Page 74 of 105

Re: World of Tanks

Posted: 19:58 12. Dec 2012
by -darkvision-
Mě se líbí to, potom patchi. Přesně to že se ted daj sjíždět útesy a tak. Dost dobrý 8)

edit: bahnaku nejsi v tom sam :wink:

Re: World of Tanks

Posted: 20:07 12. Dec 2012
by Molly23
Tak jako mě se ta fyzika moc líbí. Například hrozně rád pozoruji jak mi u vozidla pruží podvozek! Jen škoda že třeba u Královský kočičky to není tolik vidět no.

Re: World of Tanks

Posted: 11:21 13. Dec 2012
by Bahnak
Hmm, stále pořád:
Přihlašovací řetězec poslaný serveru není správný
Tak je asi někde něco blbě. Akorát nevím jestli u mě nebo u nich.

Re: World of Tanks

Posted: 11:34 13. Dec 2012
by kucik
Bahnak wrote:Hmm, stále pořád:
Přihlašovací řetězec poslaný serveru není správný
Tak je asi někde něco blbě. Akorát nevím jestli u mě nebo u nich.
To se děje obvykle když máš jinou verzi, než oni.

Re: World of Tanks

Posted: 12:36 13. Dec 2012
by Bahnak
Hm, asi fail autopatche...

Re: World of Tanks

Posted: 10:05 14. Dec 2012
by Braenn
Po ručním nainstalování nové verze nám to přehodilo jazyk zpět na angličtinu. Netušíte, kde to změnit? V Settings ve hře se tomu nemohu dohrabat.

Re: World of Tanks

Posted: 10:23 14. Dec 2012
by -RoF-
Braenn wrote:Po ručním nainstalování nové verze nám to přehodilo jazyk zpět na angličtinu. Netušíte, kde to změnit? V Settings ve hře se tomu nemohu dohrabat.
V tom spouštěcím klientu, jste to zkoušeli?
Je ikona, kterou spustíš přímo hru a pak je ikona, která spustí klient, kde vidíš různé zprávy, novinky a podobně a dá se tam změnit i jazyk, pak dáš play a spustí to hru.

Re: World of Tanks

Posted: 12:35 14. Dec 2012
by -RoF-
Kdyby někdo zatoužil po KV-5 nebo jiných premiových tancích ;)

http://worldoftanks.eu/news/5211-third- ... ry-2nd-cs/

Re: World of Tanks

Posted: 18:21 14. Dec 2012
by Bahnak
-RoF- wrote:
Braenn wrote:Po ručním nainstalování nové verze nám to přehodilo jazyk zpět na angličtinu. Netušíte, kde to změnit? V Settings ve hře se tomu nemohu dohrabat.
V tom spouštěcím klientu, jste to zkoušeli?
Je ikona, kterou spustíš přímo hru a pak je ikona, která spustí klient, kde vidíš různé zprávy, novinky a podobně a dá se tam změnit i jazyk, pak dáš play a spustí to hru.
Thanks, pomohlo.

Re: World of Tanks

Posted: 12:30 15. Dec 2012
by johnny98-G
-RoF- wrote:Kdyby někdo zatoužil po KV-5 nebo jiných premiových tancích ;)

http://worldoftanks.eu/news/5211-third- ... ry-2nd-cs/
ani nezatouzil :-D

Re: World of Tanks

Posted: 00:49 18. Dec 2012
by Molly23
Jo... už udělali i něco pro fanoušky seriálu hehehe...
Image
Image

Re: World of Tanks

Posted: 01:29 18. Dec 2012
by Bahnak
Vcelku příjemné a jednoduché rozborky:
http://wotguru.com/weak-spots-guide-is-3/

Re: World of Tanks

Posted: 22:11 22. Dec 2012
by -RoF-

Re: World of Tanks

Posted: 17:47 24. Dec 2012
by Fryn
Kromě nepřeberného množství různých bonusů, slev apod... , stojí rozhodně za povšimnutí dnešní akce s darováním jednoho premiového stroje (lehký tank, druhá třída). Pokud by se náhodou nelíbil nebo výhody z něj vyplívající nestačily, tak určitě přijde vhod aspoň jedno místo v garáži navíc.

Re: World of Tanks

Posted: 22:00 24. Dec 2012
by Molly23
No já jsem rozhodně zase vyrazil se svou Pz35(t) a s ním jsem nejednomu premiáčkovi zatopil :D. Ale mě se líbí moje garáž