Page 76 of 96
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 16:00 05. May 2015
by Puxina
Bahnak wrote:Byl jsem na nových Avengerech a nevím co si myslet.
Jako hrdinové hláškují, ale přijde mi to dost recyklační. Jako zasmějete se, ne že ne, ale už to prostě nebude ono.
Chemie mezi postavami dostála změn, bez vyjímky k horšímu.
Děj je nula, místy i horší, občas mi přijde že sám rejža netuší co od avangerů vlastně chce.
Kamera a střihač jsou magoři, ale co vyčítat blockboosteru že.
Když se na to podívám ale z jiného úhlu, je to marvelovka jako každá jiná, děj navazuje a pokračuje, nové postavy se mi sice nelíbí, ale to je asi o vkusu.
Přesto se cítím okraden, znásilněn a tak nějak vůbec doporučuju vlastně jen skalním fandům marvelovek.
S výbornou jedničkou to prostě nemá (kromě postav) nic společného.
No třeba tam bude časem i tam bude i Wasp , sice nějaká vosa, ale vypadá jak vílka
http://en.wikipedia.org/wiki/Wasp_%28comics%29
Ale mě by třeba Quicksilver zajímal, páč v X-men měl zajímavý charakter a vtipný

.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 16:01 10. Jun 2015
by Puxina
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 17:23 10. Jun 2015
by KaTo
Varování před shlédnutím filmu
E.A. Poe: Podivný experiment - nepátrejte po ději, nespoilerujte. Skoukněte. Nechte se překvapit. Není to intoušské, není to hustokrutopřísežná řežba, není to melodrama. Je to prostě film na motivy Edgarovy povídky. Až jsem při sledování dostal chuť dát si u velkých kyvadlových hodin, lahev amontilladského
(myslím že jsem popíjel při tom jen ryzlink, ale na chvilku...na chviličku bych přísahal, že to byl amontilladský ryzlink) a drbaje černého kocoura pod krkem sledovat havrany za okny!
Co bych vypíchl je herecké umění představitelů obou ředitelů (a jejich závěrečná "konfrontační" scéna stojí za to) a to, že Kate předvedla víc jak její dva obvyklé výrazy, na které jsem u ní zvyklý

(asi tak o jeden navíc

). Trochu jsem se její obsazení do role bál víc, ale nakonec nerušila

.
Motto: "Nevěřte ničemu, co slyšíte a jen polovině toho, co vidíte."
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 22:37 13. Jun 2015
by Jachym
Ten je dobrej a dostal mně , mám tu chybu že se snažím intuitivně odhadovat vývoj filmu a zde jsem tedy čuměl .
A co říkáte na Game of thrones - Hry o trůny - ten vývoj to je síla , režiser má už asi prachy, scény jsou dost solidní, nasednutí na Dragona , byla paráda no vyvíjí se to překvapivě.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 23:14 13. Jun 2015
by kokosak
Jachym wrote: A co říkáte na Game of thrones ..
This
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 02:52 14. Jun 2015
by J.F.Payne
kokosak wrote:Jachym wrote: A co říkáte na Game of thrones ..
This
OK, epic, I lost my arguments...
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 10:43 14. Jun 2015
by Zeerit
Teď už se dostáváme pomalu do míst, kde knihy nebyly. Takže to bude zajimavější

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 10:57 14. Jun 2015
by Barbar321
Tak on zrovna spolu ruku v ruce nejde řada GoT s knihou. Některé části se objevily dříve, některé později.
5-tou řadu jsem ještě neviděl, ale že by si dovymýšleli příběh, to se mi moc nezdá. No nechám se překvapit
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 11:08 14. Jun 2015
by kokosak
Jo, televize je už napřed. Teda, napřed, napřeskáčku. Jsou tam věci, co v knihách ještě nebyly a nebyly věci, co v knihách už jsou. Holt jak ty poslední dvě knížky jely jen pár linií.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 17:36 14. Jun 2015
by Zeerit
Barbar321 wrote:5-tou řadu jsem ještě neviděl, ale že by si dovymýšleli příběh, to se mi moc nezdá. No nechám se překvapit
Oni si nedovymýšlí. Některý věci dělají podle sebe, občas zabijou nějakou vedlejší postavu co v knihách ještě žije a nakopak. Občas prohodí pár postav jako zástup, ale hlavní dějovou mají od autora a ví co se stane až do konce.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 19:57 14. Jun 2015
by G-ladiator
Já jsem tedy slyšel, že pouze vědí, jak to dopadne, ale ne, jak se k tomu doberou. Každopádně se na GoT už nedívám, pro případ, že by přecijen skutečně něco věděli (a nechci si vyspoilovat ani konec, ani cestu k němu)
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 07:48 15. Jun 2015
by kokosak
Mno, tak nám to hezky všechno zase pomřelo...

Ale mám pocit, že HBO bude rychlejší, než Martin a že za rok se dovíme. Třá někdo přežil.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 08:35 15. Jun 2015
by G-ladiator
Jo, oni psali, že to nehodlají natahovat. Pseudo-oficiální odhad je na 7 sezón.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 09:09 15. Jun 2015
by Krysak
Vy by jste poslali zlatou krávu ke dnu? Tech sezon bude nejmin 10:).
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 09:49 15. Jun 2015
by kokosak
Určitě bude spinn-of, nebo prequel. I když Breaking Bad taky nemá nic, tak uvidíme.