Page 74 of 89

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 13:30 20. Dec 2012
by Braenn
Jednorožec, povídáš? Stačí takovej?
http://fc00.deviantart.net/fs23/f/2007/ ... _heise.jpg

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 13:32 20. Dec 2012
by Aulus
Braenn wrote:Jednorožec, povídáš? Stačí takovej?
http://fc00.deviantart.net/fs23/f/2007/ ... _heise.jpg
Myslíš hermafrodit?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 13:36 20. Dec 2012
by jachyra
:twisted:stale ale kresli ten artista fakt paradne .... len sranda je ze tak asi 1/3 z jeho obrazkov, dovolim si povedat ze skoro az 1/2 su gay obrazky xD ale tie, co som tam dala su take naj a najnormalnejsie a vacsina z nich su fakt mnam ..... viem, ze pani to neohodnotia (nakolko tam nie su polonahe slecny u ktorych by vobec nevadilo ze su lesbicky :twisted: ), ale ja teda si tie obrazky uzivam naisto hehe v podstate vsetci elfovia su taki od pohladu sladucki xD

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 13:38 20. Dec 2012
by Absinthorix
Braenn wrote:Jednorožec, povídáš? Stačí takovej?
http://fc00.deviantart.net/fs23/f/2007/ ... _heise.jpg
No, nebyl v přítomnosti pana R. ale jo, tohle už je dost silné kafe :lol:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 13:42 20. Dec 2012
by jachyra
Braenn radsej sem ani nedavaj tie horsie verzie :-D by nam tu pani plakali a bolo by im asi aj dost zle xD

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 13:58 20. Dec 2012
by -RoF-
Jaké horší verze? *zvědavě* šup to sem.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 14:13 20. Dec 2012
by jachyra
Kvoli tebe si neznechutime celu zvysnu muzsku populaciu :twisted: staci ze uz teraz je to na nich silna kava hehe

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 14:31 20. Dec 2012
by Braenn
Kdo je zvědavý, ať si projde jeho galerii na deviantartu, ale případné perverzáky zklamu - je to gay, ale ne porno. Spíše takové emo. Hm, Twilight pro pány.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 04:09 23. Dec 2012
by XŠevyX
Nevím jestli to tu už někde není...

Že by Diemo.? 8)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 13:27 23. Dec 2012
by jachyra
Barbarian3.jpg

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 13:55 23. Dec 2012
by jachyra
AONGAS :D

a na dnes si dávam pauzu s obrázkami XD zase nabudúce

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 14:06 23. Dec 2012
by jachyra
Neodolám!!!! ... Aongas ak by bol ženou :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 20:48 28. Dec 2012
by Amber
Ryudern :)

Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 20:50 28. Dec 2012
by Braenn
Ta je super!

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:25 30. Dec 2012
by jachyra
savage-hottie-red-sonja.jpg