Page 74 of 329

Re: Vtípky

Posted: 15:55 28. May 2010
by KaTo
Thalijský černý medvěd po "nedávném" updatu :twisted: .
http://www.novinky.cz/koktejl/201607-me ... asnou.html

Re: Vtípky

Posted: 16:08 28. May 2010
by efu_redo
zvířata zbrojí .. :mrgreen: bude 3. světová válka :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 00:19 29. May 2010
by de Aers
To je ta kung fu panda ne ? :D Nedávno sem na to koukal :)

Re: Vtípky

Posted: 22:21 29. May 2010
by Rejty
...

Re: Vtípky

Posted: 08:07 30. May 2010
by LDamian
Chtěl jsem prostě vědět, jak to bude vypadat. :) :wink:


BÁSEŇ MUŽE

Chci ženu, která krásná, chytrá a silná je,
milující dlouhé naslouchání,
ženu která myslí dřív než mluví,
ženu která zavolá a nečeká týdny.
Její zaměstnání je prostě skvělé,
její konto je pro mne vždy vroucně otevřené.
Galantní u stolu, etikety znalá,
záda mi mne a to bez váhání.
Ó, ženu která mysl mou miluje,
a ví co odpovědět na „můj penis, jak velký je?“
Ženu takovou nekonečně chci milovat,
a jako svou nejlepší přítelkyni znát.



BÁSEŇ ŽENY

Chci hlucho-němého satyra
s velkým ptákem, co vlastní pivnici a rybářskou loď.
Vím, že se to nerýmuje a je mi to u prdele.

Re: Vtípky

Posted: 15:30 30. May 2010
by Sveneld
google ví :)

Re: Vtípky

Posted: 23:51 30. May 2010
by wooh
Image

Re: Vtípky

Posted: 13:51 02. Jun 2010
by nomis_b
Takova dobra souhra nahod:

Prohlížení profilu - -RoF-

Nejvíce aktivní téma: SPAM
[ 78 příspěvků / 11.40% z uživatelových příspěvků ]


tedy každý 10 příspěvek ROFa je SPAM :wink:

Já teda osbně mám KOŠ ale to je dáno doufám jen promazáváním fóra po Wipu ..

Re: Vtípky

Posted: 13:54 02. Jun 2010
by efu_redo
nomis_b wrote:Takova dobra souhra nahod:

Prohlížení profilu - -RoF-

Nejvíce aktivní téma: SPAM
[ 78 příspěvků / 11.40% z uživatelových příspěvků ]


tedy každý 10 příspěvek ROFa je SPAM :wink:

Já teda osbně mám KOŠ ale to je dáno doufám jen promazáváním fóra po Wipu ..
To stále o ničem nevypovídá. A vůbec, přestaňte se do něj už navážet, ten kluk to myslí dobře :!:
:mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 14:32 02. Jun 2010
by KaTo
nomis_b wrote:...
*kouká k sobě do profilu* Jsi na tenkém ledě, Homolko!

KaTo:
Nejvíce aktivní téma: SPAM
[ 44 příspěvků / 23.78% z vašich příspěvků ]

edit: *domyslete si smajlíky* :lol: :lol: :lol:

Re: Vtípky

Posted: 14:33 02. Jun 2010
by wooh
efu_redo wrote:
nomis_b wrote:Takova dobra souhra nahod:

Prohlížení profilu - -RoF-

Nejvíce aktivní téma: SPAM
[ 78 příspěvků / 11.40% z uživatelových příspěvků ]


tedy každý 10 příspěvek ROFa je SPAM :wink:

Já teda osbně mám KOŠ ale to je dáno doufám jen promazáváním fóra po Wipu ..
To stále o ničem nevypovídá. A vůbec, přestaňte se do něj už navážet, ten kluk to myslí dobře :!:
:mrgreen:
Ale ty seš na tom taky docela dobře, 29.41% SPAM :D :lol:

Re: Vtípky

Posted: 14:34 02. Jun 2010
by efu_redo
wooh wrote:
efu_redo wrote:
nomis_b wrote:Takova dobra souhra nahod:

Prohlížení profilu - -RoF-

Nejvíce aktivní téma: SPAM
[ 78 příspěvků / 11.40% z uživatelových příspěvků ]


tedy každý 10 příspěvek ROFa je SPAM :wink:

Já teda osbně mám KOŠ ale to je dáno doufám jen promazáváním fóra po Wipu ..
To stále o ničem nevypovídá. A vůbec, přestaňte se do něj už navážet, ten kluk to myslí dobře :!:
:mrgreen:
Ale ty seš na tom taky docela dobře, 29.41% SPAM :D :lol:
Já jsem s tím naprosto spokojený.

Re: Vtípky

Posted: 14:47 02. Jun 2010
by Luelle
mě zachraňuje zadek spamování DM fora :D:D:D

Celkem příspěvků: 643
[1.03% ze všech příspěvků / 3.92 příspěvků za den]
Zobrazit vaše příspěvky
Nejvíce aktivní fórum: Pokec
[ 141 příspěvků / 21.93% z vašich příspěvků ]
Nejvíce aktivní téma: SPAM
[ 88 příspěvků / 13.69% z vašich příspěvků ]

Re: Vtípky

Posted: 06:02 03. Jun 2010
by -RoF-
CHeche vy máte ale nápady :D
Tak jako spam je ideální, když nenajdu vhodný toppic, tak to píšu tam. Konečně aspon nemám nejvíc příspěvků v poděkování :D

Re: Vtípky

Posted: 10:07 03. Jun 2010
by -darkvision-
Podle mě tam máte někde chybu v tom počítání příspěvků 8) Jojo, je to tak, taky si to myslím.