Page 76 of 331

Re: Poděkování

Posted: 11:46 09. Nov 2009
by Karogan
kua a já jsem ještě nikoho nepotkal.. asi se blbě pohybuji :D

Jinak taky moc děkuji za turnaj a hlavne Artoriusovi.

Re: Poděkování

Posted: 13:12 09. Nov 2009
by bigbull666
Chtel bych podekovat DM Ravagorn a hraci Necrooo za trpelivost s pracujici Joane (i se mnou). Chtel bych se omluvit za mensi zmatek, kterej jsem mohl zpusobit...

Jirka

Re: Poděkování

Posted: 14:37 09. Nov 2009
by Esuliams
innfra wrote:Chtěl bych poděkovat, všem se kterými jsem dnes hrál, bylo to super.
Rád bych se omluvil Esuliams, za to, že jsem jí zabil, nečekal jsem, že se situace vyhrotí natolik a dopadne to, tak jak to dopadlo, jsem dosti přkvapen, že někdo sebral odvahu se postavit černejm :)
Ouu to vůbec nebylo hezké. Ale i tak děkuji. Opět mi někdo dokázal, že opatrnost je vždy na místě a že je nejlepší nepodceňovat někoho koho neznáme.
Myslím, že Bers opět nezklamal, díky za ukázku vaší arény :)
Taky bych chtěla poděkovat Korovi (doufám, že je to správně), že se mnou šel do té předem beznadějné akce. Aspoň, že jsme to měli rychle za sebou...
A taky doufám, že se my Povrchňané sebereme a začneme spolupracovat,aby ti dole se nás začali taky trochu bát. Vůbec nic není ztracené!

Re: Poděkování

Posted: 18:47 09. Nov 2009
by Lord_Berserk
Dik vsem taky za peknou velkou frakci (vitezum i porazenejm) . . . adrenalin musi bejt :twisted: . . .skoda, BU moh mit dole poradnou arenu nacisto, to je prece lepci nez nahore se sazkama - bohuzel se to nak neuskutecnilo co sme zamejsleli :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 23:13 09. Nov 2009
by LDamian
Lord_Berserk wrote:Dik vsem taky za peknou velkou frakci (vitezum i porazenejm) . . . adrenalin musi bejt :twisted: . . .skoda, BU moh mit dole poradnou arenu nacisto, to je prece lepci nez nahore se sazkama - bohuzel se to nak neuskutecnilo co sme zamejsleli :mrgreen:
No jo no.. priste :wink:

Re: Poděkování

Posted: 15:03 10. Nov 2009
by Jeanes
Dikys Cairone za srandu a skvělý tapety, který tady jen tak neseženu!

Re: Poděkování

Posted: 21:04 10. Nov 2009
by Jatro
Chci moc poděkovat DM Cairon.
Vážně moc dobře sem se bavil.
Je vidět,že je na svém místě. :D

Re: Poděkování

Posted: 20:19 11. Nov 2009
by LDamian
Díky tvůrci lokací palác ledu, kde jsou severští válečníci, kněžky ledu a podobně. Je to tam moc pěkné, je to i na docela dlouho, když se připočtou jeskyně předtím a celkem sem si s postavičkou zamakal, než jsme to prošli až po velekněžku. :)

Re: Poděkování

Posted: 13:13 12. Nov 2009
by nomis_b
Sem chtel podekovat Kucikovy za perzistentni obchod. Je to dobre udelane a funkcni.
je to jedna z mala veci, co mi na Thalii OPRAVDU chybela. Bez tohohle byl craft takovej polovicatej a otvira to cestu dalsim zmenam, ktere by nebyly proveditelne bez tohohle posunuti vpred.

Re: Poděkování

Posted: 14:07 12. Nov 2009
by Xantipa
LDamian wrote:Díky tvůrci lokací palác ledu, kde jsou severští válečníci, kněžky ledu a podobně. Je to tam moc pěkné, je to i na docela dlouho, když se připočtou jeskyně předtím a celkem sem si s postavičkou zamakal, než jsme to prošli až po velekněžku. :)
take se mi tam libilo moc :) zamrzy, primrznuti na nekterych mistech, strazce palace vypadal hrozive, bylo tam moc pekne - je to snad jediny palac, ktery jsem videla zevnitr na Thalii. Fakt je to tam krasny. Diky Buovi za garde :)

Re: Poděkování

Posted: 23:59 14. Nov 2009
by innfra
Rád bych poděkoval kucíkovi za nové opravy a všem DM, že se stále o nás tak dobře starají a nemají to s námi lehké.

Re: Poděkování

Posted: 10:49 15. Nov 2009
by artaxas
Ravangornovi za velmi pěkné spestření při lovu goril. (připojuje se i Jorg)

Re: Poděkování

Posted: 22:22 15. Nov 2009
by LDamian
Diky za odehrani toho soudu i veci kolem vsem zucastnenym DM. Bylo to... dukladne a dlouhe... :) :wink:

Re: Poděkování

Posted: 22:27 15. Nov 2009
by ATom
Také děkuji za plnohodnotný soud.:)

Re: Poděkování

Posted: 22:36 15. Nov 2009
by DenGrasse
Díky všem že měli trpělivost a vydrželi. Snad se nám povedlo trochu objasnit některé věci kolem spravedlnosti a soudnictví na Thalii. :wink: