Page 76 of 331
Re: Poděkování
Posted: 11:46 09. Nov 2009
by Karogan
kua a já jsem ještě nikoho nepotkal.. asi se blbě pohybuji
Jinak taky moc děkuji za turnaj a hlavne Artoriusovi.
Re: Poděkování
Posted: 13:12 09. Nov 2009
by bigbull666
Chtel bych podekovat DM Ravagorn a hraci Necrooo za trpelivost s pracujici Joane (i se mnou). Chtel bych se omluvit za mensi zmatek, kterej jsem mohl zpusobit...
Jirka
Re: Poděkování
Posted: 14:37 09. Nov 2009
by Esuliams
innfra wrote:Chtěl bych poděkovat, všem se kterými jsem dnes hrál, bylo to super.
Rád bych se omluvil Esuliams, za to, že jsem jí zabil, nečekal jsem, že se situace vyhrotí natolik a dopadne to, tak jak to dopadlo, jsem dosti přkvapen, že někdo sebral odvahu se postavit černejm

Ouu to vůbec nebylo hezké. Ale i tak děkuji. Opět mi někdo dokázal, že opatrnost je vždy na místě a že je nejlepší
nepodceňovat někoho koho neznáme.
Myslím, že Bers opět nezklamal, díky za ukázku vaší arény

Taky bych chtěla poděkovat Korovi (doufám, že je to správně), že se mnou šel do té předem beznadějné akce. Aspoň, že jsme to měli rychle za sebou...
A taky doufám, že se my Povrchňané sebereme a začneme
spolupracovat,aby ti dole se nás začali taky trochu bát. Vůbec nic není ztracené!
Re: Poděkování
Posted: 18:47 09. Nov 2009
by Lord_Berserk
Dik vsem taky za peknou velkou frakci (vitezum i porazenejm) . . . adrenalin musi bejt

. . .skoda, BU moh mit dole poradnou arenu nacisto, to je prece lepci nez nahore se sazkama - bohuzel se to nak neuskutecnilo co sme zamejsleli

Re: Poděkování
Posted: 23:13 09. Nov 2009
by LDamian
Lord_Berserk wrote:Dik vsem taky za peknou velkou frakci (vitezum i porazenejm) . . . adrenalin musi bejt

. . .skoda, BU moh mit dole poradnou arenu nacisto, to je prece lepci nez nahore se sazkama - bohuzel se to nak neuskutecnilo co sme zamejsleli

No jo no.. priste

Re: Poděkování
Posted: 15:03 10. Nov 2009
by Jeanes
Dikys Cairone za srandu a skvělý tapety, který tady jen tak neseženu!
Re: Poděkování
Posted: 21:04 10. Nov 2009
by Jatro
Chci moc poděkovat DM Cairon.
Vážně moc dobře sem se bavil.
Je vidět,že je na svém místě.

Re: Poděkování
Posted: 20:19 11. Nov 2009
by LDamian
Díky tvůrci lokací palác ledu, kde jsou severští válečníci, kněžky ledu a podobně. Je to tam moc pěkné, je to i na docela dlouho, když se připočtou jeskyně předtím a celkem sem si s postavičkou zamakal, než jsme to prošli až po velekněžku.

Re: Poděkování
Posted: 13:13 12. Nov 2009
by nomis_b
Sem chtel podekovat Kucikovy za perzistentni obchod. Je to dobre udelane a funkcni.
je to jedna z mala veci, co mi na Thalii OPRAVDU chybela. Bez tohohle byl craft takovej polovicatej a otvira to cestu dalsim zmenam, ktere by nebyly proveditelne bez tohohle posunuti vpred.
Re: Poděkování
Posted: 14:07 12. Nov 2009
by Xantipa
LDamian wrote:Díky tvůrci lokací palác ledu, kde jsou severští válečníci, kněžky ledu a podobně. Je to tam moc pěkné, je to i na docela dlouho, když se připočtou jeskyně předtím a celkem sem si s postavičkou zamakal, než jsme to prošli až po velekněžku.

take se mi tam libilo moc

zamrzy, primrznuti na nekterych mistech, strazce palace vypadal hrozive, bylo tam moc pekne - je to snad jediny palac, ktery jsem videla zevnitr na Thalii. Fakt je to tam krasny. Diky Buovi za garde

Re: Poděkování
Posted: 23:59 14. Nov 2009
by innfra
Rád bych poděkoval kucíkovi za nové opravy a všem DM, že se stále o nás tak dobře starají a nemají to s námi lehké.
Re: Poděkování
Posted: 10:49 15. Nov 2009
by artaxas
Ravangornovi za velmi pěkné spestření při lovu goril. (připojuje se i Jorg)
Re: Poděkování
Posted: 22:22 15. Nov 2009
by LDamian
Diky za odehrani toho soudu i veci kolem vsem zucastnenym DM. Bylo to... dukladne a dlouhe...

Re: Poděkování
Posted: 22:27 15. Nov 2009
by ATom
Také děkuji za plnohodnotný soud.

Re: Poděkování
Posted: 22:36 15. Nov 2009
by DenGrasse
Díky všem že měli trpělivost a vydrželi. Snad se nám povedlo trochu objasnit některé věci kolem spravedlnosti a soudnictví na Thalii.
