Page 74 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 18:07 11. Nov 2010
by cer-c
jinak štíty vyrábět lze, jen člověk musí mít polotovary a ty se momentálně získat nedají. Dnes jsem zkusil dodělat štít, který jsem měl v trezoru rozdělaný už z doby výměny itemů. V pohodě jsem štít dodělal a násladně i prodal. Upravit kozu tak, aby umožnila vyrábět polotovary by asi neměl být větší problém, ale vnucovat se vám nebudu

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 23:27 11. Nov 2010
by kucik
Ja bohuzel nevim stadium rozpracovanosti a predevsim neznam spravne nastaveni cen. S timhle bez informaci nedokazu hnout.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 20:49 13. Nov 2010
by -RoF-
Líbilo mi kdyby šel udělat předmět něco jako rozcestník s šipkou a nápisem. Na nějaké RP věci
A ten by šel koupit, napsat co člověk chce a dát kdekoliv na zem.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 21:03 13. Nov 2010
by Sveneld
ja bych uvital pytlicek na drahy kameny jako byl v baldurs gate
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:38 16. Nov 2010
by cer-c
Nešlo by zatím dočasně dát do obchodů štíty, které by byly třeba i za přemrštěný ceny, ale aspoň by se dali koupit.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:34 16. Nov 2010
by kucik
Nerozumim. Ve hře snad nejsou štíty?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 18:04 16. Nov 2010
by cer-c
No štíty tam jsou, ale max co jsem viděl bylo +2 a u dobrodruha +4, ale to bylo jen pro zákon. přesvědčení
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:12 16. Nov 2010
by Miking
Pro všechny co by se chtěli naučit v tolu, jeden malej návodek v češtině. Je tam popsána práce v toolu od základů a skriptování od základů.
http://neverwinter.cz/tichondrius/tutorial.htm
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 21:55 16. Nov 2010
by sandoftime
cer-c wrote:No štíty tam jsou, ale max co jsem viděl bylo +2 a u dobrodruha +4, ale to bylo jen pro zákon. přesvědčení
to je v pořádku, lepší věci už je nutné kupovat od hráčů, malá rada - štíty kraftí truhláři
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 00:20 17. Nov 2010
by cer-c
Tak takhle úžasnou radu jsem fakt nečekal... Jako pardon, ale myslíš, že když mám namaxovanou truhlařinu, že bych si štít neudělal, kdyby to šlo? *nechápavě kroutí hlavou*
To kucik: beru zpět... u dobrodruha se prý dá sehnat i jiná pavéza +4, tak snad budu mít jednou štěstí
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 17:56 17. Nov 2010
by monstera
cer-c wrote:Tak takhle úžasnou radu jsem fakt nečekal... Jako pardon, ale myslíš, že když mám namaxovanou truhlařinu, že bych si štít neudělal, kdyby to šlo? *nechápavě kroutí hlavou*
To kucik: beru zpět... u dobrodruha se prý dá sehnat i jiná pavéza +4, tak snad budu mít jednou štěstí
taky čekám na to, až si budu moct štít udělat, zatím používám dračí štít od dobrodruha...
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:31 22. Nov 2010
by tao kan
Vylepšení umělé inteligence
*NPC při nalezení hráče zařve a navaže na sebe ostatní NPC v určitém radiusu
*item kaminky do praku použít jako lákadlo - vhozením na určité místo pujde nejbližší NPC po bodě dopadu
=stížení solovaní po jednom NPC =>

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 17:30 22. Nov 2010
by -darkvision-
tao kan wrote:Vylepšení umělé inteligence
*NPC při nalezení hráče zařve a navaže na sebe ostatní NPC v určitém radiusu
*item kaminky do praku použít jako lákadlo - vhozením na určité místo pujde nejbližší NPC po bodě dopadu
=stížení solovaní po jednom NPC =>

Pod tohle se podepíšu.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 21:20 22. Nov 2010
by Derken-
tao kan wrote:Vylepšení umělé inteligence
*NPC při nalezení hráče zařve a navaže na sebe ostatní NPC v určitém radiusu
*item kaminky do praku použít jako lákadlo - vhozením na určité místo pujde nejbližší NPC po bodě dopadu
=stížení solovaní po jednom NPC =>

Neblbni glaričku

Víš kolik ubyde těch sólistů?
Jinak já se pod to klidně podepíšu taky

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 21:22 23. Nov 2010
by de Aers
Šlo by udělat, aby šlo mluvit i za koupené zvířata v Dobrodruhově krámku ? Stejně jako jde jednat za koně pomocí /h *text* ... tak nějak i u těhlech. Díky