Page 76 of 116
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 12:20 18. Oct 2012
by Absinthorix
Wooohoooo! No ono nejni úplně jistý zdali nás nepošlou k šípku... ale stejně se můžeme přesunout vedle ,tam to vadit nebude.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 12:28 18. Oct 2012
by Molly23
týjo... tak ted přemýšlím, že bych taky vzal nějakej nástroj. Pokud by někdo uměl na irskou píštalku, mám doma Déčkovou, pak mám klasickou flétnu. Vemu kazoo, to se vejde do kapsy.
No a já bych došel asi s baskytarou a kombíčkem malým (pokud bude elektro v místnosti). To bych mohl něco splodit... Ještě jsem uvažoval nad mandolínou, ale vzhledem k jejímu zdravotnímu stavu a mé znalosti akordů, jsem to zavrhl

.
Uvidím ale jak se to vyvrbí v práci. Minimálně beru KAZOO!

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 12:59 18. Oct 2012
by Braenn
Nene, elektrickou kytaru ne... to kazí zpěv.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 13:05 18. Oct 2012
by pavad
Muzete, prosim, zopakovat kdy ma byt tato zpivaci akce? Prosel jsem 2 strany zpet ale nenasel termin a nemam moc cas v praci hledat.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 13:08 18. Oct 2012
by Molly23
Braenn wrote:Nene, elektrickou kytaru ne... to kazí zpěv.
BASKYTAROU!
Když se na to umí tak to zní i takhle:
http://www.youtube.com/watch?v=E-ImKQ53C-I
Ale já no to hraju tak nějak takhle...
http://www.youtube.com/watch?v=pKW72t3WnIY
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 13:23 18. Oct 2012
by Nalkanar
pavad wrote:Muzete, prosim, zopakovat kdy ma byt tato zpivaci akce? Prosel jsem 2 strany zpet ale nenasel termin a nemam moc cas v praci hledat.

Pátek 17:00+
Místo jsi snad našel.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 13:28 18. Oct 2012
by Absinthorix
Molly23 wrote:týjo... tak ted přemýšlím, že bych taky vzal nějakej nástroj. Pokud by někdo uměl na irskou píštalku, mám doma Déčkovou, pak mám klasickou flétnu. Vemu kazoo, to se vejde do kapsy.
No a já bych došel asi s baskytarou a kombíčkem malým (pokud bude elektro v místnosti). To bych mohl něco splodit... Ještě jsem uvažoval nad mandolínou, ale vzhledem k jejímu zdravotnímu stavu a mé znalosti akordů, jsem to zavrhl

.
Uvidím ale jak se to vyvrbí v práci. Minimálně beru KAZOO!

S flétnama nemám problém, akorát irský jsou zákeřný v tom, jak jsou naladěný... vidíš já mám Céčkovou ale nevím jestli v Prase. Kazoo je jistota!
Jak říkám, podle ostatních hostů - ale v salónku, se občas schází normálně hudebníci cvičit

vždycky v sobotu večer tam měli soukromé akce, jakási skupina folková.
Pavad: 17.00 +-
Hospůdka na Hvězdě (Vypich/Petřiny - Koleje Hvězda)
Osobně to vidím převážně na kecací... ale heslo dne zní
vždy připraven ke každé špatnosti a kytaru s sebou vezmu
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 14:39 18. Oct 2012
by pavad
Absinthorix, Nalkaran wrote:Pavad: 17.00 +-
Hospůdka na Hvězdě (Vypich/Petřiny - Koleje Hvězda)
Diky, ma premisa zni, ze jde o tento patek, tj. 19. 10. - je to spravne?
Nevim jeste jak to se mnou v patek bude - ale je sance ze bych mohl mit volno. V tom pripade bych rad vedel, zda se s onim nastrojem tahat nebo ne - preci jenom, 25 kilo je 25 kilo, a i kdyz nejsem telesne konstrukce thalijskych magu, tak patrim v realu spise k obratnostnim povolanim.... Proste abych ty klavesy netahal naprazdno.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 14:58 18. Oct 2012
by Absinthorix
Tak raději netahat pro sichr... dokud to nedomluvíme napevno, že bychom si mohli zahrát někde
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 17:06 18. Oct 2012
by Xullfryn
Takže bych se měl taky snad ukázat.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 18:22 18. Oct 2012
by -darkvision-
-darkvision- wrote:Takže jako že na 17.00 ?
Absintorix
Bahnak - salónek pro kuřáky
Dark - salónek pro kuřáky
Derken - salónek pro kuřáky
Welvin (i když nevím zda welv bude moct od pěti už). - salónek pro kuřáky
Kdo dál by to stíhal na pátou?
Edit:
KaTo na 17.30
Firefox po 17.00
Dále přijdou:
Mandos - salónek pro kuřáky
Braenn - salónek pro kuřáky
Molly23
Xullfryn - salónek pro kuřáky
Fryn
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 19:13 18. Oct 2012
by Fryn
Darkvision: Dělej ty seznamy pořádně. Taky se chystám dorazit

.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 20:07 18. Oct 2012
by Absinthorix
To nás bude tak 12 už? Fíha
Stránky podniku
Zatím jsem nedělal žádnou rezervačku, ale takhle brzo bysme se tam měli vejít úplně v klidu
Edit:
Co se případného békání týče tak tam nastává jeden zádrhel. (a proto raději netahat těžký náklad... pokud přímo nedomluvíme nekuř. kde jsou zásuvky a všechno na chystané pro podobné akce)
Číšnice je velice velice vstřícná, ochotná a milá paní (taková Olwen)
Provozní je naopak nepříjemná a napaprčená (takový Rien v sukních)
Číšník je true neutral, pokud nebudem rozbíjet židle nebo hlavy, tak je mu to fuk
Ovšem pokud Molly vezme to minikombíčko... mohl by vzít i devítivoltovou baterii?
Vyzkoušíme mojeho Fishmana
Kdyby už netahal s sebou elektriku

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 20:30 18. Oct 2012
by Braenn
Rezervačku udělej. V pět bude sice volno, ale aby nás v sedm nevyhodili na rezervačku někoho jiného.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 20:32 18. Oct 2012
by Absinthorix
A kuř/nekuř? Rovnou se poptám jakej by měli problém s hulákáním v kuř