Page 78 of 89

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 10:19 21. Feb 2013
by Molly23
Dvě staré báby na trhu...
"Ta hostinská z přístavu se už dlouho neukázala co?"
"Třeba ji tam někdo zamordoval. Fuj... tam se dějou věci!"
"Ale kušuj, vždyť si nabrkla tamtoho... no ted si nevzpomenu na jméno! Co když čekaj dítě?"
K hovoru se připojuje třetí babka...
"Já zase slyšela, že odjela někam daleko a tam zápasí s býky aby vydělala peníze na další práce v hostinci!"
Všechny báby se rozchechtají a jdou kupovat zeleninu.

Mezitím kdesi v zámoří...
Image
Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:04 21. Feb 2013
by Braenn
To je dost trefná fotka!

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 00:00 27. Feb 2013
by Molly23
Image
Johannes s puškou, Ryu s mečem, Rodal mezi nima... Aria nahoře! :lol:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 07:01 27. Feb 2013
by -RoF-
Ty si pako :D :D :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 18:42 11. Mar 2013
by -RoF-
Takový vzhled Arulky by se mi líbil. :roll: :twisted:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 19:20 11. Mar 2013
by Nalkanar
Tomu by chyběl ten její zákeřný výraz v obličeji :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 19:27 11. Mar 2013
by kucik
To je jen hlava, nebo i jiné hadry?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 19:28 11. Mar 2013
by Amber
kucik wrote:To je jen hlava, nebo i jiné hadry?
Vypadá to, že jde o jinou hlavu a části oděvu, resp. trup + holeně + chodidla + krk? (pokud ten přívěšek není součástí trupu) :wink:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 19:52 11. Mar 2013
by Prasokralik
přívěsek je krk

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 19:57 11. Mar 2013
by Shaman88
Já bych šaty úplně zrušil... proč nehrajem bez nich....

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 19:59 11. Mar 2013
by Prasokralik
Shaman88 wrote:Já bych šaty úplně zrušil... proč nehrajem bez nich....
páč monk je na thalii slabej

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 13:12 23. Mar 2013
by KaTo
Ha, skutečná tvář Arie! :lol: :lol: :lol: :twisted:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 14:13 23. Mar 2013
by Prasokralik
tzv. final form

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 20:35 23. Mar 2013
by xxxMajkyxxx
Vylepšeno....až na ty rudé oči, ale Dark elf byl lákavej

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:02 23. Mar 2013
by -RoF-
KaTo wrote:Ha, skutečná tvář Arie! :lol: :lol: :lol: :twisted:
Jo jako že by byla zamaskovaný tiefling? No nevím :roll: