Page 78 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 09:03 11. Dec 2010
by de Aers
I kdyby se část -Pravidla nebo ,,důležité úpravy serveru"- zvýraznily třeba rudě a zvětšily, tak to lidi stejně nebudou číst a pak se diví...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:33 11. Dec 2010
by -RoF-
Hlavně když okrádám někoho tak je tam myslím maximum dáno na 50 000 zlatek. Takže aj když mám u sebe 300 měšců tam mi vezmou jen 50 měšců.

A tohle je někde napsané? :roll:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:37 11. Dec 2010
by Derken-
-RoF- wrote:Hlavně když okrádám někoho tak je tam myslím maximum dáno na 50 000 zlatek. Takže aj když mám u sebe 300 měšců tam mi vezmou jen 50 měšců.

A tohle je někde napsané? :roll:
Co vim tak tam jsou daný jen po 50 000, ale je jich vic. ( takže pokud nosíš 300K tak tam budes mit 6x50 000). Co mě minule sejmul jeden a pak okradl, tak mi vzal všech 179k :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:32 11. Dec 2010
by kucik
Věc se má tak, že NWN neumí udělat stack více peněz, než 50 000. Je to samoyřejmě řešitelný problém, ale yatím se tím nikdo neyabýval.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:59 11. Dec 2010
by kucik
-RoF- wrote:Hlavně když okrádám někoho tak je tam myslím maximum dáno na 50 000 zlatek. Takže aj když mám u sebe 300 měšců tam mi vezmou jen 50 měšců.

A tohle je někde napsané? :roll:
Tak ted jsem na to koukal a uz je to davno opraveny. Tak co mystifikujes?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 18:33 11. Dec 2010
by -RoF-
kucik wrote:
-RoF- wrote:Hlavně když okrádám někoho tak je tam myslím maximum dáno na 50 000 zlatek. Takže aj když mám u sebe 300 měšců tam mi vezmou jen 50 měšců.

A tohle je někde napsané? :roll:
Tak ted jsem na to koukal a uz je to davno opraveny. Tak co mystifikujes?
Aha tak o tom nevím :roll: . Já si jen pamatuju jak sem tak přišel o zlatky a DM říkal že je to někde napsané, ale nevěděl kde.
Pokud je to opravené tak pohoda :wink:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 08:39 13. Dec 2010
by Sorrow
:roll:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 18:02 13. Dec 2010
by Grunk-k
Nešli by summonům a familiarům nastavit primárně stínová zranění? Odhodit těla nebo fiknout hlavu můžete vždycky, ale já sem nějak nepřišel na to, jak mohu v případě CvC někoho dostat do podstvětí a pak ho vrátit skrz nůž. Máte s tím někdo z mágů zkušenosti?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 19:05 13. Dec 2010
by Tretas
Grunk-k wrote:Nešli by summonům a familiarům nastavit primárně stínová zranění? Odhodit těla nebo fiknout hlavu můžete vždycky, ale já sem nějak nepřišel na to, jak mohu v případě CvC někoho dostat do podstvětí a pak ho vrátit skrz nůž. Máte s tím někdo z mágů zkušenosti?
Stínová zranění
Ve hře je systém stínových zranění. Nefunguje zřejmě na použití kouzel, ale funguje například i na zabití pomocí ničivého zranění (devast). Stínová zranění simulují možnost ubití nepřátelské postavy do bezvědomí. Pokud máte stínová zranění při zabití zaplá a zahájíte dialog s ležícím tělem zabité hráčské postavy se stahovacím nožem v ruce, můžete buďto mrtvole standartně ukrást hlavu nebo ji obrat o zlato, ale můžete ji i nechat probrat z bezvědomí.
Jako mág se stínovkama asi nepochodíš.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 19:20 13. Dec 2010
by kucik
Pokud někoho zabijete způsobením nějakého dmg, tak je možné uvažovat o tom, že jen upadne do bezvědomí. Pokud ho pošlete k Astarothovi kvílením, nebo stínovim zabijákem, tak prostě nemůžete počítat s tím, že jste ho ,,vyděsili k smrti" jen do bezvědomí. Stejným způsobem fungují stínová zranění.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 19:33 13. Dec 2010
by Grunk-k
Však mi jde o to, aby moji summoni mlátili stínovkama :) To chápu že prstík nebo banshee posílá rovnou k rohatýmu. Ale ty summoni.. To by snad šlo ne? :)

Edit to Tretas: Myslíš si, že jsem to nečetl? Přečti si můj první příspěvek ještě jednou a pak z toho zkus vydedukovat mou žádost ;)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 19:52 13. Dec 2010
by Daanri
Myslim, ze mag ma dost inych moznosti ako niekoho zajmut a nepotrebuje k tomu stinovky na summonoch alebo pritelickoch.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 02:37 19. Dec 2010
by Woxa
Realie podtemna, zvlaste pak zemepis, abych mel trochu predstavu co muzu kde cekat a netravil cas zbytecnym cestovanim "za nicim"

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 03:01 19. Dec 2010
by Prasokralik
Runa síly itemu, aby i ten kdo item už obleče se mohl podívat na IRL.

Kraftové věci to sice mají v popisu ale ostatní ne.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:49 21. Dec 2010
by Molly23
Maličkost, ale stalo se mi ted že jsem si pronajmul v Karathě pokoj 3 do kterého se nedá dostat :) nešlo by dát k baru nějaké upozonění pro ty co to třeba nevědí nebo to zapomněli?