Page 77 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 20:43 06. Dec 2010
by Daanri
Ano mozes bud mne na mail daanri@yahoo.com alebo kontaktuj kucika cez PM.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:12 10. Dec 2010
by Prasokralik
Napadlo mne, že by kovář mohl dělat zbraně se vzhledem jakým bude chtít. Jednoduše zbrn vyrobená z kraftu by měla takovou podobu, jakou si momentálně nastavil na kovadlině při změně vzhledu, teď když se mění vzhled přes kovadlinu by to šlo krásně zkombinovat ne?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:44 10. Dec 2010
by Bahnak
Nerozumím požadavku.
On snad nejde teď měnit vzhled zbraně na kovadlině?
Prosím blíže specifikuj.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:46 10. Dec 2010
by Prasokralik
ano jde, ale když kovář vykove zbran, má náhodný vzhled, takhle by si kovář nastavil přesně jak chce aby jeho výrobek vypadal a mohl by vyrábět všechny takové, mohl by se pak najít třeba kovář co by zakazoval aby se měnil vzhled jeho zbraně aby to vypovídalo o jeho ruce co zbraň vytvořila a tak

No a ještě jedna věc, co vyměnit zvuk na Karathské cestě jak jsou gardisté? zní to tam jak nějaké důlní vrty

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:46 10. Dec 2010
by kucik
Teoreticky by to šlo, ale praktciky je to zbytečná práce s ohledem na to, kolik by s tim bylo práce.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:50 10. Dec 2010
by Bahnak
Jo takhle, mno, bohužel plně souhlasím s Kucikem prasokraliku.
Navíc crafter nevyrábí zbraně pro lidi a sebe tak často, nejvíce času stráví tím že kove kvůli craftovým expům.
Často střídá typy vyráběných zbraní kvůli vyvážení expů.
A pokaždý se proklikávat vzhledy atd. by dle mě jen craft komplikovalo.
Takhle je pro každého otevřená možnost udělat si se zbraní cokoliv dle libosti, což si myslím je naprosto skvělé a plně dostačující.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 18:36 10. Dec 2010
by Prasokralik
tak co se dá dělat, byl to jen návrh. No a co ty ropné vrty u Karathy?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 20:39 10. Dec 2010
by Prasokralik
další návrh ze společnosti prasokrálík s.r.o

zrušit možnost vpynutí stínových zranění a prostě dávat stáínová zabití hráče hráčem implicitně, pokud si to někdo zapomene vypnout jen to pokazí hru všem zučastněným včetně jeho

a říznout hlava se dá kdykoliv, co myslíte?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 23:48 10. Dec 2010
by Tretas
Prasokralik wrote:další návrh ze společnosti prasokrálík s.r.o

zrušit možnost vpynutí stínových zranění a prostě dávat stáínová zabití hráče hráčem implicitně, pokud si to někdo zapomene vypnout jen to pokazí hru všem zučastněným včetně jeho

a říznout hlava se dá kdykoliv, co myslíte?
Podle mě když si zapomeneš zapnout stínové zranění, tak se to dá brát tak, že postava to prostě s ránou přehnala a dotyčného zabila.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 01:23 11. Dec 2010
by Woxa
Tretas wrote: Podle mě když si zapomeneš zapnout stínové zranění, tak se to dá brát tak, že postava to prostě s ránou přehnala a dotyčného zabila.
Ne vzdy je na to cas, postava mnohdy nikoho zabit nechce, ale kdyz jsi pod utokem, tak tezko budes prepinat zraneni. Dobit ho muzes vzdycky, ale kdyz uz je jednou dobity, tak vzit to zpet, je mnohem narocnejsi.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 01:26 11. Dec 2010
by Prasokralik
Woxa wrote:
Tretas wrote: Podle mě když si zapomeneš zapnout stínové zranění, tak se to dá brát tak, že postava to prostě s ránou přehnala a dotyčného zabila.
Ne vzdy je na to cas, postava mnohdy nikoho zabit nechce, ale kdyz jsi pod utokem, tak tezko budes prepinat zraneni. Dobit ho muzes vzdycky, ale kdyz uz je jednou dobity, tak vzit to zpet, je mnohem narocnejsi.
Přesně proto jsem to navrhoval :wink:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 01:50 11. Dec 2010
by Bahnak
Hm, nějak to pořád nechápu, na prvním levlu klidně hned po prvním naloudování si můžeš přepnout na stínové a dokud je nepřepneš tak jsou nastavené napořád.
Nebo se snad někomu stává že se to přepíná samo opět na ostré?
Já osobně jsem stínovky s postavou hned od startu zapnul a od tý doby jsem na to nešahal a pokaždé jdu stínovýma, tak jsem stále trochu mimo o čem že se tu točí řeč...?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 01:52 11. Dec 2010
by Prasokralik
Bahnak wrote:Hm, nějak to pořád nechápu, na prvním levlu klidně hned po prvním naloudování si můžeš přepnout na stínové a dokud je nepřepneš tak jsou nastavené napořád.
Nebo se snad někomu stává že se to přepíná samo opět na ostré?
Já osobně jsem stínovky s postavou hned od startu zapnul a od tý doby jsem na to nešahal a pokaždé jdu stínovýma, tak jsem stále trochu mimo o čem že se tu točí řeč...?
dnes se mě hráč, který má několik postav, jednu o které vím dokonce na levelu 10, ptal jak vlastně stínovky fungují

tak jasné to asi nebude, dokonce ani nikde není zmínka o tom že mrtvola pak jde vzkřísit, já sám jsem se o používání stahovacího nože dozvěděl náhodou od jiného hráče

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 02:33 11. Dec 2010
by Woxa
Presne tak, chybi informace jak to s tema stinovkama je a pripadne jak vlastne na Thalii funguji. Mozna tu nekde takovy topic je, ale ja ho nenasel.

Vedeli jsme, ze jsou stinovky, vedeli jsme, ze hrace jen "omraci", ale v okamziku kdy jsme putovali po serii souboju do podsveti nas ani nenapadlo, ze se lze ozivit stahovacim nozem.

Ostatne ono neni moc logicke pouzit stahovaci nuz na mrtveho kamarada, kdyz ho chci ozivit :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 09:00 11. Dec 2010
by Daanri
Info na webe - http://thalie.pilsfree.cz/systemy-48.htm:

Stínová zranění

Ve hře je systém stínových zranění. Nefunguje zřejmě na použití kouzel, ale funguje například i na zabití pomocí ničivého zranění (devast). Stínová zranění simulují možnost ubití nepřátelské postavy do bezvědomí. Pokud máte stínová zranění při zabití zaplá a zahájíte dialog s ležícím tělem zabité hráčské postavy se stahovacím nožem v ruce, můžete buďto mrtvole standartně ukrást hlavu nebo ji obrat o zlato, ale můžete ji i nechat probrat z bezvědomí.

Co je natom k nepochopeniu???