Page 77 of 77

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 14:02 03. Mar 2020
by Mourisson1
Ja jedu na Hard, a v te tahove verzi to je docela v pohode, kdyz clovek i muze premyslet, vi kam si polozi jaky plosnak, a neriskuje ze kdyz je zrovna preklikly jinde tak mu vlastni AI companiona do toho plosnaku vbehne apod :D

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 16:45 03. Mar 2020
by Jachym
Barbar321 wrote:
Jachym wrote:Elite dangerous - https://www.youtube.com/watch?v=8E70KlYbY2U
a jaké je to v porovnání třeba s X3?

Je to těžké, a potřebuje to Thrustmaster , za 1000 Kč s dá sehnat . Je to v angličtině - komplet . Člověk musí shánět rady kde se dá , no jsme češi a tak nikdo neudělá návod v češtině v papírové formě a neprodává jej.
Na you tube jsou staré návody které moc nefungují. Má to ale fantastickou jednu výhodu . Realita je to strašně reálné . Je tam celá naše galaxie - 150 000 reálných a známých hvězd doplněno o asi miion vymyšlených , tam asi nikdy nedoletím . Hrával jsem EVE ale toto je asi 50x lepší, i když těžké a na dlouho. Pohyb ve vesmíru je neuvěřitelně reálný a v real jednotkách . m/s, km/s, Mm/s , Ls , c . Hru doporučuji i když je to spíše symulátor. V případě zahájení hry - nespěchat s dalekými lety atd.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 10:17 05. Mar 2020
by Mourisson1
Pokud vím, tak nepotřebuje, je to otázka preference, kamarád hraje na klávesnici a myši a dle něj by to na ničem jiném nehrál

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 10:58 20. Mar 2020
by sandoftime
Pilgrims

Kratší "karetní" hra od amanita design (tvůrci samorostů, chuchela a dalších).

Doporučuju.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 13:29 08. Sep 2025
by Esely1943
Já osobně nejvíc ujíždím na střílečkách, hlavně na Counter-Strike. Je to pro mě ideální kombinace rychlého tempa, taktiky a týmové spolupráce. Ale občas si rád zkusím i jiné žánry, jenže střílečky jsou prostě moje srdcovka.