Page 76 of 89
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 15:47 03. Jan 2013
by jachyra
KaTo wrote:Jedna jak vypadlá z Thalie!

(originál je tedy vypadlý z pohádky z "pseudo-Skotska" a je to princezna

)
To je krásne, to by som hneď brala domov na výstavku (v preklade, deti by to čmajzli a .... asi by skončila zle)
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:13 03. Jan 2013
by Prasokralik
Jooo dětičky....

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 01:46 12. Jan 2013
by xxxMajkyxxx
profilovka
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 04:38 12. Jan 2013
by Koninho87
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 10:37 12. Jan 2013
by -RoF-
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 19:09 13. Jan 2013
by Pajule
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 21:11 15. Jan 2013
by Pajule
Niena a Rodal
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 07:00 16. Jan 2013
by -RoF-
Pěkné

.
Ale taky vám přijde, že na tom druhém obrázku má ten chlap nějak mco velké dlaně?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 07:34 16. Jan 2013
by klobouk
Ten druhý je moc pěkný. A velkého je na něm něco úplně jiného, co ty nemůžeš posoudit.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 08:52 16. Jan 2013
by -RoF-
klobouk wrote:Ten druhý je moc pěkný. A velkého je na něm něco úplně jiného, co ty nemůžeš posoudit.
Hmm třeba láska k Nien?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 16:14 16. Jan 2013
by pavad
Pajule wrote:Hm Rien?
Rien.jpg
Mne prijde, ze bud jde o prekreslenou zenu, nebo o vysokoskolskeho studenta, ktery o manualni praci nebo sport ani okem nezavadil.
Proste mi prijde, ze ma strasne utle ruce, specialne mezi loktem a ramenem mi evokuji dojem anorektickych tycek...
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:26 16. Jan 2013
by Prasokralik
Jen nech dámy snít pavade. Každý kdo má v hlavě trochu rozumu stejně ví, že jediný a opravdový Rien... je ten co mi trsá v avataru.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:35 22. Jan 2013
by Amber
Anirin Genglent (Mollyho undergroundový bard), kdyby mu dorostly vlasy po celé kebuli
Edit: upraveno
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:55 22. Jan 2013
by Molly23
A děsem mu pobledly vlasy

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 15:08 22. Jan 2013
by Amber