Page 75 of 329
Re: Vtípky
Posted: 12:40 03. Jun 2010
by Luelle
tohle je docela hnus ale zajímavý

Re: Vtípky
Posted: 12:42 03. Jun 2010
by efu_redo
Vysvětlí mi někdo co to s tím psem je? To lezl do prd... dikobrazovi?
Re: Vtípky
Posted: 12:49 03. Jun 2010
by Luelle
efu_redo wrote:Vysvětlí mi někdo co to s tím psem je? To lezl do prd... dikobrazovi?
spíš do něj kousal si myslím, ale jo je to setkání s dikobrazem,který bylo dost fail
Re: Vtípky
Posted: 12:58 03. Jun 2010
by efu_redo
Luelle wrote:efu_redo wrote:Vysvětlí mi někdo co to s tím psem je? To lezl do prd... dikobrazovi?
spíš do něj kousal si myslím, ale jo je to setkání s dikobrazem,který bylo dost fail
Tak je to pitbulík, ten něco vydrží

Jen je to smutnej pohled.
Re: Vtípky
Posted: 14:42 03. Jun 2010
by marii
Luelle wrote:efu_redo wrote:Vysvětlí mi někdo co to s tím psem je? To lezl do prd... dikobrazovi?
spíš do něj kousal si myslím, ale jo je to setkání s dikobrazem,který bylo dost fail
spis setkani s ursonem nez dikobrazem:).....jinak pokud ctete,nebo jste cetli za mlada dobrodruzne knizky napr.Rolf zalesák/pozor to l tam je..zadny Rof,to by nebyl zalesak/ ,tam je urson docela nebezpecne zvire..hlavne pro psy:)
Re: Vtípky
Posted: 15:38 03. Jun 2010
by Aliik
Luelle wrote:tohle je docela hnus ale zajímavý
to patri do vtipku jo? možná udělat další topic..chudak pes
Re: Vtípky
Posted: 15:43 03. Jun 2010
by Lord_Berserk
to sou bojovi psi...tohle je pro ne skrabnuti

Re: Vtípky
Posted: 15:48 03. Jun 2010
by Sobik
marii wrote:
spis setkani s ursonem nez dikobrazem:).....jinak pokud ctete,nebo jste cetli za mlada dobrodruzne knizky napr.Rolf zalesák/pozor to l tam je..zadny Rof,to by nebyl zalesak/ ,tam je urson docela nebezpecne zvire..hlavne pro psy:)
Asi jsem divnej, když jsem to četl jako "Rofl zálesák".

Re: Vtípky
Posted: 16:09 03. Jun 2010
by Luelle
obrázek mi posílala kámoška z veteriny...a on asi i chudák veterinář
Re: Vtípky
Posted: 14:55 04. Jun 2010
by sandoftime
Re: Vtípky
Posted: 16:37 04. Jun 2010
by efu_redo
Re: Vtípky
Posted: 17:16 04. Jun 2010
by efu_redo
Re: Vtípky
Posted: 16:23 06. Jun 2010
by -RoF-
Asi si založím čarodějku smolařku

*vzpomíná na jednu dáblici z DH, která se vystrašila svým vlastním kouzlem*

Re: Vtípky
Posted: 16:28 06. Jun 2010
by Luelle
zaklínačka jak vyšitá

Re: Vtípky
Posted: 12:57 07. Jun 2010
by Aliik
Leti upir a potka kamose uplne od krve a ten rika:
"Vidis tam tu vesnici? Tu jsem celou vysal".
Prileti druhy zkrvaveny upir a rika: "Vidis tamto mesto? To jsem ja cele vysal."
Prileti treti upir od krve:" Hosi, vidite tamten sloup: Tak ten ja nevidel ..."