Page 78 of 116

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:57 21. Oct 2012
by KaTo
Prasokralik wrote:
Absinthorix wrote:Počkat... cože?
teda Jarri...
Kdyby ke konci nezačal tvrdit, jaký má ta Vilma ohnivý vlasy a vobouruční meč jako von...takhle sem dost znejistěl, koho to chce vlastně Jarri vobtáhnout :twisted: :lol: :lol: :lol: !

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:07 21. Oct 2012
by Prasokralik
KaTo wrote:
Prasokralik wrote:
Absinthorix wrote:Počkat... cože?
teda Jarri...
Kdyby ke konci nezačal tvrdit, jaký má ta Vilma ohnivý vlasy a vobouruční meč jako von...takhle sem dost znejistěl, koho to chce vlastně Jarri vobtáhnout :twisted: :lol: :lol: :lol: !
Image

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:33 21. Oct 2012
by Absinthorix
KaTo wrote:
Prasokralik wrote:
Absinthorix wrote:Počkat... cože?
teda Jarri...
Kdyby ke konci nezačal tvrdit, jaký má ta Vilma ohnivý vlasy a vobouruční meč jako von...takhle sem dost znejistěl, koho to chce vlastně Jarri vobtáhnout :twisted: :lol: :lol: :lol: !
Image

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 18:27 21. Oct 2012
by KaTo
Absinthorix wrote:...
Fajn, fajn! Dohledal jsem...to...o čem...asi tak...nějak...ve finále Jarri básnil! :twisted:
o (72).jpg

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 20:52 21. Oct 2012
by Fryn
Přestože byl začátek trochu poznamenán pivem na kalhotech a ke konci mírným poklesem nálady, jak jsem si stále více uvědomoval, že do té práce budu muset fakt odejít, bylo to pěkné posezení :) .

Moje cesta z akce zase tak děsivá nebyla (fajnově jsem si pospal v tramvaji a zažil krátkou, ale nádhernou procházku v houstnoucí mlze, vyvolávající tu správnou "Londýnskou" atmosféru).

Jak tak sleduju, na konci se to s tím básněním už mírně přehánělo :).

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 00:00 22. Oct 2012
by Molly23
Takhle nějak jsem viděl... jen teda v noci :D
Image

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 00:36 22. Oct 2012
by Absinthorix
Jo... ale já s sebou měl trolla a náladu prakticky na *tancujem tancujem* takže mě to tak moc nerozhazovalo, ale mlha to byla řádská

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 09:25 22. Oct 2012
by pavad
Fryn wrote:Přestože byl začátek trochu poznamenán pivem na kalhotech
Jo ono to bylo pivo? :P
Fryn wrote:a ke konci mírným poklesem nálady, jak jsem si stále více uvědomoval, že do té práce budu muset fakt odejít, bylo to pěkné posezení :) .
Musis jen platit daně a zemřít. Nic víc... :)
Fryn wrote:Jak tak sleduju, na konci se to s tím básněním už mírně přehánělo :).
Kdepak přehánění. Kdybych měl publikovat některé strofy, jež padaly ve prospěch zakouřené hospody a povětšinou podnapilých kumpánů, tak jsou z toho nové Písně z Lesbu a učí se o tom ještě za tisíc let (jak v hodinách poezie, tak v hodinách anatomie)!!! :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 10:39 22. Oct 2012
by Absinthorix
Opileckou amnézií ještě netrpím... ale co tu píšete si nevzpomínám. Jen trochu o přednostech Vil a tak.

Image

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 13:25 22. Oct 2012
by pavad
Absinthorix wrote:Opileckou amnézií ještě netrpím... ale co tu píšete si nevzpomínám. Jen trochu o přednostech Vil a tak.
Ano, hlavně ty přednosti! *naznačuje oběma rukama funkční interval od minus do plus pí půl funkce kosinus a zatrolleně se trollením baví*

PS: Ten KaTíkem avizovaný přechod zbožňování (a, ehm, bližšího poznání) osoby s obouručákem a rudými vlasy jsem skoro zapomenul. :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 13:56 22. Oct 2012
by KaTo
pavad wrote:PS: Ten KaTíkem avizovaný přechod zbožňování (a, ehm, bližšího poznání) osoby s obouručákem a rudými vlasy jsem skoro zapomenul. :D
Vy tady schodíte každý pokus o vážný trolling. Abych řekl na férovku, tak jsem spojil...poněkud časem oddělené debaty, kdy v jedné jsme rozebírali zbraně u Vilmy, s čím bojuje a s čím by bojovat mohla, apod....a v druhé pak vědomí, zda holkám obecně víc seknou rudý vlasy nebo ne :lol: :lol: :lol: . thats all, folks! :mrgreen:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:56 22. Oct 2012
by Absinthorix
KDY jste tyhle věci rozebírali?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:04 22. Oct 2012
by Braenn
Mne by zajímalo, k čemu jste dospěli!:D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:22 22. Oct 2012
by pavad
Braenn wrote:Mne by zajímalo, k čemu jste dospěli!:D
Ptej se Mr. Abstinthoxe (Absintha?) a trollího vzoru KaTouwa. Prvně jmenovaný se sice tváří, jako by o ničem nevěděl, ale tím pouze mate nepřátele (a udržuje zjištění pod pokličkou). :D

Já jsem zaslechl poměrně častokrát o obouručáku, katzebergu, vilné Vilmě i matematicko-erotickém popisu ženských předností (předpokládám že Vilminých, resp. ty, jako jediná ženská návštevnice jsi neměla ženské atributy velikosti E či větší :D ). Ale této debaty jsem se věru neúčastnil, proto se závěry nemohu sloužit (ač bych taktéž rád zvěděl). :D
Absinthorix wrote:KDY jste tyhle věci rozebírali?
Jste? Rozebíral jsi je primárně ty. :P Tedy, jedné debatě jsem byl přímým účastníkem - také tam byl obouručák, ale probiraly se osoby mužského pohlaví - lancknechti (nebo jak se to, k sakru, píše).

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:17 22. Oct 2012
by Bahnak
Jsem v pohodě, nic z tohoto si nepamatuju. Vím jen příjezd, piva, nějaký němce u stolu, postel ráno.