Page 74 of 89
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:30 20. Dec 2012
by Braenn
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:32 20. Dec 2012
by Aulus
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:36 20. Dec 2012
by jachyra
:twisted:stale ale kresli ten artista fakt paradne .... len sranda je ze tak asi 1/3 z jeho obrazkov, dovolim si povedat ze skoro az 1/2 su gay obrazky xD ale tie, co som tam dala su take naj a najnormalnejsie a vacsina z nich su fakt mnam ..... viem, ze pani to neohodnotia (nakolko tam nie su polonahe slecny u ktorych by vobec nevadilo ze su lesbicky

), ale ja teda si tie obrazky uzivam naisto hehe v podstate vsetci elfovia su taki od pohladu sladucki xD
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:38 20. Dec 2012
by Absinthorix
No, nebyl v přítomnosti pana R. ale jo, tohle už je dost silné kafe

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:42 20. Dec 2012
by jachyra
Braenn radsej sem ani nedavaj tie horsie verzie

by nam tu pani plakali a bolo by im asi aj dost zle xD
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:58 20. Dec 2012
by -RoF-
Jaké horší verze? *zvědavě* šup to sem.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:13 20. Dec 2012
by jachyra
Kvoli tebe si neznechutime celu zvysnu muzsku populaciu

staci ze uz teraz je to na nich silna kava hehe
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:31 20. Dec 2012
by Braenn
Kdo je zvědavý, ať si projde jeho galerii na deviantartu, ale případné perverzáky zklamu - je to gay, ale ne porno. Spíše takové emo. Hm, Twilight pro pány.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 04:09 23. Dec 2012
by XŠevyX
Nevím jestli to tu už někde není...
Že by Diemo.?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:27 23. Dec 2012
by jachyra
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:55 23. Dec 2012
by jachyra
AONGAS
a na dnes si dávam pauzu s obrázkami XD zase nabudúce
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:06 23. Dec 2012
by jachyra
Neodolám!!!! ... Aongas ak by bol ženou

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 20:48 28. Dec 2012
by Amber
Ryudern

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 20:50 28. Dec 2012
by Braenn
Ta je super!
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 15:25 30. Dec 2012
by jachyra