Page 78 of 116
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:57 21. Oct 2012
by KaTo
Prasokralik wrote:Absinthorix wrote:Počkat... cože?
teda Jarri...
Kdyby ke konci nezačal tvrdit, jaký má ta Vilma ohnivý vlasy a vobouruční meč jako von...takhle sem dost znejistěl, koho to chce vlastně Jarri vobtáhnout

!
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 16:07 21. Oct 2012
by Prasokralik
KaTo wrote:Prasokralik wrote:Absinthorix wrote:Počkat... cože?
teda Jarri...
Kdyby ke konci nezačal tvrdit, jaký má ta Vilma ohnivý vlasy a vobouruční meč jako von...takhle sem dost znejistěl, koho to chce vlastně Jarri vobtáhnout

!

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 17:33 21. Oct 2012
by Absinthorix
KaTo wrote:Prasokralik wrote:Absinthorix wrote:Počkat... cože?
teda Jarri...
Kdyby ke konci nezačal tvrdit, jaký má ta Vilma ohnivý vlasy a vobouruční meč jako von...takhle sem dost znejistěl, koho to chce vlastně Jarri vobtáhnout

!

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 18:27 21. Oct 2012
by KaTo
Absinthorix wrote:...
Fajn, fajn! Dohledal jsem...to...o čem...asi tak...nějak...ve finále Jarri básnil!
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 20:52 21. Oct 2012
by Fryn
Přestože byl začátek trochu poznamenán pivem na kalhotech a ke konci mírným poklesem nálady, jak jsem si stále více uvědomoval, že do té práce budu muset fakt odejít, bylo to pěkné posezení

.
Moje cesta z akce zase tak děsivá nebyla (fajnově jsem si pospal v tramvaji a zažil krátkou, ale nádhernou procházku v houstnoucí mlze, vyvolávající tu správnou "Londýnskou" atmosféru).
Jak tak sleduju, na konci se to s tím básněním už mírně přehánělo

.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 00:00 22. Oct 2012
by Molly23
Takhle nějak jsem viděl... jen teda v noci

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 00:36 22. Oct 2012
by Absinthorix
Jo... ale já s sebou měl trolla a náladu prakticky na *tancujem tancujem* takže mě to tak moc nerozhazovalo, ale mlha to byla řádská
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 09:25 22. Oct 2012
by pavad
Fryn wrote:Přestože byl začátek trochu poznamenán pivem na kalhotech
Jo ono to bylo pivo?
Fryn wrote:a ke konci mírným poklesem nálady, jak jsem si stále více uvědomoval, že do té práce budu muset fakt odejít, bylo to pěkné posezení

.
Musis jen platit daně a zemřít. Nic víc...
Fryn wrote:Jak tak sleduju, na konci se to s tím básněním už mírně přehánělo

.
Kdepak přehánění. Kdybych měl publikovat některé strofy, jež padaly ve prospěch zakouřené hospody a povětšinou podnapilých kumpánů, tak jsou z toho nové Písně z Lesbu a učí se o tom ještě za tisíc let (jak v hodinách poezie, tak v hodinách anatomie)!!!

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 10:39 22. Oct 2012
by Absinthorix
Opileckou amnézií ještě netrpím... ale co tu píšete si nevzpomínám. Jen trochu o přednostech Vil a tak.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 13:25 22. Oct 2012
by pavad
Absinthorix wrote:Opileckou amnézií ještě netrpím... ale co tu píšete si nevzpomínám. Jen trochu o přednostech Vil a tak.
Ano, hlavně ty přednosti! *naznačuje oběma rukama funkční interval od minus do plus pí půl funkce kosinus a zatrolleně se trollením baví*
PS: Ten KaTíkem avizovaný přechod zbožňování (a, ehm, bližšího poznání) osoby s obouručákem a rudými vlasy jsem skoro zapomenul.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 13:56 22. Oct 2012
by KaTo
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 14:56 22. Oct 2012
by Absinthorix
KDY jste tyhle věci rozebírali?
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:04 22. Oct 2012
by Braenn
Mne by zajímalo, k čemu jste dospěli!:D
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 16:22 22. Oct 2012
by pavad
Braenn wrote:Mne by zajímalo, k čemu jste dospěli!:D
Ptej se Mr. Abstinthoxe (Absintha?) a trollího vzoru KaTouwa. Prvně jmenovaný se sice tváří, jako by o ničem nevěděl, ale tím pouze mate nepřátele (a udržuje zjištění pod pokličkou).
Já jsem zaslechl poměrně častokrát o obouručáku, katzebergu, vilné Vilmě i matematicko-erotickém popisu ženských předností (předpokládám že Vilminých, resp. ty, jako jediná ženská návštevnice jsi neměla ženské atributy velikosti E či větší

). Ale této debaty jsem se věru neúčastnil, proto se závěry nemohu sloužit (ač bych taktéž rád zvěděl).
Absinthorix wrote:KDY jste tyhle věci rozebírali?
Jste? Rozebíral jsi je primárně ty.

Tedy, jedné debatě jsem byl přímým účastníkem - také tam byl obouručák, ale probiraly se osoby mužského pohlaví - lancknechti (nebo jak se to, k sakru, píše).
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 17:17 22. Oct 2012
by Bahnak
Jsem v pohodě, nic z tohoto si nepamatuju. Vím jen příjezd, piva, nějaký němce u stolu, postel ráno.