Page 75 of 105

Re: World of Tanks

Posted: 23:39 24. Dec 2012
by Shaman88
Chacha dostal jsem od rodičů Toga....

Re: World of Tanks

Posted: 15:24 26. Dec 2012
by Shaman88
Jde nějak seřadit tanky v garáži? Abych ty za které hraju nejvíc byly na začátku a musel jsem pořád scrollovat.

Re: World of Tanks

Posted: 15:26 26. Dec 2012
by Braenn
Jo, když na ně klikneš myší, je tam tuším "nastavit prioritu".

Re: World of Tanks

Posted: 15:27 26. Dec 2012
by Molly23
Já třeba užívám zobrazování kategorií vozidel. Stíhače, těžáky, středáky atd.

Re: World of Tanks

Posted: 15:33 26. Dec 2012
by Shaman88
Braenn wrote:Jo, když na ně klikneš myší, je tam tuším "nastavit prioritu".
Díky, přesně tohle jsem potřeboval.

Re: World of Tanks

Posted: 15:34 26. Dec 2012
by Shaman88
A na vyšší než 5. Tiery nehraju... to nemá smysl....
Ty pětky jsou nejdrsnější....

Re: World of Tanks

Posted: 15:37 26. Dec 2012
by Braenn
Hele jak co... a jak jaká řada. Třeba sedmička německo, tiger P.... !

Re: World of Tanks

Posted: 15:51 26. Dec 2012
by Molly23
8. tier! Tiger 2 :)

Re: World of Tanks

Posted: 16:37 26. Dec 2012
by Molly23
Image

Re: World of Tanks

Posted: 20:27 27. Dec 2012
by Molly23
Tak tohle byla zajímavá bitva. Prohrávali jsme 6:0 a pak se to najednou zvrtlo! Muhahaha...

Re: World of Tanks

Posted: 01:27 28. Dec 2012
by Bahnak
Klobouk dolů pane... to musely být jatka.

Re: World of Tanks

Posted: 04:37 28. Dec 2012
by Molly23
Bylo to epické! A nakonec neměli žádnou šanci. Tak povedenou bitvu jsem snad ještě neměl.¨
EDIT: Mám uložen replay pro zájemce.
EDIT2: Tak to nakonec začínalo 5:1 pro nepřítele... zvrátili jsme to na 9:13

Re: World of Tanks

Posted: 13:59 28. Dec 2012
by Bahnak
repley sem, na to se i kouknu

Re: World of Tanks

Posted: 14:46 28. Dec 2012
by Molly23
Tak tady je odkaz. V podstatě jsem sloužil jako takový scoutoútočník :D.


http://uloz.to/xK82Z68/20121227-1911-ch ... -wotreplay

Re: World of Tanks

Posted: 18:47 28. Dec 2012
by Bahnak
inu, hezké...