Page 74 of 331

Re: Poděkování

Posted: 10:05 02. Nov 2009
by Urlraen
Taky bych rád poděkoval za poskytované přepady *mírně se ukloní jak má ve zvyku*. Přepad v dolech se mi asi líbil nejvíc :twisted: . "Sakra co je to za mrchu rychlou?"
Doufám, že se s dračící ještě potkáme, zatim mám na hraní jednu člověčí ženu *přehazuje si mezi rukama naostřenou hůl* :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 12:32 02. Nov 2009
by LDamian
Díky hráči Daladana za super popis v příbězích. Krátké, k věci a týká se to současnosti. :)

Mimochodem v armádě to začíná připomínat tu písničku o deseti malých černoušcích... :wink:

Re: Poděkování

Posted: 13:53 02. Nov 2009
by Xantipa
-RoF- wrote:Taky děkuju drowovi jménem Urlaen (snad je to dobře ;) ) za pěkné přepadení v jeskyních. No pak sem se sice divil, že si troufl až k Ivoře, ale dopadlo to dobře....pro nás teda :P

Jo taky ještě děkuju za fajn pokec s Berserkem, ikdyž byl nějak podezřele hodný a klidný, když na něj byly dvě holčiny. :)
No jestli je vychytraly alespon tolik co BU, tak se mame na co tesit :) Kazdopadne dekuji. Nicmene tohle by se nikdy nestalo, nebyt jednoho hrace, ktery me motivoval znova lognout Ayshu. On vi, moc diky! :)

Re: Poděkování

Posted: 18:47 02. Nov 2009
by Czech_Luthor
Já bych rád poděkoval hráčům (popř postavám, když si nevzpomenu na jméno)

Jachyra
Liana
Artorius
Jorg
Asshen
Daladan
Justin Wetter
Helm
Gorrgorroth
Krata
Marvin
Žorž
DenGrasse
Rejty
Kucik
Zkazenost_Sama
Cairon
Modrovousice
A tady všem z WB teamu, ktří ukázali že má cenu bojovat za lepší svět i vlastním časem
A možná ještě někdo další

Všem děkuju za moc krásné chvíle, které jsem svámi strávil, ale to je všechno pryč, zabito včerejší úžasnou zkušeností. Bohužel, utvrdilo mě to v tom, že mě tady už vůbec nic nedrží a proto jsem se rozhodl k rychlému a definitivnímu konci...

Mějte se tu hezky, nováčkům hodně nervů a trpělivosti, určitě zvás vyrostou fajn hráči
DMkum přeju hodně nervů a trpělivost, aby přežily ten nával práce co na ně momentálně padá
a všem ostatním hráčům fajn zábavu, který si tohle vůbec zasloužej (sáhněte si na dno duše).

Někdy Nashledanou

Re: Poděkování

Posted: 20:36 02. Nov 2009
by -RoF-
Měl sem chut sem něco napsat na ty odcházející, ale nechám to tak. Páč by se to obrátilo proti mě ...takže...*mávne nad tím rukou*

a nebo ne......nehažte vinu na ostatní.

Re: Poděkování

Posted: 23:48 02. Nov 2009
by Krata
neloučim se páš vim, že se jednou vrátíte..
Fallion: kvůli tomuhle odcházet? schladně ti hlava a zas se vrátíš, uvidiš :)
Kora: nevim co v tom je ale už tu to bylo, taky věřim že se jednou vrátíš :)

Re: Poděkování

Posted: 00:22 03. Nov 2009
by Necrooo
Czech_Luthor wrote: ...
Jak ty na nas, tak my na tebe. Taky jsme dokazali nejak zkousnout tvoji hru, ale ty nasi asi ne.

Timto bych chtel podekovat podtemnanum za jejich skvelou akci.

Re: Poděkování

Posted: 04:02 03. Nov 2009
by G14
diky hraci Artei Nimm a Zachymu za nocni reknemeeee "spestreni" hry :twisted:
ps-ja sem v tom opravdu nevinne! :oops:
-pry je Is moc zvracena,tak sem ji usmernila,tak snad mi jista osubka neurve hlavu,vid Ravangorne :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 11:27 04. Nov 2009
by innfra
Infra by rád poděkoval za nově přidané věci, opravy a za to že thálie stále běží a tudíž se může vrátit ke hře.
Děkuji všem

Re: Poděkování

Posted: 04:53 06. Nov 2009
by G14
Diky Infrovi,ze opet zacal hrat a hra s nim me opravdu tesi :P Timto i diky za pekne zazitky a vypomoc :wink:
A toto diky patri urcite i momentalne hraci Alviara 8)

Re: Poděkování

Posted: 14:46 06. Nov 2009
by Alviara
Rád bych poděkoval všem lidem, jež se montají kolem Adriase.

Hlavní díky patří G14, M4n4sovi, Necrooovi, Tao kanovi, ale i otravnému vojáku Jorgovi(ted nevim jaký má acc).
Moc vám děkuju za vaši skvělou hru a zážitky, které jsme společně ve hře prožili.

Re: Poděkování

Posted: 15:08 06. Nov 2009
by Tretas
Alviara wrote:Rád bych poděkoval všem lidem, jež se montají kolem Adriase.
i otravnému vojáku Jorgovi(ted nevim jaký má acc).
Taky děkuju, je to sranda a aspoň nějaké oživení. :)

PS: Jen se těš já tě jednou dostanu. :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 23:29 06. Nov 2009
by Sobik
Díky organizátorům (Xantipa, LDamian, cmon) i účastníkům (RoF, Bertold, Diodric a všichni ostatní, na něž si nevzpomenu, nebo nedokážu napsat jejich jména :D) hromadného boje (a vlastně i všech ostatních bojů) v aréně. Moc jsem se pobavil. :)
Také díky Caironovi, za vytvoření podmínek, aby si zase nestěžoval, že se vyráběl s mřížema a Zoe poděkovala Ghorinovi. :D

Re: Poděkování

Posted: 01:01 07. Nov 2009
by -RoF-
Jo ten hromadný boj byl fajn, zase něco nové....pěkný nápad.
Díky za zábavu. :wink:

Re: Poděkování

Posted: 13:35 07. Nov 2009
by Xantipa
Sobik wrote:Díky organizátorům (Xantipa, LDamian, cmon) i účastníkům (RoF, Bertold, Diodric a všichni ostatní, na něž si nevzpomenu, nebo nedokážu napsat jejich jména :D) hromadného boje (a vlastně i všech ostatních bojů) v aréně. Moc jsem se pobavil. :)
Také díky Caironovi, za vytvoření podmínek, aby si zase nestěžoval, že se vyráběl s mřížema a Zoe poděkovala Ghorinovi. :D
take dekuji za hojnou ucast a skvelou zabavu: Caironovi, Moidrinovi a Buovi, Arii Orii, Nienovi, Artoriovi a Canii, Diodricovi, Febrilioviel (doufam, ze je to dobre :) ), Bertoldovi, Skalovi, Ghorinovi a pak vsem co se prisli jenom kouknout: Arnormovi, Rithien a Simonovi :)