Page 76 of 89

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:47 03. Jan 2013
by jachyra
KaTo wrote:Jedna jak vypadlá z Thalie!
Image
(originál je tedy vypadlý z pohádky z "pseudo-Skotska" a je to princezna :twisted: :lol: )

To je krásne, to by som hneď brala domov na výstavku (v preklade, deti by to čmajzli a .... asi by skončila zle)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:13 03. Jan 2013
by Prasokralik
Jooo dětičky....

Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 01:46 12. Jan 2013
by xxxMajkyxxx
profilovka

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 04:38 12. Jan 2013
by Koninho87

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 10:37 12. Jan 2013
by -RoF-
Koninho87 wrote:http://www.youtube.com/watch?v=g6vWHeKtZ6M Naďa a Furin <3
:D :D :D To je dost dobré, mě to pobavilo. Nejlepší ten konec. :twisted:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 19:09 13. Jan 2013
by Pajule
Hm Rien?
Rien.jpg

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:11 15. Jan 2013
by Pajule
Niena a Rodal :)
Nienrod.jpg
Niena_tehotna.jpg

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 07:00 16. Jan 2013
by -RoF-
Pěkné ;).

Ale taky vám přijde, že na tom druhém obrázku má ten chlap nějak mco velké dlaně? :)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 07:34 16. Jan 2013
by klobouk
Ten druhý je moc pěkný. A velkého je na něm něco úplně jiného, co ty nemůžeš posoudit.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 08:52 16. Jan 2013
by -RoF-
klobouk wrote:Ten druhý je moc pěkný. A velkého je na něm něco úplně jiného, co ty nemůžeš posoudit.
Hmm třeba láska k Nien? :wink:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 16:14 16. Jan 2013
by pavad
Pajule wrote:Hm Rien?
Rien.jpg
Mne prijde, ze bud jde o prekreslenou zenu, nebo o vysokoskolskeho studenta, ktery o manualni praci nebo sport ani okem nezavadil.

Proste mi prijde, ze ma strasne utle ruce, specialne mezi loktem a ramenem mi evokuji dojem anorektickych tycek...

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:26 16. Jan 2013
by Prasokralik
Jen nech dámy snít pavade. Každý kdo má v hlavě trochu rozumu stejně ví, že jediný a opravdový Rien... je ten co mi trsá v avataru.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 14:35 22. Jan 2013
by Amber
Anirin Genglent (Mollyho undergroundový bard), kdyby mu dorostly vlasy po celé kebuli :mrgreen:

Image

Edit: upraveno

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 14:55 22. Jan 2013
by Molly23
A děsem mu pobledly vlasy :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:08 22. Jan 2013
by Amber
Molly23 wrote:A děsem mu pobledly vlasy :D
Nebyl by první postavou, která zblonďatěla. :lol: :lol: :lol: