Page 78 of 329

Re: Vtípky

Posted: 15:55 29. Jun 2010
by KaTo
Taky jeden "drsnější" z fotbalového prostředí:

Babka táhne po ulici za sebou dvě igelitové tašky. Z jedné jí občas vypadne tisícikoruna.
Všimne si toho policajt a zastaví ji: "Matko, padají vám peníze z tašky..., odkud je máte? Neukradla jste je?" praví žertovně.
Babka: "No, víš synáčku, já mám zahradu, která sousedí přímo parkovištěm u stadionu. Tam chodí chlapi a čůrají mi přes plot na moje květiny.Já jen tak stojím a čekám za keřem s velkýma zahradnickýma nůžkama a vždycky když některý prostrčí svého... hm ehm...přes díru v plotě, chytím mu ho a zavolám - TISÍCOVKU, NEBO TI HO USTŘIHNU!"
Policajt se usmívá : "Hm, to zní fér. Tak hodně zdaru babi! Jo a mimochodem, co máte v té druhé igelitce?"
Babka na to: "No, některý hajzlové nezaplatej..."

Re: Vtípky

Posted: 17:54 29. Jun 2010
by Bahnak

Re: Vtípky

Posted: 19:43 30. Jun 2010
by jachyra
klasickí chlapi!!! :mrgreen:

Jeden muž mal rád tri ženy a nevedel sa rozhodnúť, s ktorou sa má oženiť. Tak dal každej 5000 doláov, aby s nimi urobili, čo uznajú za najlepšie.
Prvá si nakúpila šaty, kozmetiku, šperky a hovorí:
- Urobila som, drahý, všetko pre to, aby si mal tu najkrajšiu ženu.
Druhá nakupila veci pre neho:
- To preto, drahý, aby si vedel, ako na teba myslim.
Tretia vložila peniaze do podnikania a po krátkej dobe priniesla manželovi nazad 10 tisíc:
- Aby si videl, aká som šikovná.
I zamyslel sa a nakoniec si vybral tú s najvačšími prsiami.

Re: Vtípky

Posted: 23:31 30. Jun 2010
by alchariot

Re: Vtípky

Posted: 13:45 01. Jul 2010
by Rejty

Re: Vtípky

Posted: 14:12 01. Jul 2010
by KaTo
Rejty wrote:Správný učitel!..
...tipuju to na Toma! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
P.S.
Ať nejsem OT (snad to tu nikde není):

Baví se dva admini:
-Kámoš včera během 5 minut shodil hlavní server.
-On je hacker?
-Ne, debil.

Re: Vtípky

Posted: 15:58 02. Jul 2010
by Sorrow
Byl jeden manžel, který nenáviděl kočku své ženy a rozhodl se, že nejlepší bude, když se ztratí..
Dá jí do kufru a odveze ji v autě 20 ulic od domu, tam ji vyhodí z auta a klidně jede domů.
Když se vrátí, kočka spokojeně sedí přede dveřmi jejich domu.
Nervózní manžel zopakoval operaci, ale tentokrát ji odvezl 40 ulic od domova.
Když se vrátil, kočka opět seděla u dveří.
To už do manžela vlítlo tisíc čertů, chytí kočku a veze ji 10 ulic vpravo,dalších 15 ulic rovně
a 12 ulic doleva a potom 35 ulic na sever, vyhodí kočku a říká : "Sbohem, ty hnusná kočko !"
O pět minut později manžel volá manželce :
"Miláčku, je kočka doma?"
"Ano, právě přišla, proč se ptáš miláčku?"
"Dej mi tu zkurvenou kočku k telefonu.......ztratil jsem se!"

Re: Vtípky

Posted: 01:52 06. Jul 2010
by Rejty
Lidi udělají pro povýšení skoro vše...
Luelle ‎(1:37):
jaký jsou vůbec kritéria jít z adepta na DM?

Rejty ‎(1:37):
musis lizt Rejtymu hodne do zadku
svesticky a tak

Luelle ‎(1:37):
tak to budu do smrti jen adept =P já jsem co na srdci to na jazyku =P
ale umím dobře vařit xD

Rejty ‎(1:38):
dobre, uvaris mi na srazu obed

Luelle ‎(1:38):
na srazu? to nevím teda potraviny na normal vaření si asi vozit nebudu
mmnt vezmu si tě do postele

Rejty ‎(1:39):
to jsou teda uplatky silnyho kalibru :D

Re: Vtípky

Posted: 02:14 06. Jul 2010
by Luelle
hééééj to je vytržený z kontextu =P to bylo myšleno s notebookem do postele :D:D:D:

Re: Vtípky

Posted: 02:18 06. Jul 2010
by Rejty
Luelle wrote:hééééj to je vytržený z kontextu =P to bylo myšleno s notebookem do postele :D:D:D:
Z toho už se nevykecáš! :D

Re: Vtípky

Posted: 07:29 07. Jul 2010
by venomeq
No aspon to nevokecavala a sla rovnou navec:D Ona vi co chce a de tvrde za tim :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Vtípky - nelze se připojit

Posted: 07:40 07. Jul 2010
by monstera

Re: Vtípky

Posted: 00:33 09. Jul 2010
by Lidda
Pobavilo xD

Image

Re: Vtípky

Posted: 07:49 09. Jul 2010
by de Aers
Tak u tohodle sem se ráno fakt tlemil :D

http://www.youtube.com/watch?v=U0E5OWU5Ak0

Re: Vtípky

Posted: 12:03 11. Jul 2010
by -RoF-
Tohle mě taky dostalo :D
Fakt dobře udělané a když si vzpomenu na nějaké situace ve hře :D :D :D :D :wink:

http://www.videacesky.cz/parodie/rpg-hrdina

PS: Ta parodie stmívání...super :D