Page 76 of 77

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 12:26 06. Feb 2020
by Rejty
Hrál jsem to. Dost mi to připomíná Baldur's Gate rozšířené o správu království. Sice jsem to nedohrál, protože jsem těsně před koncem nemohl za nic zabít toho červího bosse, ale za mě jinak paráda. Akorát je třeba dát si pozor na na získávání poradců na správu království, stačí párkrát blbá volba v rozhovoru a povedlo se mi neobsadit třeba správce pokladny.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 13:16 06. Feb 2020
by Barbar321
Super, díky moc za info. Zjistil jsem teď, že mi zaslali kod vázaný na účet, kdy pak vyjde na nějakých 830,-. Do toho už bych asi šel po těch vašich recenzích :)

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 22:22 27. Feb 2020
by Puxina
Nové Baldur's Gate 3 vypadá moc pěkně ....sleduju na https://www.youtube.com/watch?v=7bRyG5W ... =emb_title

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 11:24 28. Feb 2020
by Mourisson1
Mne na tom treba osobne zklamalo to ze to vypada jak Divinty Original Sin 2 z velke casti. Combat velmi stejny, misto hodu kostkou procenta, misto tradicniho RTwP combatu je primo turn based.

Porad se na to tesim, protoze pribeh atp vypada skvele, ale nejak mi k tomu zpracovani nesedne to jmeno Baldurs Gate, po tom co jsem videl.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 12:02 28. Feb 2020
by Shaman88
Mourisson1 wrote:Mne na tom treba osobne zklamalo to ze to vypada jak Divinty Original Sin 2 z velke casti. Combat velmi stejny, misto hodu kostkou procenta, misto tradicniho RTwP combatu je primo turn based.

Porad se na to tesim, protoze pribeh atp vypada skvele, ale nejak mi k tomu zpracovani nesedne to jmeno Baldurs Gate, po tom co jsem videl.
To že to vypadá jako DOS2 je asi tím že je to preAlfa a zatím primárně řeší jiné věci než UI.
Ty hody kostkou tam jsou, jede to striktně podle D&D, co jsem četl. Ty procenta jsou jen přepočet hodů kostkou na procenta. Nemusíš si sám přepočívat kolik přesně procent je 10+d20 vs 23, ale hra to udělá za tebe... takže za mě je to dobře, protože to otevírá hru nehardcore lidem.

Já se právě těším vcelku, jediné zklamání je že je to podle páté edice D&D, a né podle třetí.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 12:06 28. Feb 2020
by Mourisson1
UI - jo, v to doufam, ale tam asi neni moc o cem diskutovat, proste uvidime jak to bude. (Za mne i pokud to bude prakticky DOS2 s DnD lore a pribehem, tak si to zahraju a budu asi spokojeny :D )

Hody kostkou - problem je ze vidis vsude jen procenta, coz je nejaky vysledek jejich kostek, a nevidis nikde zadne kostky realne, kdyby ti to ukazovalo procenta, a v combat logu hody kostkou (takze combat log dejme tomu jako NWN) tak mi to prijde takove vic....BG nostalgicke? Ale zase, tohle je fakt early stage video (jak jde videt podle toho bugu na konci ktery jim prekazi ukazku :D ) takze se toho jeste muze dost zmenit.

Celkove po tom co predvedli na DOS serii mam v lariany docela duveru ze to udelaji dobre.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 13:06 28. Feb 2020
by Puxina
Asi si budu muset zase zahrát Icewind Dale, které mám myslím nahrané :)

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 15:43 29. Feb 2020
by J.F.Payne
Hlásím, že Pathfinder: Kingmaker je na GOG s 60% slevou dneska...

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 21:48 29. Feb 2020
by Jachym

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 19:20 01. Mar 2020
by Barbar321
Jachym wrote:Elite dangerous - https://www.youtube.com/watch?v=8E70KlYbY2U
a jaké je to v porovnání třeba s X3?

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 10:48 02. Mar 2020
by Mourisson1
J.F.Payne wrote:Hlásím, že Pathfinder: Kingmaker je na GOG s 60% slevou dneska...
Ten jsem si konecne poridil a zacal hrat po tom co jsem nasel mod ktery z boje udela tahovy :D

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 12:20 02. Mar 2020
by Shaman88
Mourisson1 wrote:
J.F.Payne wrote:Hlásím, že Pathfinder: Kingmaker je na GOG s 60% slevou dneska...
Ten jsem si konecne poridil a zacal hrat po tom co jsem nasel mod ktery z boje udela tahovy :D
Proč tahový? :)

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 14:22 02. Mar 2020
by Mourisson1
Shaman88 wrote:
Mourisson1 wrote:
J.F.Payne wrote:Hlásím, že Pathfinder: Kingmaker je na GOG s 60% slevou dneska...
Ten jsem si konecne poridil a zacal hrat po tom co jsem nasel mod ktery z boje udela tahovy :D
Proč tahový? :)
Protoze preferuju tahovy? :D

Nevim, po DOS a DOS2 jsem si tahovy oblibil mnohem vic, nez RTwP, z ktereho si pauzama prakticky stejne udelas tahovy :D

Kor u toho Pathfinderu kde kdyz si clovek nabere partu ktera ma vic schopnosti, jako klerik, wizard, atp, tak mi to prislo zbytecne chaoticke ten souboj, natolik, ze mne ta hra prestala bavit protoze jsem vetsinu casu spis bojoval s prikazama ruznym clenum nez abych si tu hru nejak uzil :)

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 15:03 02. Mar 2020
by Nalkanar
Wasteland 2 měl v tomto zajímavý systém iniciativy.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 13:24 03. Mar 2020
by Shaman88
Mourisson1 wrote: Protoze preferuju tahovy? :D

Nevim, po DOS a DOS2 jsem si tahovy oblibil mnohem vic, nez RTwP, z ktereho si pauzama prakticky stejne udelas tahovy :D

Kor u toho Pathfinderu kde kdyz si clovek nabere partu ktera ma vic schopnosti, jako klerik, wizard, atp, tak mi to prislo zbytecne chaoticke ten souboj, natolik, ze mne ta hra prestala bavit protoze jsem vetsinu casu spis bojoval s prikazama ruznym clenum nez abych si tu hru nejak uzil :)
Mě to příjde že to naopak vcelku šíleně zvedá obtížnost. Tahovky si dávám na nejvyšší obtížnost už, ale tady challenging byla pro mě strop. Na vyšší obtížnost si to zkusím později ale to musím více promyslet styl.