Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 10:47 15. Jun 2015
Občas mi ty hry o trůny příjdou jako když Flanders v Simpsonech natáčel film podle bible. Hlavně at je tam násilí a krev a další věci, které musí člověka šokovat.
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/

Mě nejvíc šokuje, že to co se děje v GoT ještě pořád někoho šokuje.Puxina wrote:Občas mi ty hry o trůny příjdou jako když Flanders v Simpsonech natáčel film podle bible. Hlavně at je tam násilí a krev a další věci, které musí člověka šokovat.
Hlavně slušně ...Jachym wrote:No to snad nééééééé , málem jsem zdemoloval už potřetí PC , já se na to odmítám dívat . Ten debil nechal pomřít všechny hlavní hrdiny , všechny který mám rád . To mi dělá schválně. O čem to chce točit dál - mu jebe ? Ted když už asi dostal pořádnej uvěr od banky , protože ty scény a ty bitvy už nejsou jen jako , ale je tam i dost lidí a nechci , nechci psát víc - třeba to někdo ještě neviděl.
Napadá mne , nechtějí to oni točit jako porno akční seriál ?
Musím uznat že ta divoká bloncka Cersei má teda fakt dost dobrý tělo . Pokud jí bude následovat ta Targarienka , tak by to jistě zvedlo sledovanost.
Tak si někdy přečti Ságu o Zaklínači a Ciri a pak mi povíšJachym wrote:No to snad nééééééé , málem jsem zdemoloval už potřetí PC , já se na to odmítám dívat . Ten debil nechal pomřít všechny hlavní hrdiny , všechny který mám rád . To mi dělá schválně. O čem to chce točit dál - mu jebe ? Ted když už asi dostal pořádnej uvěr od banky , protože ty scény a ty bitvy už nejsou jen jako , ale je tam i dost lidí a nechci , nechci psát víc - třeba to někdo ještě neviděl.
Napadá mne , nechtějí to oni točit jako porno akční seriál ?
Musím uznat že ta divoká bloncka Cersei má teda fakt dost dobrý tělo . Pokud jí bude následovat ta Targarienka , tak by to jistě zvedlo sledovanost.
Protože očividně ještě nemáš dost zkaženej den tak ti povím, že to není její tělo, ale "záskok" a její hlava je tam přidělaná počítačově. Má totiž ve smlouvě, že se nebude svlíkatJachym wrote:No to snad nééééééé , málem jsem zdemoloval už potřetí PC , já se na to odmítám dívat . Ten debil nechal pomřít všechny hlavní hrdiny , všechny který mám rád . To mi dělá schválně. O čem to chce točit dál - mu jebe ? Ted když už asi dostal pořádnej uvěr od banky , protože ty scény a ty bitvy už nejsou jen jako , ale je tam i dost lidí a nechci , nechci psát víc - třeba to někdo ještě neviděl.
Napadá mne , nechtějí to oni točit jako porno akční seriál ?
Musím uznat že ta divoká bloncka Cersei má teda fakt dost dobrý tělo . Pokud jí bude následovat ta Targarienka , tak by to jistě zvedlo sledovanost.
Ještě mu napiš že ty konečněcoolvelkýbitvy jsou jen cgi, protože se jim asi nechtělo plýtvat peníze za bitvičku a winterfell a půjde si rovnou hodit mašli.Zeerit wrote: Protože očividně ještě nemáš dost zkaženej den tak ti povím, že to není její tělo, ale "záskok" a její hlava je tam přidělaná počítačově. Má totiž ve smlouvě, že se nebude svlíkat![]()
Hezkej zbytek dne
Jachym wrote:To nemyslíš Zeritte vážně že to není její tělo , já už jsem si teda na netu sehnal její originál tělo pro jistotu . Snad tam , sem tam , kousek tu kousek onde to její tělo bude![]()
?
Ehmm, tak takhle jsem si jeho návrat zrovna nepředstavovala,Krysak wrote:No, pokud ho nespálej a hodej jen za hradby, jistě Johna ješte uvidíme.....
V knize se dozvis ze ani Daenerys neni zcela pravoplatnou dedickou (po Targaryenech). A u te prilezitosti zjistis ze jedna dost negativne pusobici postava se pres to vse co se o ni traduje zachovala pred lety neuveritelne rytirsky. A stale se tak vlastne chova dal. Ale to by byl spoiler - kdyz tak se ptej do PM.Aillen wrote:Jachym wrote:To nemyslíš Zeritte vážně že to není její tělo , já už jsem si teda na netu sehnal její originál tělo pro jistotu . Snad tam , sem tam , kousek tu kousek onde to její tělo bude![]()
?
Jéé vy tedy máte starosti![]()
Mě by spíš zajímalo, jestli se Daenerys stane královnou Sedmi království (tak jiný kandidát už nezbývá) a koho si vezme, jsem tipovala Johna Sněha, (mám takovou teorii, kterou jsem si vydedukovala, kdo byl jeho skutečný otec - že to nebyl Stark, ale že byl synem jeho sestry Lyanny a otcem že byl princ Rhaegar, takže byl byl vlastně napůl Targaryen, a že Stark Lyanně slíbil, že se o její dítě postará a že kvůli tomu tajil jeho původ), jenže Johna Sněha zabili (dokonce i v knížce), ale tak trochu doufám, že to nebude definitivní, i když to teda udělali důkladně ...hm.