Page 74 of 142

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 19:02 04. Jan 2013
by Molly23
Napočítal jsem 46 vzhledů plášťů. Z toho 31 jsou vzhledy řekněme unikátní, 14 jsou pláště, které akorát asi zakrývají křídla (mají koncovku w/wings) jinak vzhled mají stejný jako 14 pláštů z první 31čky a poslední plášt je non-appearing cloak...

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 20:04 04. Jan 2013
by XŠevyX
Když už jsme teda u toho... Nevíte někdo prosím, co mám udělat s toolem abych tam měl všechny ty vzhledy plášťů.? Už kdysi dávno mi s tím pomáhal Majky ale to musím při každém zapnutí naklikat do toolu veškeré cepy a thalie haky. Potom se mi pláště zobrazí, jenže když si to uložím a chci se na to mrknout ve hře, nejde to. Myslím že mi chybí nějaké haky nevíte někdo náhodou jaké to mohou být .?

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 00:28 05. Jan 2013
by Prasokralik
ste paču*áci, to projdu

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 01:14 05. Jan 2013
by kucik
Zkus si ulozit ten modul; kde si naklikas spravne ty haky ;)

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 01:16 05. Jan 2013
by XŠevyX
Jasně že tohle jsem udělal.. ale i přes to, když ho potom načtu tam ty modely nejsou. Haky a cepy tam naklikané jsou ale modely prostě zmizí. Nechápu to :wall:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 12:30 06. Jan 2013
by Thurms
Dungeony, kde jsou nerozbitné a zamčené dveře – tzn. klíč u sebe mívá boss. Co vím, tak respawn bossů je poměrně dlouhý (někdo tvrdil cca 8 hodin, co je na tom pravdy, nevím), tedy mnohem delší než respawn obyčejných potvor. Tudíž je pak daný dungeon víceméně nedostupný ani pro obyčejný creep.

Přiznám se, že důvod klíčků a nerozbitných zavřených dveří příliš nechápu. Možnost proplížení někoho v útočišti a vybrání pokladu asi nepřipadá v úvahu, ve valné většině případů jsou potvory přímo u pokladů. To samé platí pro projití části dungeonu a vybití až jeho následné části – to je ošetřené a zakázané pravidly. Nedávno jsem se setkal s případem, kdy hráč sebral klíček od prvního bosse, ale dál našel, klíček si nechal a šel tam se skupinou až za pár hodin, víceméně tím blokoval daný dungeon pro ostatní skupiny – stačí si ohlídat respawn bosse a klíček mu vzít.

Namátkou se jedná o asabáky, kryptu na poušti, věž ve hvozdu, ledový palác. Díky existence klíčku může docházet k tomu, že hráč během chvilky vybije prvotního bosse mající klíček do dalších částí dungeonu, aniž by tam šel, pokud tam jde někdo další, dál se nedostane, což mě přijde jako škoda, nehledě na to, že krumpáčem by měl být schopen ty dveře rozmlátit. Takže bych ty zamčené dveře zrušil, nemají-li tedy jinou funkci.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 12:50 06. Jan 2013
by -darkvision-
Bych chtěl vidět jak bys krumpáčem rozmlátil třeba magické dveře :shock:

Proč se dveře zamykají? Zkus se někoho zeptat v reálu, třeba ti to osvětlí a ano, potom zjistíš že zamčené dveře mají i svou funkci.

Nemusí být každej dung přístupnej 24/7 pro creep ne? :shock:

Mimoto první dva dungy co zmiňuješ, tak drowové do nich nemaj přístup, tak buď rád aspoň za to, že tam nějakou možnost na vstup máš :wink:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 13:00 06. Jan 2013
by J.F.Payne
Já bych též řekl že zamčené dveře mají jasnou funkci :))

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 13:01 06. Jan 2013
by karolina
-darkvision- wrote: Mimoto první dva dungy co zmiňuješ, tak drowové do nich nemaj přístup, tak buď rád aspoň za to, že tam nějakou možnost na vstup máš :wink:
Mluvil snad někdo o drowech? Nebuď vztahovačnej.... Tohle jsou lidi z povrchu a dělaj to cíleně.. ty slabší bosse (klíčníky) jde zvvládnout v jednom, ale dál už to člověk sám nedá..... tož takhle lognou ráno a letěj pro klíčky aby jim to nikdo jinej nevybral... a až jim logne parťák/parta, tak se směle vrátí s jistotou, že boosáček na ně čeká....
... jediný co bych vyjmula z Thurmsova příspěvku je dle mého ledový palác, myslím, že tam se jde klidně na dráčka i bez cíleného ochcávání systému dveří (i když nevím jak to bylo v posledním týdnu třebas)

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 13:03 06. Jan 2013
by Zindo
karolina wrote:
-darkvision- wrote: Mimoto první dva dungy co zmiňuješ, tak drowové do nich nemaj přístup, tak buď rád aspoň za to, že tam nějakou možnost na vstup máš :wink:
Mluvil snad někdo o drowech? Nebuď vztahovačnej.... Tohle jsou lidi z povrchu a dělaj to cíleně.. ty slabší bosse (klíčníky) jde zvvládnout v jednom, ale dál už to člověk sám nedá..... tož takhle lognou ráno a letěj pro klíčky aby jim to nikdo jinej nevybral... a až jim logne parťák/parta, tak se směle vrátí s jistotou, že boosáček na ně čeká....
... jediný co bych vyjmula z Thurmsova příspěvku je dle mého ledový palác, myslím, že tam se jde klidně na dráčka i bez cíleného ochcávání systému dveří (i když nevím jak to bylo v posledním týdnu třebas)
Hehe nepochopila nevadi.

Darkvisionovi neslo o to, že by to dělali nebo nedělali drowové. Ale o to, že si někdo stežuje, že nemá přístup nonstop do celeho dungu. Protože my ze zdola tam nemáme žádný přistup ;)

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 13:07 06. Jan 2013
by karolina
Zindo wrote:
karolina wrote:
-darkvision- wrote: Mimoto první dva dungy co zmiňuješ, tak drowové do nich nemaj přístup, tak buď rád aspoň za to, že tam nějakou možnost na vstup máš :wink:
Mluvil snad někdo o drowech? Nebuď vztahovačnej.... Tohle jsou lidi z povrchu a dělaj to cíleně.. ty slabší bosse (klíčníky) jde zvvládnout v jednom, ale dál už to člověk sám nedá..... tož takhle lognou ráno a letěj pro klíčky aby jim to nikdo jinej nevybral... a až jim logne parťák/parta, tak se směle vrátí s jistotou, že boosáček na ně čeká....
... jediný co bych vyjmula z Thurmsova příspěvku je dle mého ledový palác, myslím, že tam se jde klidně na dráčka i bez cíleného ochcávání systému dveří (i když nevím jak to bylo v posledním týdnu třebas)
Hehe nepochopila nevadi.

Darkvisionovi neslo o to, že by to dělali nebo nedělali drowové. Ale o to, že si někdo stežuje, že nemá přístup nonstop do celeho dungu. Protože my ze zdola tam nemáme žádný přistup ;)
Ne na to si nikdo nestěžuje.. stěžuje si na to, že jsou někteří dobytkové a cíleně blokujou ostatním hráčům dungy... přijde mi to fakt jako prasárna.
A kdyby chtěl někdo namítat, že třeba dál nejdou, páč je to tam těžký... to by se vám po pak návratu z takové nepovedené výpravy skorem nevysmáli do xichtu... Já když si naplánuju, že někam pujdu a potkám cestou někoho kdo se z onoho dungu vrací, což mi řekne, tak se otočím na podpatku a jdu dělat něco jiného.. což bych nemusela, pokud bych věděla, že dung nemůže být vybitý, páč mám klíček.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 13:08 06. Jan 2013
by J.F.Payne
Blbci jsou všude.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 13:09 06. Jan 2013
by slencak
Hehe nepochopili, taky nevadí.

Podle mě je to stejná prasárna, jako zakázané odlognutí u bosáka.
Když si dojdeš pro klíč, vytluč to :wink:
Klíč by mohl po určitém čase ,jako u pokojů zmizet.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 13:10 06. Jan 2013
by Diemo
nehorsi je, ze kdyz clovek nelogne v 6 rano, tak pak nema kam jit

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 13:18 06. Jan 2013
by J.F.Payne
Diemo wrote:nehorsi je, ze kdyz clovek nelogne v 6 rano, tak pak nema kam jit
Ranní ptáče dál doskáče! :twisted: