Page 76 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:39 06. Dec 2010
by -RoF-
Rejty wrote:
-RoF- wrote:To je taky fakt no. Na jednu stranu hráči něco chcou a n druhou stranu nejsou WB no.
Uvítáme každou pomoc. Neváhej se nám ozvat... :wink:
Hehe no jo. Jednu dobu sem si říkal, že bych to aj zkusil, ale ono je to nebezpečné. Hráč pak začne vidět do toho co WB plánují, no nevím. A já ti max vytvořím lokace a tak......do skriptů by se mi rýpat nechtělo :P

Silvaner: většinou platí, to že každé systémové hlídání nese sebou nějaké bugy. to by asi nedopadlo dobře :roll:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:40 06. Dec 2010
by Rejty
-RoF- wrote:Hehe no jo. Jednu dobu sem si říkal, že bych to aj zkusil, ale ono je to nebezpečné. Hráč pak začne vidět do toho co WB plánují, no nevím. A já ti max vytvořím lokace a tak......do skriptů by se mi rýpat nechtělo :P
Právěže pomoc s lokacemi by se nám hodila. :wink:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:41 06. Dec 2010
by -darkvision-
Silvaner01 wrote:A bude to probíhat následovně... dung pro 15 - 20lvl...

high levl si sebou vezme tři low - podržtašky co zatáhnou za páky,
high to vymlátí i s bossem a parta 17lvl tam dojde a stejně ostrouhá...

není lepší ošetřit to tak, že pokud je v dungu pro 15 - 20 lvl třebas lvl 22 a víc,
tak prostě boss nebude? třebas jen poklady, ale boss ne...
Ja v to rozdíl vidím. Ty lowíci něco díky tomu získaj. Zadara ti to neudělaj. Pokad je high zradi, ma moznost jinych low, udela tohle jeste 3x a uz nebude moci chodit, bo mu nikdo nebude verit.
Pokad je nepodrazi a da lowíkum odmenu např 5.000 gp, no ty bláho, dobrá odmena pro low dle me. Nejaky drazsi kaminek bo tak. Dle toho jakej budou mit poklad.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:49 06. Dec 2010
by Silvaner01
-darkvision- wrote:
Silvaner01 wrote:A bude to probíhat následovně... dung pro 15 - 20lvl...

high levl si sebou vezme tři low - podržtašky co zatáhnou za páky,
high to vymlátí i s bossem a parta 17lvl tam dojde a stejně ostrouhá...

není lepší ošetřit to tak, že pokud je v dungu pro 15 - 20 lvl třebas lvl 22 a víc,
tak prostě boss nebude? třebas jen poklady, ale boss ne...
Ja v to rozdíl vidím. Ty lowíci něco díky tomu získaj. Zadara ti to neudělaj. Pokad je high zradi, ma moznost jinych low, udela tohle jeste 3x a uz nebude moci chodit, bo mu nikdo nebude verit.
Pokad je nepodrazi a da lowíkum odmenu např 5.000 gp, no ty bláho, dobrá odmena pro low dle me. Nejaky drazsi kaminek bo tak. Dle toho jakej budou mit poklad.
To zase pochybuju, že by těch dungu s pákama se dalo ošetřit tolik ne? U některejch
to ani polohově nepujde...
Tak se dá ošetřit jeden, dva... tak se bude chodit solovat jinam no... a party budou chodit ty dva...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:53 06. Dec 2010
by -darkvision-
Silvaner01 wrote: Tak se dá ošetřit jeden, dva... tak se bude chodit solovat jinam no... a party budou chodit ty dva...
Jasny ale uz v tom je jisty pokrok. Ze 4dungu : do 2solisti, do 2party. Nyní to je ze do 4chodej solisti.
Byl by to krok k lepsimu, jista zmena, si myslim.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:07 06. Dec 2010
by tao kan
hele domluvit se mužeme, v toolu jsem kdysi dělal, ale nic složitého. Dejte mě někde v práglu školení jak na scripty, jak to uvás chodí se správou souboru, jakasi importace lokaci a další. Potom budu schopnej pomoct. Učit se to někde z webu to podle mě nemá smysl. Je tu někdo kdo naučí s toolem?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:25 06. Dec 2010
by kucik
tao kan wrote:hele domluvit se mužeme, v toolu jsem kdysi dělal, ale nic složitého. Dejte mě někde v práglu školení jak na scripty, jak to uvás chodí se správou souboru, jakasi importace lokaci a další. Potom budu schopnej pomoct. Učit se to někde z webu to podle mě nemá smysl. Je tu někdo kdo naučí s toolem?
Toolset je sám o sobě dost polopatickej nástroj. Cokoliv rád vysvětlim. V praze se klidně sejít můžem, ale základ je zkusit si to.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:33 06. Dec 2010
by tao kan
kucik wrote:
tao kan wrote:hele domluvit se mužeme, v toolu jsem kdysi dělal, ale nic složitého. Dejte mě někde v práglu školení jak na scripty, jak to uvás chodí se správou souboru, jakasi importace lokaci a další. Potom budu schopnej pomoct. Učit se to někde z webu to podle mě nemá smysl. Je tu někdo kdo naučí s toolem?
Toolset je sám o sobě dost polopatickej nástroj. Cokoliv rád vysvětlim. V praze se klidně sejít můžem, ale základ je zkusit si to.
Ja si to zkusil, ale udělat lokaci, NPC,rozhovor,itemy ...to nestačí. Mám hodně otázek spíše do podrobna, takže až k tomu po práci sednu znovu, udělám ti slohovku :). Takže jestli máš příští tejden čas, třeba pátek,sobota nebo neděle. Mužem k tomu sednout. Určitě by nevadilo, když by se přidal někdo další. Kdo by se nechtěl naučit v toolu? Určitě je nás tu víc.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:47 06. Dec 2010
by Daanri
Kazdemu zaujemcovi na tvorbu lokacii rad pomozem a polopatisticky vsetk vysvetlim...staci sa mi ozvat. Holt bohuzel osobne do praglu nedojedu bo to mam hodne daleko, ale zijeme v digitalnej dobe, cize nie je problem pouzit mail, PM na fore alebo ICQ. Dolezity je len zaujem, ochota a cas neco delat. Vacsina zaujemcov skonci tak, ze udela 1 lokaci a pak nato prdi, bo im to zere cas a radsej budu hrat.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:59 06. Dec 2010
by Prasokralik
A jaké že lokace se mají tvořit? Kdyžtak PM, možná něco splácám ať pořád jen neexpím :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:12 06. Dec 2010
by kucik
tao kan wrote: Ja si to zkusil, ale udělat lokaci, NPC,rozhovor,itemy ...to nestačí. Mám hodně otázek spíše do podrobna, takže až k tomu po práci sednu znovu, udělám ti slohovku :). Takže jestli máš příští tejden čas, třeba pátek,sobota nebo neděle. Mužem k tomu sednout. Určitě by nevadilo, když by se přidal někdo další. Kdo by se nechtěl naučit v toolu? Určitě je nás tu víc.
Ideálně mi můžeš cokoliv napsat na ICQ a pokud mám chvilku, tak zkusim pomoct.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:34 06. Dec 2010
by Woxa
Ja bych bral nejaky maly, bezvyznamny klaster v Alansijskych horach, snad bych si ho i vyrobil, kdybych k tomu dostal svoleni :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:47 06. Dec 2010
by Derken-
tao kan wrote:..
Tak já bych se taky stavil, aspoň tě zas uvidim :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:40 06. Dec 2010
by LDamian
1. Treba u asabi takove mechanismy, ktere vyzaduji partu jsou. Nicmene do toho dungu zrejme nechodite.

2. Nastaveni, pri kterem se boss neobjevi pri vyskytu postavy urciteho levelu se mi osobne nelibi.

a) odhaluje to level postavy ostatnim a nuti to ostatni, aby se zajimali o level ostatnich
b) existuje rada moznych, velmi slabych kombinaci povolani a dovednosti, kdyz je nekdo bude hrat, tak v praxi bosse v dungu nezahledne, protoze na levelu na kterym by se mu objevil na nej mit nebude a kdyz uz by na nej mel, tak tam zase nebude boss - tedy orezava to hru rp buildu
c) brani to moznosti, kdy epic dela rp ucitele lowum a vubec podobnym situacim, kdy treba jde skupina slozena sice z ruznorodych levelu, ale treba ze stejne gildy
d) v praxi to omezuje skladani druzin obecne - skupina pujde tri dungy a pred ctvrtym jeden jeji clen musi zustat venku, protoze ma o level vic nez je povoleno
e) zli epici despawnuji bosse :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 19:06 06. Dec 2010
by Decka
Rejty wrote:
-RoF- wrote:Jo to s těma pákama se navrhovalo už taky pěkně dávno, snad před půlrokem nebo víc, kdy se probíralo že hráči solují a nechodí v partě, takhle by to ty hráče donutilo chodit víc partách. Nebylo by to špatné.
To je hezký, že se to navrhovalo, otázka je kdo to udělá.
Ok napsal jsem scriptík na systém tří pák, který se musí aktivovovat všechny v rozmezí XX vteřin, aby se otevřely cílový dveře. Stačí to strčit do nějakýho dungu. Mám to někomu poslat ?