Page 76 of 142
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 11:19 07. Jan 2013
by Prasokralik
nedávat klíč k bossovi ale:
1. dveře odemknout rovnou smrtí bosse
2. klíč dát klíčníkovi npc, který narozdíl od bosse bude mít spawn jako zbytek potvor v dungu
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 12:25 07. Jan 2013
by Thurms
kucik wrote:Klíče tam jsou často proto, aby dungu nebylo možno prolézt skrytý bez zabití potvor.
A co by tím ten dotyčný získal, pokud by ten dungeon ve skrytí/zaplížení prolezl? Pokud by se přesunul do dalšího patra bez zabití potvor a vybil až další patro, porušil by pravidla. Vybrat truhly taktéž nemůže, potvory bývají přímo u nich. Editace: u asabáků i třeba v kryptě na poušti jsou i dveře, co jsou zamčené a rozbitelné, tudíž není možné projít bez zrušení skrytí i tak.
Si vemte, že tam přijde nějaký nižší levl, vybije prvního bosse a klíček si vezme, zabolokuje tím cestu dolů pro ostatní. To je ta lepší verze. Horší verze je, když ti takhle někdo cíleně loguje jen pro ten klíček aniž by dolů hned šel. Mě to zrovna ideální nepřipadá.
Jediné co by mě napadlo jako rozumný důvod pro existenci klíčů a nerozbytných dveří je jak psal Rof snížit kolečkování, pak by ale měly být klíče ve většině dungeonů.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 18:09 07. Jan 2013
by Bhaall
Jestli by nebylo lepší udělat zámek s pořádným DC ať je nutnost zloděje v partě...já tu focus zloděje teda ještě neviděl, mimo Kapitánskýho, ale to je vochlasta co si plete šperháky

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 18:13 07. Jan 2013
by KaTo
Bhaall wrote:Jestli by nebylo lepší udělat zámek s pořádným DC ať je nutnost zloděje v partě...já tu focus zloděje teda ještě neviděl, mimo Kapitánskýho, ale to je vochlasta co si plete šperháky

*zívne* Mýho "epickýho" Tuláka hravě strčí do kapsy prskavčí víla. Takže řešení co navrhuješ není nutně Tulák-friendly

.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 18:40 07. Jan 2013
by Prasokralik
je to klerik s klam doménou friendly
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 19:12 07. Jan 2013
by Bhaall
Tyhle věci se dají osekat

*kryje se před klerikama a prskafkama*
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 19:53 07. Jan 2013
by G-ladiator
Já bych familiary udělal jako v BG - má to 20hp a když to chcípne, trvale -1 odolnost dolů

Případně se inspirovat v NWN2
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 20:07 07. Jan 2013
by Aulus
G-ladiator wrote:Já bych familiary udělal jako v BG - má to 20hp a když to chcípne, trvale -1 odolnost dolů

Případně se inspirovat v NWN2
A nesnížíme válečníkům sílu, když jim životy klesnou na polovinu?

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 20:31 07. Jan 2013
by Shaman88
Aulus wrote:G-ladiator wrote:Já bych familiary udělal jako v BG - má to 20hp a když to chcípne, trvale -1 odolnost dolů

Případně se inspirovat v NWN2
A nesnížíme válečníkům sílu, když jim životy klesnou na polovinu?

*píšu si*
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 20:35 07. Jan 2013
by Aulus
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 20:40 07. Jan 2013
by karolina
a mágům klesne inteligence, bardům charisma a tak dále a tak dále...

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 20:41 07. Jan 2013
by Aulus
A Shamanovi stoupne... smysl pro humor.

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 20:45 07. Jan 2013
by Bruciacullo
všem kouzlícím povoláním zvláště pak zaklínačům a čarodějům bych dal selhání kouzla 50% při jakemkoli poklesu hp... bo jsou to fňukny a strašn je to zdeptá
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 12:02 08. Jan 2013
by Theogil I
Hoďte na ně někdo deku.

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 12:19 08. Jan 2013
by G-ladiator
Klerikům bych dal neomezený spell-casting, ovšem každé kouzlo by spustila pouze přesně odříkaná/napsaná modlitba nebo liturgie v latině.
EDIT: Ups, tohle není spam. Tímto tady končím
