Page 75 of 331

Re: Poděkování

Posted: 15:03 07. Nov 2009
by LDamian
Připojuji se k poděkování za tuhle vydařenou akci z arény. Velký dík zvlášť Caironovi za to, jak to oživil NPC a kolik si s tím dal práce... Je tam pak pocit z toho, že i dění v aréně skutečně nějak zapadá do rp dění ve světě.

Re: Poděkování

Posted: 15:09 07. Nov 2009
by venomeq
Jop jop taky diky...byla to pekna akcicka...a pak na konci pokec s Lacarantem a Canisovou...pro Atroria to byla cest osobne mluvit s Lacarantem:D Jinac stim sirotcincem bude co? sel sem do chudinske ctvrti a nasel leseni ale nikde zande deti jen zebraci:D

To damian: ty zakernej bastarde takhle mi kosnout muji osobni chodici lekarnu(Caniu) to ti nezapomenu:D
Samozrejme diky taktez patri Nienovi,Canie a Febriliovel za to ze tam semnou sly jako particka a snazily se pomoci i kdyz vzhledem kjejim lvlum to moc nepomohlo i tak sem se skvele bavil a za to jim diky...doufam ze priste zas se nejak dohodnem:)

Re: Poděkování

Posted: 16:47 07. Nov 2009
by Danseur
Já bych taky rád poděkoval, ale bohužel jsem se nemohl zůčastnit a provádět tak svoje zákeřnosti a zlomyslnosti. Nezbývá než doufat, že se podobná akce bude zas opakovat.

Re: Poděkování

Posted: 18:23 07. Nov 2009
by sendys
Zdravim jelikož tu na čas neurčitý končím rád bych podekoval většině hraču za krasny RP vim že mě valná většina nemusela za me tel naražky a nadavky za to se omlouvam 100% bych chtel podekovat taktež DMkum kteři mi pomohly a dávaly další a další šance a 100% nechci podekovat koře ktery RP moc nejde ...... chci podekovat taktež Zoe s kterou semsi trocha ty hry užil a děkuji jí za pomoc dale Salífovy a simonovy kteří mi pomohly hodně do začatku a pajuli a Esu za rady ktery mi davaly a pomahali mi s hrou i přesto že jsme si nepadly do oka dale Ghorinovy a bersovy s nimiž jsme si užil vela srandy po tellu aneb jak zabijeme berserkaa všem ostatnim snimiž jsme se potkaly ve hře zatim doufam že se vám povede možná začnu hrat za par měsicu zase a možna už ne :) to se uvidí janeplanuji takže nevím dnešním dnem končim byli to hezky chvilky a za to jsem rad:) a ještě jendou se omlouvam za hrubost po tellu :) Končim zde protože nema mskym hrat což mě kapanek mrzi snažil jsem se nafouknout server a pridal k nemu 123 ldii z UO ktere znam snad se nekdo znich ukaže a tenhle server se zaplni hračenma a DM budou vice aktivni :) preju hodne stesti do herniho zivota
a se slovy jenž se louči Arny ...... Namarie*uklonil se*

Re: Poděkování

Posted: 19:13 07. Nov 2009
by kucik
Bezte se hadat na piskoviste. Tady to nikoho nezajima.

Re: Poděkování

Posted: 00:34 08. Nov 2009
by venomeq
Diky hraci Mecada s postavou Nizzre...krasne podanej pribeh stvoreni..bavilo mne to a moc dekuju.)

Re: Poděkování

Posted: 13:52 08. Nov 2009
by Garett
Chtel bych podekovat DM Ravangornovi, Grrgovi a Gemlimu za sraz crafteru a za prestehovani pak lavicek a polstaru do podtemnacky dilny, aspon si maj praci zmozeni drowove kde odpocinout:)

Re: Poděkování

Posted: 19:51 08. Nov 2009
by LDamian
Diky za dnesni boj s podtemnem. Nakoplo mne to. :wink:

Re: Poděkování

Posted: 22:18 08. Nov 2009
by artaxas
díky Bersovi a jeho sebrance že rozhýbali povrch, i když...spíš ho nakopali a vydrancovali :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 22:48 08. Nov 2009
by innfra
Chtěl bych poděkovat, všem se kterými jsem dnes hrál, bylo to super.
Rád bych se omluvil Esuliams, za to, že jsem jí zabil, nečekal jsem, že se situace vyhrotí natolik a dopadne to, tak jak to dopadlo, jsem dosti přkvapen, že někdo sebral odvahu se postavit černejm :)

Re: Poděkování

Posted: 23:07 08. Nov 2009
by Necrooo
Ja bych rad podekoval hraci Sandra z truhly. Ty jeji reakce ne nezivouci bytosti jsou fakt skvele a dobre se u toho bavim kdyz ji mam ve sve blizkosti. Fakt dobra hra. Hodne dobre zahrana. Diky.

Re: Poděkování

Posted: 00:53 09. Nov 2009
by Garett
Taky chci podekovat vsem podtemnakum co se zucastnili akce na povrchu i tem ktery sme tam potkali, aspon vime se povch snazi branit svoje uzemi, i kdyz v noci nemaj venku co delat :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 01:06 09. Nov 2009
by Urlraen
Taky se připojim k poděkování hráčům zúčastněným noční bitky :) moc se mi to líbilo. Někteří lezou i v noci ven, horší že po jednom :twisted:.

Re: Poděkování

Posted: 07:47 09. Nov 2009
by Tretas
Hehe no byla sranda. To shánění posil, vytváření jednotky na farmách a následný výjezd na rozcestí kde vy jste už nebyli. Bo a pak velká bitka, no drsné no. Už jsem jednoho sviňáka málem měl, kdyby tam zrovna neběžel Bers. :mrgreen: :mrgreen:

Takže díky všem, pěkné zpestření. (i když pro ty co prolézali podsvětí asi ne tak moc ideální)

Re: Poděkování

Posted: 11:25 09. Nov 2009
by LDamian
Garett wrote:Taky chci podekovat vsem podtemnakum co se zucastnili akce na povrchu i tem ktery sme tam potkali, aspon vime se povch snazi branit svoje uzemi, i kdyz v noci nemaj venku co delat :twisted:
No jo. Lepsi branit si uzemi, byt nepripraveni a bez domluvy a padnout, nez vas tam nechat beztrestne pobihat a loupit a krast nam zensky. :wink: Kazdopadne jeste jednou diky...