Page 74 of 331
Re: Poděkování
Posted: 10:05 02. Nov 2009
by Urlraen
Taky bych rád poděkoval za poskytované přepady *mírně se ukloní jak má ve zvyku*. Přepad v dolech se mi asi líbil nejvíc

. "Sakra co je to za mrchu rychlou?"
Doufám, že se s dračící ještě potkáme, zatim mám na hraní jednu člověčí ženu *přehazuje si mezi rukama naostřenou hůl*

Re: Poděkování
Posted: 12:32 02. Nov 2009
by LDamian
Díky hráči Daladana za super popis v příbězích. Krátké, k věci a týká se to současnosti.
Mimochodem v armádě to začíná připomínat tu písničku o deseti malých černoušcích...

Re: Poděkování
Posted: 13:53 02. Nov 2009
by Xantipa
-RoF- wrote:Taky děkuju drowovi jménem Urlaen (snad je to dobře

) za pěkné přepadení v jeskyních. No pak sem se sice divil, že si troufl až k Ivoře, ale dopadlo to dobře....pro nás teda
Jo taky ještě děkuju za fajn pokec s Berserkem, ikdyž byl nějak podezřele hodný a klidný, když na něj byly dvě holčiny.

No jestli je vychytraly alespon tolik co BU, tak se mame na co tesit

Kazdopadne dekuji. Nicmene tohle by se nikdy nestalo, nebyt jednoho hrace, ktery me motivoval znova lognout Ayshu. On vi, moc diky!

Re: Poděkování
Posted: 18:47 02. Nov 2009
by Czech_Luthor
Já bych rád poděkoval hráčům (popř postavám, když si nevzpomenu na jméno)
Jachyra
Liana
Artorius
Jorg
Asshen
Daladan
Justin Wetter
Helm
Gorrgorroth
Krata
Marvin
Žorž
DenGrasse
Rejty
Kucik
Zkazenost_Sama
Cairon
Modrovousice
A tady všem z WB teamu, ktří ukázali že má cenu bojovat za lepší svět i vlastním časem
A možná ještě někdo další
Všem děkuju za moc krásné chvíle, které jsem svámi strávil, ale to je všechno pryč, zabito včerejší úžasnou zkušeností. Bohužel, utvrdilo mě to v tom, že mě tady už vůbec nic nedrží a proto jsem se rozhodl k rychlému a definitivnímu konci...
Mějte se tu hezky, nováčkům hodně nervů a trpělivosti, určitě zvás vyrostou fajn hráči
DMkum přeju hodně nervů a trpělivost, aby přežily ten nával práce co na ně momentálně padá
a všem ostatním hráčům fajn zábavu, který si tohle vůbec zasloužej (sáhněte si na dno duše).
Někdy Nashledanou
Re: Poděkování
Posted: 20:36 02. Nov 2009
by -RoF-
Měl sem chut sem něco napsat na ty odcházející, ale nechám to tak. Páč by se to obrátilo proti mě ...takže...*mávne nad tím rukou*
a nebo ne......nehažte vinu na ostatní.
Re: Poděkování
Posted: 23:48 02. Nov 2009
by Krata
neloučim se páš vim, že se jednou vrátíte..
Fallion: kvůli tomuhle odcházet? schladně ti hlava a zas se vrátíš, uvidiš

Kora: nevim co v tom je ale už tu to bylo, taky věřim že se jednou vrátíš

Re: Poděkování
Posted: 00:22 03. Nov 2009
by Necrooo
Czech_Luthor wrote: ...
Jak ty na nas, tak my na tebe. Taky jsme dokazali nejak zkousnout tvoji hru, ale ty nasi asi ne.
Timto bych chtel podekovat podtemnanum za jejich skvelou akci.
Re: Poděkování
Posted: 04:02 03. Nov 2009
by G14
diky hraci Artei Nimm a Zachymu za nocni reknemeeee "spestreni" hry
ps-ja sem v tom opravdu nevinne!
-pry je Is moc zvracena,tak sem ji usmernila,tak snad mi jista osubka neurve hlavu,vid Ravangorne

Re: Poděkování
Posted: 11:27 04. Nov 2009
by innfra
Infra by rád poděkoval za nově přidané věci, opravy a za to že thálie stále běží a tudíž se může vrátit ke hře.
Děkuji všem
Re: Poděkování
Posted: 04:53 06. Nov 2009
by G14
Diky Infrovi,ze opet zacal hrat a hra s nim me opravdu tesi

Timto i diky za pekne zazitky a vypomoc
A toto diky patri urcite i momentalne hraci Alviara

Re: Poděkování
Posted: 14:46 06. Nov 2009
by Alviara
Rád bych poděkoval všem lidem, jež se montají kolem Adriase.
Hlavní díky patří G14, M4n4sovi, Necrooovi, Tao kanovi, ale i otravnému vojáku Jorgovi(ted nevim jaký má acc).
Moc vám děkuju za vaši skvělou hru a zážitky, které jsme společně ve hře prožili.
Re: Poděkování
Posted: 15:08 06. Nov 2009
by Tretas
Alviara wrote:Rád bych poděkoval všem lidem, jež se montají kolem Adriase.
i otravnému vojáku Jorgovi(ted nevim jaký má acc).
Taky děkuju, je to sranda a aspoň nějaké oživení.
PS: Jen se těš já tě jednou dostanu.

Re: Poděkování
Posted: 23:29 06. Nov 2009
by Sobik
Díky organizátorům (Xantipa, LDamian, cmon) i účastníkům (RoF, Bertold, Diodric a všichni ostatní, na něž si nevzpomenu, nebo nedokážu napsat jejich jména

) hromadného boje (a vlastně i všech ostatních bojů) v aréně. Moc jsem se pobavil.

Také díky Caironovi, za vytvoření podmínek,
aby si zase nestěžoval, že se vyráběl s mřížema a Zoe poděkovala Ghorinovi. 
Re: Poděkování
Posted: 01:01 07. Nov 2009
by -RoF-
Jo ten hromadný boj byl fajn, zase něco nové....pěkný nápad.
Díky za zábavu.

Re: Poděkování
Posted: 13:35 07. Nov 2009
by Xantipa
Sobik wrote:Díky organizátorům (Xantipa, LDamian, cmon) i účastníkům (RoF, Bertold, Diodric a všichni ostatní, na něž si nevzpomenu, nebo nedokážu napsat jejich jména

) hromadného boje (a vlastně i všech ostatních bojů) v aréně. Moc jsem se pobavil.

Také díky Caironovi, za vytvoření podmínek,
aby si zase nestěžoval, že se vyráběl s mřížema a Zoe poděkovala Ghorinovi. 
take dekuji za hojnou ucast a skvelou zabavu: Caironovi, Moidrinovi a Buovi, Arii Orii, Nienovi, Artoriovi a Canii, Diodricovi, Febrilioviel (doufam, ze je to dobre

), Bertoldovi, Skalovi, Ghorinovi a pak vsem co se prisli jenom kouknout: Arnormovi, Rithien a Simonovi
