Page 77 of 89

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 18:51 23. Jan 2013
by Absinthorix
Aria už není sirotek! Její praví rodiče se našli!!!

Image
(mrkněte na hosting obrázku :wink: )

Edit:
J.F.Payne wrote:A taky mrkni, kdo to fotil :))
Toho jsem si ani nevšim! Paladinská konspirace :evil:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 18:55 23. Jan 2013
by J.F.Payne
A taky mrkni, kdo to fotil :))

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 09:04 24. Jan 2013
by Lord_Berserk

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 14:26 25. Jan 2013
by Molly23
Princátko Doriel... ikdyž si fakt nejsem jist tím, jakou barvu vlasů má.
http://fc01.deviantart.net/fs70/f/2012/ ... 5jbetv.jpg

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 19:33 28. Jan 2013
by Nina
Azhael? :confused:
Image
Image
Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:39 28. Jan 2013
by klobouk
To je Azhael a jeho máma? :confused:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 22:29 28. Jan 2013
by Amber
klobouk wrote:To je Azhael a jeho máma? :confused:
Nebo sestra... :twisted: :mrgreen:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 00:41 02. Feb 2013
by Amber
Rori Kovadlinová ;) (já vím, poněkud lidská... ale i tak!)

Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 02:53 02. Feb 2013
by karolina
Amber wrote:Rori Kovadlinová ;) (já vím, poněkud lidská... ale i tak!)

Image
hehe, dobrá celkem.. jen zmenšit obrázek ve svislé ose a bude trpasličí :D Akorát má moc hezkej xicht na Rorinu.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 13:47 02. Feb 2013
by zachy
Amber wrote:
klobouk wrote:To je Azhael a jeho máma? :confused:
Nebo sestra... :twisted: :mrgreen:
Čuňata, zvrhlíci a perverzáci :!:
Az chová city jen k Siru Wistramovi :mrgreen:
Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 13:55 02. Feb 2013
by Amber
zachy wrote:
Amber wrote:
klobouk wrote:To je Azhael a jeho máma? :confused:
Nebo sestra... :twisted: :mrgreen:
Čuňata, zvrhlíci a perverzáci :!:
Az chová city jen k Siru Wistramovi :mrgreen:
Image
Jo jo jo :twisted:

Ten ho určitě rozpaluje úplně doběla! :mrgreen:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 01:13 17. Feb 2013
by Amber
Laurentia Kler ;)
032.jpg

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 01:39 17. Feb 2013
by Amber
A Aria, kdyby ta paní tam neměla divné zlaté rohy... :confused:

Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 11:34 17. Feb 2013
by innfra
Tak tenhle mě dostal, asi nej vyobrazení Finneana :shock:
Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 02:09 21. Feb 2013
by Bahnak
Johannes za pár let.