Page 77 of 331
Re: Poděkování
Posted: 23:22 15. Nov 2009
by innfra
Děkuji za pěkný soud, moc se mi to líbilo.
Re: Poděkování
Posted: 23:50 15. Nov 2009
by Esuliams
Také moc děkuji za soud, velmi poučné... bylo to hodně dobře udělané.
přidala jsem do IC sekce pár screenů.
Re: Poděkování
Posted: 23:51 15. Nov 2009
by venomeq
jojo super soud byl...ale specialni diky Saskovy...vyroky jako Sem nevinej jako Carcarot ...nebo chrante Sasky ci snad snazeni se procpat pres Bua se slovy ze po sadlu by to melo klouzat byly fakt huste

Re: Poděkování
Posted: 01:54 17. Nov 2009
by innfra
Rád bych poděkoval LDamian ( BU ) za nečekaný odchyt v dílně, velice mě překvapil a bylo to velice vydařené

Re: Poděkování
Posted: 02:01 17. Nov 2009
by LDamian
Taky dekuji. Svou roli jsi zahral velmi dobre a bavilo mne to.

Re: Poděkování
Posted: 13:30 17. Nov 2009
by Radim
Chci také poděkovat za naprosto skvěle zahraný soudní proces se vším všudy.Teď to srovnávám s jednou na jiným serveru zažitým a musím smeknout před organizací a vším kolem.
Šasek byl naprosto dokonalej

jak tak vymrsknul ten verš o těch geniálních dětech mě dostalo
Dále děkuji všem co se v mém případu angažovali a byli schopni udělat tolik co nikdo jiný pro mě ve hře neudělal.Jistě víte koho myslím netřeba jmenovat.
Ps:
jestli si tohle přečtete i VY poškození napište mi PM ať vím komu vůbec zaplatit odstupné

Re: Poděkování
Posted: 18:34 17. Nov 2009
by Esuliams
Děkujeme tvůrci Vlčí jeskyně. Takhle bezvadně udělanej a těžkej dung jsme dlouho nešli. Velekněz vlkodlaků i První z prastarých... vážně paráda.
Esu a Lens
Re: Poděkování
Posted: 02:24 19. Nov 2009
by innfra
Děkuji všem za dnešní hru.
Re: Poděkování
Posted: 23:25 20. Nov 2009
by artaxas
Díky ZACHYMU, orcbutcherovi, Ravangornovi a jestli tam byl ještě nějaký DM tak jemu taky. Parádní akce při chytání revolucionáře - teda v téhle chvíli už rebela

.
Re: Poděkování
Posted: 00:02 21. Nov 2009
by venomeq
Dekuji Zoe, Caironovi a Feb za tu prehlidku byla fakt vydarena a ac nerad utracim sve tezce nasetrene prasule tak mne to RP dohnalo tak ze sem musel do banky a par satu koupit:D
A hrozne se mi libilo to zvysovani nabidek

byla to sranda koukat jak tam ty sumy rostou a zvysuji se:D Bouzel nejsem tolik movitej a dal sem si limit to 26K coz sem splnil:D
sem zvedavej kdy Feb predvede to spodni pradlo Artikovy:D .D
Ji taky patri dik za hru moc mne to sni bavi:)
Re: Poděkování
Posted: 00:07 21. Nov 2009
by Pajule
po dlouhé době to nějak skloubim
mooooooc děkuju za přehlídku,bylo to fakt moc pěkné a vydařené...Jen mít ty zlatáčky
a taky děkujů Azurovkám s kterýma tedka trávím hodně času a je to sranda

Re: Poděkování
Posted: 00:52 21. Nov 2009
by G14
jj pekna akce
hlavne ten napad,nevim ci byl,ale byl skvelej,jen tak dal
diky,bavila jsem se
ps-ty saticky mi udelali moc radost,nejen ze byli darem,ale jedny z nich byli dokonce od samotne baronky!
obdivuju ty,co se hodiny stourali v toolu ci u barvire

Re: Poděkování
Posted: 02:03 21. Nov 2009
by Necrooo
Taky bych chtel podekovat Dm i hracum co se tyce te modni prehlidky. Fakt to bylo dost dobry. Krasne zahrany a doufam ze se bude i opakovati. Priste si vemu vic kulatych sebou

.. abych mohl kazde zene v síni koupit jedny šaty

Re: Poděkování
Posted: 03:06 21. Nov 2009
by innfra
Děkuji všem za skvělou hru, pěkně jsem se bavil, možná možná se podívám i na ten ples, jestli tam proklouznu

Re: Poděkování
Posted: 10:02 21. Nov 2009
by Agnoros
Febrilioviel:
Zdravím Vás,
taktéže musím veškerému osazentsvu na přehlídce módní ohromně poděkovati zvláště ... panu Artoriovi , (od kterého jsem dostala dvoje skvostné šaty, v nichž mě měl již to štěstí spatřiti), dále slečně Zoe mistrné návrhářce, od které jsem téměř neočekávala, že jako okřídlenkyně dokáže vytvořiti tak svůdné a smyslné oděvy, v neposlední řadi chci poděkovati mé kolegyni Ninde, která si bohužel kvuli nevolnosti tuto akci moc neužila, a nakonec bych chtěla poděkovat panu Peruppimu , sličné dračici Arii a Meg která mne občas natolik znechutila svým chováním, že mne to nevšedně pobavilo.
Děkuji
s přáním příjemného dne Febrilioviel Dy'nelamne