Page 78 of 96
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 22:46 16. Jun 2015
by Zeerit
Aillen wrote:
Jéé vy tedy máte starosti

Tak nám to přej. Já vim, že pro vás tam toho zas tak moc k pokoukání není no
Aillen wrote:Mě by spíš zajímalo, jestli se Daenerys stane královnou Sedmi království (tak jiný kandidát už nezbývá) a koho si vezme, jsem tipovala Johna Sněha, (mám takovou teorii, kterou jsem si vydedukovala, kdo byl jeho skutečný otec - že to nebyl Stark, ale že byl synem jeho sestry Lyanny a otcem že byl princ Rhaegar, takže byl byl vlastně napůl Targaryen, a že Stark Lyanně slíbil, že se o její dítě postará a že kvůli tomu tajil jeho původ), jenže Johna Sněha zabili (dokonce i v knížce), ale tak trochu doufám, že to nebude definitivní, i když to teda udělali důkladně ...hm.
Tak to vítej v klubu, tahle teorie je na netu dobře známa a hodně oblíbená. Dokonce tak oblíbená, že už to spustu lidí považuje za hotovou věc, ikdyž to nebylo zatim nikde oficiálně potvrzený.
Jon uplně mrtvej s nevyšší pravděpodobností nezůstane. Pár teorií už se kolem toho taky točí.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 23:01 16. Jun 2015
by kokosak
Jon nemá na další serii kontrakt

a Brienne v knížce žije (protože řekla to slovo, když jí jiná, v serii mrtvá leč v knize živá postava nakonec nenechala oběsit)
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 23:27 16. Jun 2015
by Zeerit
kokosak wrote:Jon nemá na další serii kontrakt
Což neznamená, že nebude třeba až v 7 podobně jako Bran, který pátou proseděl na hanbě
nébo je taky dost možný, že to jsou jenom kecy aby dali finále trochu větší váhu. Podobně jako že potvrzujou, že Stannis je rozhodně mrtvej, ale taky jim to nikdo moc nevěří.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 00:23 17. Jun 2015
by Aillen
Hmm a co je vlastně s Riconem? Ten by měl být na živu, není ve Starém městě?
Ještě zbývá Malíček, ale tak nějak doufám, že autor pro něj má nachystaný nějaký pěkně drsný konec

A že zrovna on tím budoucím manželem Daenerys teda nebude.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 00:38 17. Jun 2015
by Zeerit
Ty český jména mě ničí, Malíček mě na pár vtěřin celkem zmátl
Rickon a Osha jsou v cajku na jakýmsi ostrově tuším.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 02:53 17. Jun 2015
by Bahnak
Ať se tu nemele jen o GoT:
http://www.csfd.cz/film/351140-ex-machina/
Scífko ze staré školy, milé překvapení.
http://www.csfd.cz/film/342036-velky-zavod/
Francouzská kinematografie u mě opět zabodovala.
http://www.csfd.cz/film/370681-co-jsme-komu-udelali/
A ještě jedna komediální nálož z Francie, opravdu povedená.
Všechny tři filmy vřele doporučuji.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 04:43 17. Jun 2015
by radekdnb
Jurský svět
Doporučuju zajít na to do kina....není to Jurský park, ale zpracování solidní
Ex machina dobrý film jak píše Bahňák
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 13:18 17. Jun 2015
by Puxina
Už chvilku hledám jeden film, ale nemůžu si vzpomenout na název, pamatuju si jen zhruba děj.
Byli to myslím dva angličané podvodníci, kteří se chtěli stát králi v oblasti afghanistánu nebo pakistánu, myslím že se jim to i povedlo, ale pak je vyhnali. Je to nějaký starší film tipuju 70-80 léta možná víc. Nemá někdo tušení, jak se to jmenuje?
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 18:07 18. Jun 2015
by Puxina
Hodně zajímavý, ikdyž dlouhý film, ale to nevadí

necelé 4 hodky zábavy
http://www.csfd.cz/film/5914-tenkrat-v-americe/
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 19:49 18. Jun 2015
by Bahnak
Jojo, mladej Robert De Niro...
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 20:35 18. Jun 2015
by Puxina
No mladý, v té době měl už 41 let pokud se nemýlím

. Ale jo 41 je je vcelku ještě málo roků.

.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 04:31 19. Jun 2015
by Bahnak
To bude tím jak ho mám v merku už jako dědu.
V hvězdným prachu mu bylo kolik? 64?
Hraje pořád skvěle.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 00:39 28. Jun 2015
by Bahnak
Jurský svět zhlédnut a jdu formátovat mozek, neboť to tam zbýt prostě nesmí.
Hudbě a efektům asi nemám co vytknout, ale plytkost děje dosáhla právě maxima.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 02:00 28. Jun 2015
by Zeerit

Já to zmínil už na minulý stránce no. Možná jsem to měl označit červeně jako zdravotní riziko.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 10:51 28. Jun 2015
by Puxina
To máš jak Avatar, krásné efekty a prostředí, ale děj prostě takový no zvláštní.
