Page 77 of 143
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 20:49 06. Feb 2012
by -RoF-
Zajimavá hudba, co jsme dnes poslouchali v práci

.
Caro Emerald - Stuck
Caro Emerald - A Night Like This
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 18:00 07. Feb 2012
by xxxMajkyxxx
Jedna vykopavka, ke ktere me pobavil koment:
"My neighbors listen to Slipknot everyday. They don't want to, but they do."
Slipknot - Vermilion
EDIT: a jedna na pocest Paul Greye
Slipknot - Dead Memories
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 11:42 08. Feb 2012
by Molly23
Trsátko osudu! Někdy se zas musím kouknout!
http://www.youtube.com/watch?v=wJTYp1tvd3Q
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 23:13 08. Feb 2012
by Absinthorix
Molly23 wrote:Trsátko osudu! Někdy se zas musím kouknout!
FaaaaAAAAK
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 17:07 09. Feb 2012
by Fryn
Čas od času mě popadne chuť si poslechnout něco syntetického. Pár pohodových skladeb, které na mě strašně dýchají atmosférou šestnáctibitové demoscény.
The Glitch Mob - Bad Wings
The Glitch Mob - Drive It Like You Stole It
The Glitch Mob - Animus Vox
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 18:10 09. Feb 2012
by xxxMajkyxxx
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 19:31 10. Feb 2012
by Prasokralik
http://www.youtube.com/watch?v=No2MzRYs1-8
Jedna osoba zastoupí orchestr. Dobře to je trochu přehnané, ale i tak.
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 15:50 11. Feb 2012
by wooh
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 21:07 11. Feb 2012
by slencak
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 16:46 14. Feb 2012
by -RoF-
Sme poslouchali v práci tuhle skupinu, vcelku fajn písnička.
A když jsem zkoumal význam názvu skupiny nooo
Scissor Sisters - A WHOLE NEW WAY
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 19:33 14. Feb 2012
by Molly23
Další kousek do mého repertoáru

sousedi musej šílet, páč mě to moc baví! hehehe
http://www.youtube.com/watch?v=FToyVkqPW7Y
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 19:50 14. Feb 2012
by xxxMajkyxxx
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 21:54 14. Feb 2012
by Prasokralik
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 01:24 15. Feb 2012
by Molly23
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 03:29 15. Feb 2012
by Absinthorix