Berserkem, ikdyž byl nějak podezřele hodný a klidný, když na něj byly dvě holčiny. :)