Page 76 of 143

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 20:14 01. Feb 2012
by Prasokralik
Tos mi připomněl Zombeatles

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 15:24 02. Feb 2012
by Molly23
NEvím zda jste si toho všimli, ale na wikipedii bylo u Jamese Hetfielda (Metallica) napsáno, že jedno z jeho povolání je "table"... asi se jednalo o joke, každopádně ted už to tam není ( :( ), ale stůl žije dál!

http://www.youtube.com/watch?v=54mm_BG3 ... re=related

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 20:24 02. Feb 2012
by Prasokralik

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 00:41 03. Feb 2012
by Prasokralik

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 19:51 03. Feb 2012
by xxxMajkyxxx

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 14:44 04. Feb 2012
by Absinthorix

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 15:38 04. Feb 2012
by Molly23
Až si jednou pořídím tohle, vemu to do ameriky na Route 66 (6 :twisted: ) a pustím si do uší tohle!

Image

http://www.youtube.com/watch?v=Vppbdf-qtGU

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 15:39 04. Feb 2012
by J.F.Payne
To si budeš muset nechat narůst pořádnej plnovous.

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 15:53 04. Feb 2012
by kucik
Taky jsem kdysi chtel Urala :)

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 22:05 04. Feb 2012
by Prasokralik
A Hear Of A Lion

další ze soutěže SotS2

A jestli má někdo problém s mou závislostí na LoL tak si to vyřešíme v riftu pěkně 1v1 šumáci.

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 02:20 05. Feb 2012
by Prasokralik

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 14:30 05. Feb 2012
by xxxMajkyxxx
xxxMajkyxxx wrote:Tasters - Make your game
Kapela, ktera mezi fanousky Nuclear Blastu vyvolala poprask. Ale vcelku si myslim, ze si i pres svuj podivny image u Nuclear Blastu zaslouzi byt.
Tasters . Sleeping with spirits

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 13:13 06. Feb 2012
by Prasokralik

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 19:18 06. Feb 2012
by de Aers
Vox Populi - 30 seconds to Mars

http://www.youtube.com/watch?v=J_8hNzO4jyg

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 20:43 06. Feb 2012
by -darkvision-
Váš šálek hudby to asi nebude, ale co .. 8)
http://www.youtube.com/watch?v=JK00Pxkffj8&feature=fvst