Page 78 of 143
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 23:44 15. Feb 2012
by Desmond
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 18:51 17. Feb 2012
by Lord_Berserk
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 20:44 17. Feb 2012
by xxxMajkyxxx
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 14:11 18. Feb 2012
by Aulus
Nevím, jestli tady už něco podobného padlo, ale na navození atmosféry jsou (aspoň pro mě) jako stvořené soundtracky od pánů Trevora Morrise (Tudors), Jeffa Beala (Rome) a třeba Vangelise (1492: Conquest of Paradise). Taky si rád poslechnu hudbu z Game of Thrones, LOTRa a jiných, ale tu snad netřeba nějak znovu omílat, když ji tu každý zná. I když si tato alba občas oposlouchám, tak se k nim po nějaké době zase rád vrátím

.
Pár ukázek:
Trevor Morris - Wolsey Commits Suicide, Finale - nádherně epická
Trevor Morris - Main theme + opening credits - spolu s GOT asi nejstylovější OC, co jsem u seriálu viděl
Jeff Beale - The Forum - dokonalá asociace historického tržiště
Vangelis - Hispanola - trochu rituální

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 15:57 18. Feb 2012
by radekdnb
DnB nejlepší!!!! d(-_-)b
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 16:21 18. Feb 2012
by Molly23
radekdnb wrote:DnB nejlepší!!!! d(-_-)b
Tímto postem nechci nijak schazovat tvou hudbu, proti DNB nic nemám... ALE!
Neuznávám, když někdo říká, že je něco nejlepší, protože je to hodně daleko od toho, když se řekne, že se mi to líbí nejvíce. Jedná se o odvážné tvrzení a co se týče různých žánrů naprosto nepoužitelné

. Nelze srovnávat rap a country, ale lze srovnávat interprety jednoho žánru, což už je něco jiné

.
Jak jsi to vlastně myslel ty? Já mám z DNB rád třeba Pendulum, nebo DJ Hazzard, ale už je to doba co jsem to poslouchal aktivněji.
http://www.youtube.com/watch?v=PlRn5bGF_4o
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 16:33 18. Feb 2012
by radekdnb
neposlouchám Hip-Hop,disco nebo něco jinýho...prostě poslouchám DnB...neposlouchám od každýho něco..(nic ve zlém) ale priostě jsem jen na vlně DnB
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 16:43 18. Feb 2012
by Molly23
To ti vůbec neberu

, já jsem zase zarytej metalák.
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 16:50 18. Feb 2012
by radekdnb
tak my to neber...

je mi to celkem jedno...já vim co poslouchám

..(nic ve zlém)..
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 16:59 18. Feb 2012
by xxxMajkyxxx
radekdnb wrote:DnB nejlepší!!!! d(-_-)b
radekdnb wrote:neposlouchám Hip-Hop,disco nebo něco jinýho...prostě poslouchám DnB...neposlouchám od každýho něco..(nic ve zlém) ale priostě jsem jen na vlně DnB
radekdnb wrote:tak my to neber...

je mi to celkem jedno...já vim co poslouchám

..(nic ve zlém)..
Kde je pointa?

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 17:24 18. Feb 2012
by radekdnb
žádná pointa není jen jsem zde napsal co poslouchám to je vše...jako každý jiný...

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 17:33 18. Feb 2012
by -darkvision-
Pointa je asi taková že Radek poslouchá DnB? Řekl bych. To snad z toho chápe každej ne?

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 17:36 18. Feb 2012
by Derken-
radekdnb wrote:žádná pointa není jen jsem zde napsal co poslouchám to je vše...jako každý jiný...

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
http://www.youtube.com/watch?v=6s4n76ti3Xs
Pusťme si pecičky ráďo!
A jinak poslouchám snad všechno. Myslím, že v každém žánru se najde něco, co mě zaujme

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 17:38 18. Feb 2012
by xxxMajkyxxx
-darkvision- wrote:Pointa je asi taková že Radek poslouchá DnB? Řekl bych. To snad z toho chápe každej ne?

Ja mam pomaly mysleni no.....potrebuju vsechno vysvetlit polopate

. Ale spis bych ocenil, kdyby sem to svoje DnB dal k poslechnuti, nez napisy typu DnB jedine DnB!!!!!!!

. Tahle pointa mi chybela

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 17:41 18. Feb 2012
by radekdnb
tak to řeknu hned!
http://www.youtube.com/watch?v=6iauS5tulA0
pecičká z ruských mašin
