Page 77 of 116
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 20:44 18. Oct 2012
by Absinthorix
NOVÉ INFO
Rezervace je v
17.00 na jméno
Kosík (můžeme přijít v klidu i dřív)
! ! ! Můžeme s sebou přitáhnout co kdo chceme (klávesy, kytary, komba a klidně bicí (max 5 bubnů je podmínka ale)) ! ! !
Rezervace je pro 12-15 lidí, ale pokud přijdou další navíc, vejdou se v pohodě
Speciální požadavky na jídlo a pití jsem nedával, předpokládám, že kdo chce co chce si vybere
Edit: jů, ono to vyšlo akorát na novou stránku
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 21:06 18. Oct 2012
by Derken-
Já myslel, že jdem na pivo a ona taková party?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 21:19 18. Oct 2012
by -darkvision-
Když už s drowy, tak pořádně

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 21:39 18. Oct 2012
by Absinthorix
A to kurva řádsky!
Jo, kdo máte Eduroam... je tam signál (nebo by měl být, pokud zase něco někdo nezdupal)
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 22:03 18. Oct 2012
by xxxMajkyxxx
Pokud mi do toho nevleze neco jineho - jakoze zatim je to 50:50 - tak se mozna taky vokazu.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 22:04 18. Oct 2012
by Braenn
Já se toho začínám docela bát. Jako párty dobrá, ale moc si neumím představit, jak se v tomhle zpívá cokoli jiného než ty největší vyřvávačky.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 22:37 18. Oct 2012
by Molly23
Absinthorix wrote:A to kurva řádsky!
Jo, kdo máte Eduroam... je tam signál (nebo by měl být, pokud zase něco někdo nezdupal)
EDUROAM!!!

Juchuuu ale notebook neberu... a vyřvávačky?!
Náááálivaaajmo braaaatia!!! Musíme dáááát! Dlouho jsem si nezazpíval.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 00:42 19. Oct 2012
by Absinthorix
Braenn wrote:Já se toho začínám docela bát. Jako párty dobrá, ale moc si neumím představit, jak se v tomhle zpívá cokoli jiného než ty největší vyřvávačky.


Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:36 19. Oct 2012
by Absinthorix
Tak jsem si udělal základ

a tak mezi 16.15 a 16.30 už tam pomalu dorazím

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 00:29 20. Oct 2012
by Molly23
Tak vám něco povím... Horovovější cestu z hospody jsem fakt nezažil. Mlha, že jsem neviděl dál jak na 7metrů, u sebe nemám žádnou zbran na obranu (po kapsách jen kazoo a irskou píštalku, kukri se nevešlo), jdu z Bílé Hory do Řep přes pustinu... Má to něco do sebe!

A díky za srazík... super večer po nějaké době

.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 01:29 20. Oct 2012
by Absinthorix
Sraz dobrý, ale nějak se KaTo nemůže dostat do Kladna, jdu mu otevřít vodku, ať mu není tak smutno po ženě!

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 14:36 20. Oct 2012
by Absinthorix
*vypadl z postele* Sladká Juano, tohle ne
Až to tu skončí, hezky se protáhnem,
studeným pivem zmírníme třes.
Na zvadlý těla svršky si natáhnem.
Už není včera, nyní je dnes.
Až to tu skončí, bude se uklízet,
ale už bez nás zaplaťpámbu.
My budem jinde umění nabízet
kultuře celé dělat hanbu.
Aneb:
Včera jsem zemřel a je mi líp
pouze mě mrzí, že jsem tak pozdě chcíp
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 12:22 21. Oct 2012
by pavad
Absinthorix wrote:*vypadl z postele* Sladká Juano, tohle ne
Až to tu skončí, hezky se protáhnem,
studeným pivem zmírníme třes.
Na zvadlý těla svršky si natáhnem.
Už není včera, nyní je dnes.
Až to tu skončí, bude se uklízet,
ale už bez nás zaplaťpámbu.
My budem jinde umění nabízet
kultuře celé dělat hanbu.
Aneb:
Včera jsem zemřel a je mi líp
pouze mě mrzí, že jsem tak pozdě chcíp
Také díky za sraz - jen příšte opravdu orpavdové (papírové) zpěvníky!!!
Taktéž musím vyjádřit obdiv jistému nejmenovanému jedinci, který se dokázal skrz celý večer neustále vracet ke své jediné platonické lásce. Ač byla/je (jak jsem pochopil) Vilma láskou dosud platonickou, o to konkrétněji onen bard popisoval její psýché a - s přibívající hladinou alkoholu v krevním řečišti - se popis vyjadřoval i k její stránkám o dost víc prozaickým, tělesnou stavbu nevyjímaje.
Molly wrote:ak vám něco povím... Horovovější cestu z hospody jsem fakt nezažil. Mlha, že jsem neviděl dál jak na 7metrů, u sebe nemám žádnou zbran na obranu (po kapsách jen kazoo a irskou píštalku, kukri se nevešlo), jdu z Bílé Hory do Řep přes pustinu... Má to něco do sebe!

A díky za srazík... super večer po nějaké době

.
Copak tobě, tobě bylo hej! Já se táhnul zpět do svého doupěte, kriticky přetížený, s únavou přes 80%, nemožností kouzlit a vydán napospas (h)různým NPC, kteréžto mlhou kolem mě slídily během mého 25 minut trvajícího čekání na tramvaj (předchozí mi ujela před nosem). :/
Věru, když jsem sledoval skupinu nadměrně pigmentově obdařených, jsa rozjívených alkoholem a mezi sebou volně projevujících agresivní sklony - tak jsem přemýslel jestli se před případným útokem mám krýt svým nástrojem, nebo jej nechat padnout a zaútočit. Co by udělalo nástroji větší skodu... :O
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 13:29 21. Oct 2012
by Absinthorix
Počkat... cože?
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 13:55 21. Oct 2012
by Prasokralik
Absinthorix wrote:Počkat... cože?
teda Jarri...