Page 74 of 116
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 19:29 16. Oct 2012
by Prasokralik
Nalkanar wrote:A Jon pravil, že je takový suverén, že musí být po jeho, i kdyby se měli ostatní posrat!
Ne, Jon pouze pravil, že do nekuřáckého nejde. Nemáš občas trochu problém s chápáním psaného textu nalku?
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 19:37 16. Oct 2012
by J.F.Payne
Prasokralik wrote:Ne, Jon pouze pravil, že do nekuřáckého nejde. Nemáš občas trochu problém s chápáním psaného textu nalku?
Neee, měls ho v tom nechat

)
Tak, a teď vážně. Já vám ze své moci ZAKAZUJU cokoliv POŘÁDAT v NEKUŘÁCKÝCH prostorách

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 19:38 16. Oct 2012
by Derken-
Já kuřák, welv kuřák, bahnák kuřák, dark občasný kuřák

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 19:41 16. Oct 2012
by mandos
Tak já bych se pravděpodobně ukázal taky a taky bych preferoval kuřácký prostory

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 19:53 16. Oct 2012
by Fryn
J.F.Payne wrote:... Tak, a teď vážně. Já vám ze své moci ZAKAZUJU cokoliv POŘÁDAT v NEKUŘÁCKÝCH prostorách

Do hajzlu, vidíš Nalku co děláš těmahle narážkama ?? Teď to máme bílý na černým a budem se podle toho muset povinně řídit. Sakra práce.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 20:17 16. Oct 2012
by Nalkanar
Fryn wrote:J.F.Payne wrote:... Tak, a teď vážně. Já vám ze své moci ZAKAZUJU cokoliv POŘÁDAT v NEKUŘÁCKÝCH prostorách

Do hajzlu, vidíš Nalku co děláš těmahle narážkama ?? Teď to máme bílý na černým a budem se podle toho muset povinně řídit. Sakra práce.
Urychlil jsem vám domlouvání o dvě strany

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 22:40 16. Oct 2012
by Absinthorix
řitipráce a já myslel, že jednou budu z putyky vonět jen kolínskou...
Edit:
příště do kontrolní otázky zahrnu i militantní kuřáky

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 23:52 16. Oct 2012
by -darkvision-
J.F.Payne wrote:Do nekuřáckýho mě nedostanete, alébrž se mi nechce chodit odsedávat do kuřáckého nebo, nedej bože, chodit v týhle zatracený zimě kouřit ven.
Tak či vonak, já stejne budu muset chodit ven

Budeš mi moci dělat společnost

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 23:55 16. Oct 2012
by Braenn
Vyhovuje mi nekuřácký prostor, i jako kuřákovi. Ideálně tak, aby se dalo pouze přejít do vedlejšího salónku a foukat vší silou kouř směrem k nekuřákům, odděleným nějakým tím hezkým obloukem bez dveří.
Když musím odcházet na cigaretu od stolu, vykouřím jich méně a další den ráno je můj stav adekvátní tomuto poměru. Kéž by se to tak dalo udělat i s alkoholem!
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 00:10 17. Oct 2012
by Absinthorix
-darkvision- wrote:J.F.Payne wrote:Do nekuřáckýho mě nedostanete, alébrž se mi nechce chodit odsedávat do kuřáckého nebo, nedej bože, chodit v týhle zatracený zimě kouřit ven.
Tak či vonak, já stejne budu muset chodit ven

Budeš mi moci dělat společnost

Braenn wrote:Vyhovuje mi nekuřácký prostor, i jako kuřákovi. Ideálně tak, aby se dalo pouze přejít do vedlejšího salónku a foukat vší silou kouř směrem k nekuřákům, odděleným nějakým tím hezkým obloukem bez dveří.
Když musím odcházet na cigaretu od stolu, vykouřím jich méně a další den ráno je můj stav adekvátní tomuto poměru. Kéž by se to tak dalo udělat i s alkoholem!
To tě zklamu, jsou tam takové ty posuvné dveře, takže se dají poměrně dobře zaklapnout a nikdo tam nedofoukne
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 00:17 17. Oct 2012
by Absinthorix
A vůbec jestli na grilovačku přijde pan suterén a neukáže se ani jedno WB nebo aspoň DM tak to nemá cenu tam chodit a kašlu na to, ztráta času a ještě budu smrdět kouřem
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 00:50 17. Oct 2012
by karolina
Absinthorix wrote:řitipráce a já myslel, že jednou budu z putyky vonět jen kolínskou...

.....]
Uááá, fuj Kubera...
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 00:50 17. Oct 2012
by Absinthorix
karolina wrote:Absinthorix wrote:řitipráce a já myslel, že jednou budu z putyky vonět jen kolínskou...

.....]
Uááá, fuj Kubera...
To ráčí býti co za trolla? Neznám
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 00:56 17. Oct 2012
by karolina
Ten troll na obrázku! Teplický primátor a doufám že i nadále senátor... militantní kuřák
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 00:59 17. Oct 2012
by Absinthorix
Hehe, já zadal do googlu radnom trolling "militantní kuřák" a tohle na mě skočilo...
