Page 77 of 96

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 10:47 15. Jun 2015
by Puxina
Občas mi ty hry o trůny příjdou jako když Flanders v Simpsonech natáčel film podle bible. Hlavně at je tam násilí a krev a další věci, které musí člověka šokovat.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 11:00 15. Jun 2015
by J.F.Payne
Mně se Cersei s krátkejma vlasama líbí mnohem víc než s dlouhejma :))

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 11:54 15. Jun 2015
by kokosak
Mě se líbí nejvíc takhle:

Image

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 13:33 15. Jun 2015
by Bahnak
Počtvrtý už na to nejdu, ale i tak jednoznačně film tohoto roku.
(no dobře, ještě jsem neviděl Jurský svět a v prosinci nás čekají SW, ale v mém TOP3 bude zichr)
PS: Cersei v Dredovi byla hustá.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 14:27 15. Jun 2015
by Zeerit
Puxina wrote:Občas mi ty hry o trůny příjdou jako když Flanders v Simpsonech natáčel film podle bible. Hlavně at je tam násilí a krev a další věci, které musí člověka šokovat.
Mě nejvíc šokuje, že to co se děje v GoT ještě pořád někoho šokuje.

edit:

Max- Dobrý, ale popravdě nevím z čeho jsou všichni tak vyplesknutý :)
Jurský svět- Zábavný, ale dementní.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 18:54 15. Jun 2015
by Jachym
No to snad nééééééé , málem jsem zdemoloval už potřetí PC , já se na to odmítám dívat . Ten debil nechal pomřít všechny hlavní hrdiny , všechny který mám rád . To mi dělá schválně. O čem to chce točit dál - mu jebe ? Ted když už asi dostal pořádnej uvěr od banky , protože ty scény a ty bitvy už nejsou jen jako , ale je tam i dost lidí a nechci , nechci psát víc - třeba to někdo ještě neviděl.

Napadá mne , nechtějí to oni točit jako porno akční seriál ?
Musím uznat že ta divoká bloncka Cersei má teda fakt dost dobrý tělo . Pokud jí bude následovat ta Targarienka , tak by to jistě zvedlo sledovanost.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 19:11 15. Jun 2015
by karolina
Jachym wrote:No to snad nééééééé , málem jsem zdemoloval už potřetí PC , já se na to odmítám dívat . Ten debil nechal pomřít všechny hlavní hrdiny , všechny který mám rád . To mi dělá schválně. O čem to chce točit dál - mu jebe ? Ted když už asi dostal pořádnej uvěr od banky , protože ty scény a ty bitvy už nejsou jen jako , ale je tam i dost lidí a nechci , nechci psát víc - třeba to někdo ještě neviděl.

Napadá mne , nechtějí to oni točit jako porno akční seriál ?
Musím uznat že ta divoká bloncka Cersei má teda fakt dost dobrý tělo . Pokud jí bude následovat ta Targarienka , tak by to jistě zvedlo sledovanost.
Hlavně slušně ...

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 19:58 15. Jun 2015
by Puxina
Jachym wrote:No to snad nééééééé , málem jsem zdemoloval už potřetí PC , já se na to odmítám dívat . Ten debil nechal pomřít všechny hlavní hrdiny , všechny který mám rád . To mi dělá schválně. O čem to chce točit dál - mu jebe ? Ted když už asi dostal pořádnej uvěr od banky , protože ty scény a ty bitvy už nejsou jen jako , ale je tam i dost lidí a nechci , nechci psát víc - třeba to někdo ještě neviděl.

Napadá mne , nechtějí to oni točit jako porno akční seriál ?
Musím uznat že ta divoká bloncka Cersei má teda fakt dost dobrý tělo . Pokud jí bude následovat ta Targarienka , tak by to jistě zvedlo sledovanost.
Tak si někdy přečti Ságu o Zaklínači a Ciri a pak mi povíš :D :roll: :twisted:

Jinak já jsem stále zvědav na tohle http://www.csfd.cz/film/263921-terminator-genisys/
Tak snad to nezklame.

Teď jsem se díval na prodlouženou verzi Hodný, zlý a ošklivý a to je prostě luxusní western, nemá konkurenci :)

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 20:36 15. Jun 2015
by Zeerit
Jachym wrote:No to snad nééééééé , málem jsem zdemoloval už potřetí PC , já se na to odmítám dívat . Ten debil nechal pomřít všechny hlavní hrdiny , všechny který mám rád . To mi dělá schválně. O čem to chce točit dál - mu jebe ? Ted když už asi dostal pořádnej uvěr od banky , protože ty scény a ty bitvy už nejsou jen jako , ale je tam i dost lidí a nechci , nechci psát víc - třeba to někdo ještě neviděl.

Napadá mne , nechtějí to oni točit jako porno akční seriál ?
Musím uznat že ta divoká bloncka Cersei má teda fakt dost dobrý tělo . Pokud jí bude následovat ta Targarienka , tak by to jistě zvedlo sledovanost.
Protože očividně ještě nemáš dost zkaženej den tak ti povím, že to není její tělo, ale "záskok" a její hlava je tam přidělaná počítačově. Má totiž ve smlouvě, že se nebude svlíkat :D

Hezkej zbytek dne

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 10:49 16. Jun 2015
by kucik
Zeerit wrote: Protože očividně ještě nemáš dost zkaženej den tak ti povím, že to není její tělo, ale "záskok" a její hlava je tam přidělaná počítačově. Má totiž ve smlouvě, že se nebude svlíkat :D

Hezkej zbytek dne
Ještě mu napiš že ty konečněcoolvelkýbitvy jsou jen cgi, protože se jim asi nechtělo plýtvat peníze za bitvičku a winterfell a půjde si rovnou hodit mašli.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 21:38 16. Jun 2015
by Jachym
To nemyslíš Zeritte vážně že to není její tělo , já už jsem si teda na netu sehnal její originál tělo pro jistotu . Snad tam , sem tam , kousek tu kousek onde to její tělo bude :D

K těm bitvám - co je to cgi ? ? ?

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 22:12 16. Jun 2015
by Aillen
Jachym wrote:To nemyslíš Zeritte vážně že to není její tělo , já už jsem si teda na netu sehnal její originál tělo pro jistotu . Snad tam , sem tam , kousek tu kousek onde to její tělo bude :D

?

Jéé vy tedy máte starosti :D

Mě by spíš zajímalo, jestli se Daenerys stane královnou Sedmi království (tak jiný kandidát už nezbývá) a koho si vezme, jsem tipovala Johna Sněha, (mám takovou teorii, kterou jsem si vydedukovala, kdo byl jeho skutečný otec - že to nebyl Stark, ale že byl synem jeho sestry Lyanny a otcem že byl princ Rhaegar, takže byl byl vlastně napůl Targaryen, a že Stark Lyanně slíbil, že se o její dítě postará a že kvůli tomu tajil jeho původ), jenže Johna Sněha zabili (dokonce i v knížce), ale tak trochu doufám, že to nebude definitivní, i když to teda udělali důkladně ...hm.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 22:15 16. Jun 2015
by Krysak
No, pokud ho nespálej a hodej jen za hradby, jistě Johna ješte uvidíme.... ;).

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 22:20 16. Jun 2015
by Aillen
Krysak wrote:No, pokud ho nespálej a hodej jen za hradby, jistě Johna ješte uvidíme.... ;).
Ehmm, tak takhle jsem si jeho návrat zrovna nepředstavovala, :? , ale ještě kupodivu přežívá Bryenne (v knížce ale už měla být po smrti tuším), tak ho třeba najde a zachrání (pro normální život) :wink:

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 22:34 16. Jun 2015
by pavad
Aillen wrote:
Jachym wrote:To nemyslíš Zeritte vážně že to není její tělo , já už jsem si teda na netu sehnal její originál tělo pro jistotu . Snad tam , sem tam , kousek tu kousek onde to její tělo bude :D

?

Jéé vy tedy máte starosti :D

Mě by spíš zajímalo, jestli se Daenerys stane královnou Sedmi království (tak jiný kandidát už nezbývá) a koho si vezme, jsem tipovala Johna Sněha, (mám takovou teorii, kterou jsem si vydedukovala, kdo byl jeho skutečný otec - že to nebyl Stark, ale že byl synem jeho sestry Lyanny a otcem že byl princ Rhaegar, takže byl byl vlastně napůl Targaryen, a že Stark Lyanně slíbil, že se o její dítě postará a že kvůli tomu tajil jeho původ), jenže Johna Sněha zabili (dokonce i v knížce), ale tak trochu doufám, že to nebude definitivní, i když to teda udělali důkladně ...hm.
V knize se dozvis ze ani Daenerys neni zcela pravoplatnou dedickou (po Targaryenech). A u te prilezitosti zjistis ze jedna dost negativne pusobici postava se pres to vse co se o ni traduje zachovala pred lety neuveritelne rytirsky. A stale se tak vlastne chova dal. Ale to by byl spoiler - kdyz tak se ptej do PM. :D