Page 76 of 143
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 20:14 01. Feb 2012
by Prasokralik
Tos mi připomněl
Zombeatles
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 15:24 02. Feb 2012
by Molly23
NEvím zda jste si toho všimli, ale na wikipedii bylo u Jamese Hetfielda (Metallica) napsáno, že jedno z jeho povolání je "table"... asi se jednalo o joke, každopádně ted už to tam není (

), ale stůl žije dál!
http://www.youtube.com/watch?v=54mm_BG3 ... re=related
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 20:24 02. Feb 2012
by Prasokralik
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 00:41 03. Feb 2012
by Prasokralik
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 19:51 03. Feb 2012
by xxxMajkyxxx
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 14:44 04. Feb 2012
by Absinthorix
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 15:38 04. Feb 2012
by Molly23
Až si jednou pořídím tohle, vemu to do ameriky na Route 66 (6

) a pustím si do uší tohle!
http://www.youtube.com/watch?v=Vppbdf-qtGU
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 15:39 04. Feb 2012
by J.F.Payne
To si budeš muset nechat narůst pořádnej plnovous.
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 15:53 04. Feb 2012
by kucik
Taky jsem kdysi chtel Urala

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 22:05 04. Feb 2012
by Prasokralik
A Hear Of A Lion
další ze soutěže SotS2
A jestli má někdo problém s mou závislostí na LoL tak si to vyřešíme v riftu pěkně 1v1 šumáci.
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 02:20 05. Feb 2012
by Prasokralik
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 14:30 05. Feb 2012
by xxxMajkyxxx
Kapela, ktera mezi fanousky Nuclear Blastu vyvolala poprask. Ale vcelku si myslim, ze si i pres svuj podivny image u Nuclear Blastu zaslouzi byt.
Tasters . Sleeping with spirits
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 13:13 06. Feb 2012
by Prasokralik
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 19:18 06. Feb 2012
by de Aers
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 20:43 06. Feb 2012
by -darkvision-