Page 77 of 105

Re: World of Tanks

Posted: 13:04 30. Dec 2012
by Molly23
Premiák s premiovým tankem je úplné žůžo. Šel jsem ale do tanku, protože je to jednorázová investice a není časově omezena. Ikdyž koketuju i nad premiovým účtem :lol: ... ta E-75 je furt daleko.

Re: World of Tanks

Posted: 14:53 30. Dec 2012
by drake127
Já se trošku pochlubím, jak může vypadat vyvedená první bitva - debilové začali dvěma team killy, takže jsme hráli v deseti.

Re: World of Tanks

Posted: 15:32 30. Dec 2012
by Molly23
Ty kráso, kdybych měl v té sve bitvě premiák a pětinásobek tak s typem dám 18893 xp! To jsou nechutný čísla :D.. to by se expilo na tanky... hmmmm

Re: World of Tanks

Posted: 19:09 30. Dec 2012
by Fryn
Molly23 wrote:Jak jsem posílal ten screen tak jsem dostal 94k. A myslím že to jde... Premiový tank Typ 59.
Jedná se mi o čistý výdělek. Navíc, takové bitvy jsou obvykle vzácnější a málokdy se je podaří zopakovat hned několikrát po sobě. Kolik to tak dělalo po odečtení všech nákladů ?

Re: World of Tanks

Posted: 19:23 30. Dec 2012
by Molly23
to bylo tak 86 000? Ony opravy typa stojej asi 6k a munice stojí nějakých 250 za náboj? Ted z hlavy si nejsem jistej. Každopádně abys by prodělečnej, musíš bejt fakt lama.

Re: World of Tanks

Posted: 19:40 30. Dec 2012
by Fryn
Ten provoz Typa je fakt skoro zadarmo. Povedlo se vůbec někomu s premiovým tankem dostat někdy do mínusu ? Vynechal bych situace kdy střílíš do vlastních.

Re: World of Tanks

Posted: 21:12 30. Dec 2012
by drake127
Tak určitě to jde. Zabijou tě aniž někoho uvidíš a prohrajeme bitvu, pak jsi v minusu třeba 3k. Ale takovou smůlu člověk mívá tak jednou do týdne.

Re: World of Tanks

Posted: 19:06 04. Jan 2013
by Molly23
Koukněte se jak jsou na tomhle obrázku vidět sváry předního pancíře! Prostě masakr...
Image

Re: World of Tanks

Posted: 23:11 09. Jan 2013
by Molly23
I tohle ve WOT jde, jen se mi ještě nepodařilo takhle zničit tank :)
Image

Re: World of Tanks

Posted: 23:16 09. Jan 2013
by Shaman88
Mě se nedávno s T50-2 stalo že jsem cizí tank přeskočil.

Re: World of Tanks

Posted: 01:25 10. Jan 2013
by Diemo
v tyhle bitve se jen skakalo :-)

Re: World of Tanks

Posted: 01:27 10. Jan 2013
by Braenn
Já mám s T50-2 vždy na rtech píseň Létající Čestmír, hlavně když to rozjedu po muldách. Jen mi chybí odpružené pásy!

Re: World of Tanks

Posted: 04:02 10. Jan 2013
by Bahnak
Mě stejně ta T-50-2 (přezdívaná formulka) přijde veselá. Mám k ní pár postřehů:

:arrow: Když skočím muldu a dopadnu na zem, shodí mi to pásy.
:arrow: Když to smykem naperu do pařezu, shodí mi to pásy.
:arrow: Když driftuju kolem cizího tanku a on mě jen lehounce škrábne, sundá mi to pásy.
:arrow: Když někde v okruhu 10ti metrů jebne HE granát od artyny, shodí mi to pásy.
:arrow: Když sjedu ze svahu bokem a přesáhnu u toho rychlost cca šneka, shodí mi to pásy.
:arrow: Ať už mě škrábne granát kamkoliv (turet, motor, nádrž, kanon...), sundá mi to zároveň i pásy.

Netřeba připomínat, že pokud tento tančík stojí bez pásů na místě, je jeho smrt obvykle otázka nanejvýše dvou vteřin :wall:

Ale zas abych formulce nekřivdil, když náhodou dodriftuje a dopádí přes celou mapu v otočkách, spirálách a hustodémonskykrutopřísných osmičkách, uklove tu nepřátelskou artynku na konci (PUF, PUF, PUF, PUF, PUF! ...JUHUUU!), tak ten pocit stojí za to.

Re: World of Tanks

Posted: 13:01 14. Jan 2013
by Molly23
tak toto jsem zažil poprvé...

Re: World of Tanks

Posted: 13:43 14. Jan 2013
by -RoF-
Asi už jim došlo, že v četě je to nejen výhodnější, ale taky především zábavnější ;)