Page 75 of 89

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:27 30. Dec 2012
by sendys
jachyra wrote:
savage-hottie-red-sonja.jpg
že by kora když se nas... stve ?:-D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:34 30. Dec 2012
by jachyra
Ak by som Koru ukázala v záchvate jej krvavej mňamky XD alebo keď sa naštve parádne, bolo by to asi takéto niečo:
pissed-off-animals-part2-21.jpg
alebo takto:
Warrior-Woman-with-Womans-Head-56591.jpg

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:40 30. Dec 2012
by sendys
jachyra wrote:Ak by som Koru ukázala v záchvate jej krvavej mňamky XD alebo keď sa naštve parádne, bolo by to asi takéto niečo:
pissed-off-animals-part2-21.jpg
alebo takto:
Warrior-Woman-with-Womans-Head-56591.jpg
to stim jazykem vypada ......... divne :-D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:55 31. Dec 2012
by Molly23
Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 22:28 31. Dec 2012
by Prasokralik
To je jako vilma jo?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 00:25 01. Jan 2013
by Amber
Prasokralik wrote:To je jako vilma jo?
To je válečný mléčný bar.

Navíc má feat Zastrašení...

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 00:34 01. Jan 2013
by Nalkanar
To je ta Jarriho legendární s obouručkou přece, ne? :lol:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:15 01. Jan 2013
by -darkvision-
Amber wrote:
Prasokralik wrote:To je jako vilma jo?
To je válečný mléčný bar.

Navíc má feat Zastrašení...
Právěže zastrašení ne, mléko má skoro každý rád :P

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:34 01. Jan 2013
by Amber
-darkvision- wrote:
Amber wrote:
Prasokralik wrote:To je jako vilma jo?
To je válečný mléčný bar.

Navíc má feat Zastrašení...
Právěže zastrašení ne, mléko má skoro každý rád :P
Vážně nevím, co na tohle říct...... :shock:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 22:31 01. Jan 2013
by Krysak
Hledal jsem chviličku nějaké ty fantasy obrázky, co by lépe vystihly charismu posta na úrovni rasového minima. Různým bohům žel, ty správné tvrdácke obludy na interenetu nejsou. Prostě malíři kreslí samé kočky. Tak taky jednou přidávám. Nereším, kdo by to mohl být, jen mne zaujal moc hezký obrázek.

Takhle nějak si představuji charismu 16 +-

Image


Opět nedokážu přiřadit, ale dle mého klasictí reprezentanti charismy 8:
Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 23:08 01. Jan 2013
by Molly23
A ted mi pověz, proč ti přijdou charismatičtí! :) Neber to jako rýpanec, ale zajímá mne dle čeho jsi volil.

Já bych třeba za charismatickou osobu volil třeba tady Ericha.
Image
Zatímco taková Pariska mi vůbec charismatická nepřijde!
Image

Paris je kalička, ochlasta, fetačka a já nevím co ještě. Vymetá večírky, odvykací kůry a pobyla i ve vězení. Má hezkou tvářičku a kopec peněz.

Erich byl letec, důstojník, strávil 10 let v ruském zajetí, nenechal se ruskými vězniteli zlomit a šel příkladem ostatním zajatcům, kteří ho následovali v následné úspěšné vzpouře za zlidštění podmínek v táboře. Byl znám pod přezdívkami "Blonďatý rytíř" pro jeho povahu a "Černý ďábel" pro jeho schopnosti v boji. Prý nikdy v boji neztratil parťáka až na jednu výjimky kdy jeho číslo neuposlechlo Erichovi rady a nechalo se hloupostí sestřelit.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 23:23 01. Jan 2013
by Krysak
Erich - charisma 14 +- má i jiné kladné charakterové vlastnosti a je to sympaták
Paris - charisma 12 +- přesto, že je to pi*a, protže dokaže na sebe strhnout davy a upoutat je, aby jsi o ní mluvil. Je to moderní forma využití charismy a penez. I kdyby byla chuda, furt ji budou píchat nadržený samci.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 00:51 02. Jan 2013
by Caehan
Krysak wrote:Erich - charisma 14 +- má i jiné kladné charakterové vlastnosti a je to sympaták
Paris - charisma 12 +- přesto, že je to pi*a, protže dokaže na sebe strhnout davy a upoutat je, aby jsi o ní mluvil. Je to moderní forma využití charismy a penez. I kdyby byla chuda, furt ji budou píchat nadržený samci.
U Ericha asi souhlasím, protože část jeho charisma mu dodává ta vojenská uniforma.

U Paris nesouhlasím, všechno její "charisma" je dané přitažlivostí peněz v zábavním průmyslu a zábavního průmyslu jako takového. Vždyť není ani moc hezká, jen hezky nalíčená a má dobrého kadeřníka - dokonce i ta spousta peněz, co má, ji nedělá nijak výrazně atraktivnější. Nechci střílet do vlastních řad, ale nadržení samci budou "píchat" leccos, oni nejsou ukazatelem její atraktivnosti, to jejich zájem o ni je spíš ukazatelem něčeho o nich.

Lidé rádi čtou o Paris Hilton, protože média tak často píší o Paris Hilton a tím pádem vypadá jako něco extra. Média o ní píšou, protože lidé o ní budou číst z výše uvedených důvodů. Poruš kruh a za týden po ní neštěkne ani pes. Jak jsem živ, tak si měsíce ani nevzpomenu na to, že existuje, a je jistě spousta takových, jako já.

V DnD je charisma částečně i měřítkem sebereflexe a sebeuvědomění - je to hlavně duševní atribut, nejde ani tak o vzhled, ale to, jak si je jeden vedomý toho, jak působí jeho jednání na ostatní, a jak s tím umí pracovat.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 08:21 02. Jan 2013
by Uradin
Caehan wrote:
Krysak wrote:Erich - charisma 14 +- má i jiné kladné charakterové vlastnosti a je to sympaták
Paris - charisma 12 +- přesto, že je to pi*a, protže dokaže na sebe strhnout davy a upoutat je, aby jsi o ní mluvil. Je to moderní forma využití charismy a penez. I kdyby byla chuda, furt ji budou píchat nadržený samci.
V DnD je charisma částečně i měřítkem sebereflexe a sebeuvědomění - je to hlavně duševní atribut, nejde ani tak o vzhled, ale to, jak si je jeden vedomý toho, jak působí jeho jednání na ostatní, a jak s tím umí pracovat.
tak tohle bych napsal do obecneho vysvětlení charismatu přijde mi to jako nejlepší vysvětlení co jsem kdy zatím četl :)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 12:14 03. Jan 2013
by KaTo
Jedna jak vypadlá z Thalie!
Image
(originál je tedy vypadlý z pohádky z "pseudo-Skotska" a je to princezna :twisted: :lol: )