Page 75 of 116

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 01:18 17. Oct 2012
by KaTo
Kdyby mi nebylo líto obětovat už zakouřené dýmky na "normální" tabák, tak investuju do kusu žvance Dark Plugu a to by vás naučilo hulit nekuřákům pod nos :twisted: !

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 07:34 17. Oct 2012
by Absinthorix
KaTo wrote:Kdyby mi nebylo líto obětovat už zakouřené dýmky na "normální" tabák, tak investuju do kusu žvance Dark Plugu a to by vás naučilo hulit nekuřákům pod nos :twisted: !
ti vezmu svoji... stejně je tabák zlo

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:27 17. Oct 2012
by KaTo
Absinthorix wrote:
KaTo wrote:Kdyby mi nebylo líto obětovat už zakouřené dýmky na "normální" tabák, tak investuju do kusu žvance Dark Plugu a to by vás naučilo hulit nekuřákům pod nos :twisted: !
ti vezmu svoji... stejně je tabák zlo
Image

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:30 17. Oct 2012
by -darkvision-
Absinthorix wrote:
KaTo wrote:Kdyby mi nebylo líto obětovat už zakouřené dýmky na "normální" tabák, tak investuju do kusu žvance Dark Plugu a to by vás naučilo hulit nekuřákům pod nos :twisted: !
ti vezmu svoji... stejně je tabák zlo
:?: česky :?:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:35 17. Oct 2012
by KaTo
-darkvision- wrote: :?: česky :?:
Jak se může někdo s nickem "dark-vision", ptát po přeložení jména "dark-plug"? :wall: :lol: :lol:
P.S.
Jinak odpověď zní - jedná se o dost silný tabák, který dokáže zahulit celou hospodu (když se dobře rozbafá :twisted: dýmka, tak snížit viditelnost i na metr) a slabší jedince po nadýchání klidnědonutit i k...veřejné dehonestaci :mrgreen: sebe sama :biggrin: .

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:38 17. Oct 2012
by J.F.Payne
My jsme tomu tabáku říkali "Nazgûl" :)) Když nás to bafalo devět...

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:51 17. Oct 2012
by -darkvision-
KaTo wrote:
-darkvision- wrote: :?: česky :?:
Jak se může někdo s nickem "dark-vision", ptát po přeložení jména "dark-plug"? :wall: :lol: :lol:
Může no.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 13:01 17. Oct 2012
by Braenn
Zpěvníky beru, snad i něco vytisknu. A vůbec, mám dost omezený reperteoár, takže budu ráda za jakéhokoli dalšího nadšence, co se mu doma válí zpěvníky nejen z dob skautingu a různých mladistvých úchylek.

A tu kytáru bude brát a hrát kdo vlastně? A to nás nechají s ní v hospodě?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 13:13 17. Oct 2012
by Absinthorix
No... toť otázka... v salonku, jehož jméno nesmí být na popud Jona vysloveno by to nebyl vůbec problém. Ale pokud nebude moc hostů, tak si myslím můžeme hulákat jak chcem i tak :D jsou to dvě poměrně velké místnosti a k tomu ten zlořečený salonek.

Kytáru beru já a hrát může kdo chce a umí, když ji nebude moc znásilňovat (nemám náhradní struny totiž :lol: )

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 13:23 17. Oct 2012
by Braenn
Tak to by chtělo kucika! A nebo začneme až po pár pivech, aby míra entuziazmu doběhla míru kakofonie na snesitelný poměr.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 13:25 17. Oct 2012
by KaTo
..že bych vzal kromě dýmky i zpěvník :twisted: ? Aneb trollem vždy a všude! :lol: :lol:
P.S.
Je dobrý vědět, že na struny se nesmí Jarrimu sáhnout, takže nehrozí, že mě na ní někdo uškrtí! :lol: :lol: :lol:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 13:33 17. Oct 2012
by Absinthorix
případné hráče upozorňuju předem, že to je dvanáctka, aby mi nenadával nikdo na místě

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:00 17. Oct 2012
by KaTo
...ni desítka, ni dvanáctka mě nezastaví. Btw- TY ji dokážeš naladit?! :twisted: :lol:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:02 17. Oct 2012
by Absinthorix
Zas tak meganeschopnej jak vypadám nejsu, trochu klamu tělem.

Ale jo je to porod naladit, to uznávám

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 11:59 18. Oct 2012
by pavad
Absinthorix wrote:No... toť otázka... v salonku, jehož jméno nesmí být na popud Jona vysloveno by to nebyl vůbec problém. Ale pokud nebude moc hostů, tak si myslím můžeme hulákat jak chcem i tak :D jsou to dvě poměrně velké místnosti a k tomu ten zlořečený salonek.

Kytáru beru já a hrát může kdo chce a umí, když ji nebude moc znásilňovat (nemám náhradní struny totiž :lol: )
Pokud by byl dychatelny vzduch a ja mel volno v praci, tak hlasoval pro nejakou "békací" seslost. Zpevniky mohu zaridit a taktez lze zaridit i, ehm, melodicky hudebni nastroj (urcite jde o lepsi moznost nez byt svedky meho vokalni hudebni produkce :D ).

PS: Ono "zarizeni" melodickeho hudebniho nastroje je jednoduche v tom smyslu, ze jej jen musim dovlacet - jde o nastroj prenositelny (i kdyz neni az tak skladny jak by jeden chtel). :)