Page 75 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:47 29. Nov 2010
by de Aers
Šlo by udělat, aby když kliknu pravym na bylinku a dám prozkoumat tak mi to napíše co to je, tak aby to šlo třeba u rudy a stromů ?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:02 29. Nov 2010
by Sorrow
de Aers wrote:Šlo by udělat, aby když kliknu pravym na bylinku a dám prozkoumat tak mi to napíše co to je, tak aby to šlo třeba u rudy a stromů ?
Jasný a mohlo by to bejt přes znalosti, takže kdo by je neměl(čím silnější věc, tím více bodů ve sklilu) by to ani nepoznal a nemohl těžit, trhat či kutat :wink:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:18 29. Nov 2010
by de Aers
Sorrow wrote:
de Aers wrote:Šlo by udělat, aby když kliknu pravym na bylinku a dám prozkoumat tak mi to napíše co to je, tak aby to šlo třeba u rudy a stromů ?
Jasný a mohlo by to bejt přes znalosti, takže kdo by je neměl(čím silnější věc, tím více bodů ve sklilu) by to ani nepoznal a nemohl těžit, trhat či kutat :wink:
Tak to funguje teď u těch bylin ne ? :) Jde jen o tu identifikaci, aby člověk nemusel do všeho bušit, sekat, trhat, jen aby zjistil co to je, když to může být zjevné od pohledu ;)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:25 29. Nov 2010
by kucik
U stromů to tak funguje taky. Vše je závislé na znalostech a odpovídajících craftových skillech. Tedy strom pozná zpravidla dřevorubec, bylinu sběrač. Na rudy bych to mohl doplnit.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:27 29. Nov 2010
by de Aers
Supr, díky moc Kuciku.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:41 29. Nov 2010
by Sorrow
de Aers wrote:
Sorrow wrote:
de Aers wrote:Šlo by udělat, aby když kliknu pravym na bylinku a dám prozkoumat tak mi to napíše co to je, tak aby to šlo třeba u rudy a stromů ?
Jasný a mohlo by to bejt přes znalosti, takže kdo by je neměl(čím silnější věc, tím více bodů ve sklilu) by to ani nepoznal a nemohl těžit, trhat či kutat :wink:
Tak to funguje teď u těch bylin ne ? :) Jde jen o tu identifikaci, aby člověk nemusel do všeho bušit, sekat, trhat, jen aby zjistil co to je, když to může být zjevné od pohledu ;)
Jako, že když nemáš tolik ve skillu a nepoznáš to, nemůžeš těžit?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:51 29. Nov 2010
by de Aers
To ne, zas tak sem to nemyslel, bušit a trhat můžeš všechno že jo.. šlo mi jen o tu identifikaci, že když někdo něco shání, tak aby se mohl jen mrknout znaleckym okem jestli ono a nebo ne a jet dyžtak zase dál.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:59 29. Nov 2010
by kucik
Sorrow wrote: Jako, že když nemáš tolik ve skillu a nepoznáš to, nemůžeš těžit?
Ne. Těžit to můžeš, ale teď např. rudu poznáš až teprv podle toho, co vytěžíš. Kdežto takhle by jsi podle znalostí nemusel nakopat metrák rudy, abys zjistil, co to je.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:45 29. Nov 2010
by Sorrow
Ajo, tamto by asi byl moc velkej brutal no.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:52 06. Dec 2010
by tao kan
Chybí mě v dungech oteviraci mechanizmy pro partu hráču. Pokaždé když někam jdu s partou na poklad, tak je dung prázdnej.
1) bud narazíme na vybíhajícího epica
2) vybijeme celej dung a na konci nas čekaj stopy po boji v prazdne mistnosti, jen pozustatky davaj vedet ze jen u bosse probehl masakr, pricemz clovek byl tak bohatej, ze pozustatky byl linej sebrat.

-co třeba udělat dveře, které se otevřou až po současném zatáhnutí třeba za 3 páky minimalně v oddělených místnostech?
-systém otevírání jeden otevre pakou dvere, druhej probehne za dvere kde najde dalsi paky, kterejma otevre prvnimu atd...

je to reakce na to co se nám s partou stále děje dokola, ten kdo semnou poslední dny chodil ví. Není příjemné, když zorganizujem partu 6 ti lidí, připravíme se na dung a když jdem dovnitř, vyběhne jedna cizí vysmátá postava s trofejí na zádech. Ostatní jen čumí jak puk a zamačkávají slzičku. Možná je to naše smůla, příjdem pozdě, to je fakt. Ale příjde vám to férové?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:03 06. Dec 2010
by -RoF-
tao kan wrote:Chybí mě v dungech oteviraci mechanizmy pro partu hráču. Pokaždé když někam jdu s partou na poklad, tak je dung prázdnej.
1) bud narazíme na vybíhajícího epica
2) vybijeme celej dung a na konci nas čekaj stopy po boji v prazdne mistnosti, jen pozustatky davaj vedet ze jen u bosse probehl masakr, pricemz clovek byl tak bohatej, ze pozustatky byl linej sebrat.

-co třeba udělat dveře, které se otevřou až po současném zatáhnutí třeba za 3 páky minimalně v oddělených místnostech?
-systém otevírání jeden otevre pakou dvere, druhej probehne za dvere kde najde dalsi paky, kterejma otevre prvnimu atd...

je to reakce na to co se nám s partou stále děje dokola, ten kdo semnou poslední dny chodil ví. Není příjemné, když zorganizujem partu 6 ti lidí, připravíme se na dung a když jdem dovnitř, vyběhne jedna cizí vysmátá postava s trofejí na zádech. Ostatní jen čumí jak puk a zamačkávají slzičku. Možná je to naše smůla, příjdem pozdě, to je fakt. Ale příjde vám to férové?
Jo to s těma pákama se navrhovalo už taky pěkně dávno, snad před půlrokem nebo víc, kdy se probíralo že hráči solují a nechodí v partě, takhle by to ty hráče donutilo chodit víc partách. Nebylo by to špatné.

Jinak je naprd, že třeba někteří chodí jen do těch známých dungů. Je tu plno dungů které se nechodí a přitom by to šlo.
Nepočítám extrémy kde pochcípají i vysoké lvly.

Jinak oni se nějak posilovali magické NPC? Nedávno sem jednu postavu vzal do dungu a magik na nás metal slova víry jak splašený. Přitom tohle myslím dřív neměl (pravda možn áto mohl být DM no :roll: )

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:18 06. Dec 2010
by Rejty
-RoF- wrote:Jo to s těma pákama se navrhovalo už taky pěkně dávno, snad před půlrokem nebo víc, kdy se probíralo že hráči solují a nechodí v partě, takhle by to ty hráče donutilo chodit víc partách. Nebylo by to špatné.
To je hezký, že se to navrhovalo, otázka je kdo to udělá.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:30 06. Dec 2010
by -RoF-
Rejty wrote:
-RoF- wrote:Jo to s těma pákama se navrhovalo už taky pěkně dávno, snad před půlrokem nebo víc, kdy se probíralo že hráči solují a nechodí v partě, takhle by to ty hráče donutilo chodit víc partách. Nebylo by to špatné.
To je hezký, že se to navrhovalo, otázka je kdo to udělá.
To je taky fakt no. Na jednu stranu hráči něco chcou a n druhou stranu nejsou WB no.

Zase nejlepší jak to systéměvo ošetřit, kdyby hráči hráli tak nějak no :roll: :roll: :roll: .
Proč epic soluje? Je to pohodlné? Nemusí se o nikoho starat? Je to rychlé? Hmmm hledá pěkné věci a nebo části artefaktů a tak a nebo dělá peníze do zásoby.

Já osobně chodím třeba na hmm 5 dungů, v kterých sem zatím skoro nikoho nepotkal a většinou tam Boss byl z čehož usuzuju, že tam nikdo nechodí. Když už někoho potkám, tak bud vypadnu a nebo jdu s něma a poklad jim nechám. Tak to dělám aj když beru nižší lvly na výpravu. Většinou mě poklad nezajímá, ale třeba jen artefakty a tak.

Takže další možnost se dohodnout s těma hráčema co vybírají ty často chozené dungy no. Kde jistě patří yetti, ohnivci, golem, asi většina prahvozdu a podobně.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:32 06. Dec 2010
by Rejty
-RoF- wrote:To je taky fakt no. Na jednu stranu hráči něco chcou a n druhou stranu nejsou WB no.
Uvítáme každou pomoc. Neváhej se nám ozvat... :wink:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:36 06. Dec 2010
by Silvaner01
A bude to probíhat následovně... dung pro 15 - 20lvl...

high levl si sebou vezme tři low - podržtašky co zatáhnou za páky,
high to vymlátí i s bossem a parta 17lvl tam dojde a stejně ostrouhá...

není lepší ošetřit to tak, že pokud je v dungu pro 15 - 20 lvl třebas lvl 22 a víc,
tak prostě boss nebude? třebas jen poklady, ale boss ne...