Page 75 of 77
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 15:16 29. Nov 2018
by Jachym
Ahoj hrál jste někdo někdy tuto deskovou hru? - Neanderthal: Lovci mamutů - a nebo i nějakou takovou počítačovou hru.?
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 18:59 29. Nov 2018
by RainMan
Jachym wrote:Ahoj hrál jste někdo někdy tuto deskovou hru? - Neanderthal: Lovci mamutů - a nebo i nějakou takovou počítačovou hru.?
Deskovku neznám. Co se týká PC her, tak kdysi jsme pařili tohle. Super grafika. Vyvážená obtížnost. Určitě doporučuju. Z čisté nostalgie samozřejmě.
https://www.youtube.com/watch?v=GW-wRuiev4s
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 16:49 29. Dec 2018
by Puxina
Ted jsem se bavil na tomhle, ale tam už vše mám a není co dál robit
https://www.youtube.com/watch?v=BQIRQGiYUlM
Takže jsem ve vodě zůstal a jedu tohle (hlavně na Epic games to mají nebo měli zdarma

)
https://www.youtube.com/watch?v=Rz2SNm8VguE
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 13:30 30. Dec 2018
by Jachym
Super ale jak si to zahrát ? Kde to najít?
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 13:37 30. Dec 2018
by Jachym
Jo a hlavně může to být klidně za peníze ale musí to být česky . Když to bude zase english tak zdarma a nebo jen za pakatel.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 22:53 30. Dec 2018
by Puxina
Jachym wrote:Jo a hlavně může to být klidně za peníze ale musí to být česky . Když to bude zase english tak zdarma a nebo jen za pakatel.
Raft je na steamu za prachy (je anglicky, ale je to fakt jednoduché).
Subnautica by měla jít zdarma stáhnout tady přes ten jejich spouštěč
https://www.epicgames.com/store/en-US/d ... subnautica
Já to mám komplet česky tu Subnauticu.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 18:05 11. Feb 2019
by Nalkanar
Demo Kenshi (zmiňuji o pár příspěvků zpět)
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 03:59 12. Feb 2019
by sandoftime
Super Daryl Delux
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 23:28 24. May 2019
by kokosak
Rime, aktuálně na Epic store zdarma. Můžu vřele doporučit, je to taková celkem krátká, příběhově vizuální věc, přirovnal bych k Journey, nebo Tale of two brothers.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 19:10 25. May 2019
by Puxina
kokosak wrote:Rime, aktuálně na Epic store zdarma. Můžu vřele doporučit, je to taková celkem krátká, příběhově vizuální věc, přirovnal bych k Journey, nebo Tale of two brothers.
Dík za tip. Vypadá to hezky, stáhl jsem to a nechal jsem to hrát synovce, dost ho to baví

.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 15:30 31. May 2019
by Puxina
Rime dohráno. Má to hezký námět, fajn hádanky a příběh je fakt super

.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 14:01 13. Oct 2019
by J.F.Payne
Není to sice PC hra, ale podle mě je to něco pro Kokosáka... Must have!
https://www.ign.com/articles/2019/10/03 ... zwjj42mjK0
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 13:21 15. Oct 2019
by kokosak
"If you control Applejack, Fluttershy, Pinkie Pie, Rainbow Dash and Rarity, everypony wins the game"
A to nám poníci akorát po devíti sezónách skončili, fňuk.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 11:51 06. Feb 2020
by Barbar321
Máte někdo nějaký názor na hru
Pathfinder: Kingmaker
Podle recenzí by to mohl být nástupce NWN s prvky správy království, popis mě nadchnul, ale osobně mě moc nepřesvědčilo hodnocení 4/5 na GOGu a dát 2.000,- za něco, co půjde za den do šuplíku se mi dvakrát moc nechce.
Hrál to někdo?
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 12:18 06. Feb 2020
by Nalkanar
Hrál. Je to celkem obtížné, protože je to systém lehce odlišný. Příběhově zajímavé. Momentálně ale nemám čas se nořit do příběhu. Kamarádi to hodnotili až na jednu výjimku pozitivně. Osobně bych čekal na slevy, pokud si nejsi jistý.