Page 78 of 105
Re: World of Tanks
Posted: 20:16 14. Jan 2013
by Molly23
Hans Ulrich Rudel

schválně kdo pozná co na obrázku dělá?

Re: World of Tanks
Posted: 01:54 15. Jan 2013
by KaTo
Molly23 wrote:Hans Ulrich Rudel

schválně kdo pozná co na obrázku dělá?
[img]...rudel-modelb.jpg[/img]
...chceš to zeditnout bublinou od Gallišáka?
Jinak ukazuje, jak nejlépe rozstřelit ten modýlek na stole

, aby ho netrefil kanónem nějaký Rambo co sedí uvnitř!
Re: World of Tanks
Posted: 15:41 15. Jan 2013
by Molly23
KaTo wrote:Molly23 wrote:Hans Ulrich Rudel

schválně kdo pozná co na obrázku dělá?
[img]...rudel-modelb.jpg[/img]
...chceš to zeditnout bublinou od Gallišáka?
Jinak ukazuje, jak nejlépe rozstřelit ten modýlek na stole

, aby ho netrefil kanónem nějaký Rambo co sedí uvnitř!
Bubliny od Galliho jsou luxusní, by si mohl založit blog nebo něco. Jinak máš v podstatě pravdu. Ukazuje jak nejlépe útočit na T-34 ze vzduchu

Re: World of Tanks
Posted: 13:09 16. Jan 2013
by Molly23
čína je prostě čína... nemůžu si pomoct

na německou kvalitu nemá.
Re: World of Tanks
Posted: 00:51 17. Jan 2013
by Diemo
Re: World of Tanks
Posted: 16:28 21. Jan 2013
by Molly23
Tohle chci do tanků!!

Re: World of Tanks
Posted: 16:29 21. Jan 2013
by -RoF-
Tenhle obrázek je tu asi potřetí

Re: World of Tanks
Posted: 16:37 21. Jan 2013
by Nalkanar
Thalijské fórum - Mollyho "attention whore" facebook

Re: World of Tanks
Posted: 18:26 21. Jan 2013
by Molly23
-RoF- wrote:Tenhle obrázek je tu asi potřetí

Tak to jsem přehlídl nebo zapomněl, ale to je jedno

.
Re: World of Tanks
Posted: 23:47 22. Jan 2013
by Molly23
Neprošla skrz!

Re: World of Tanks
Posted: 23:49 22. Jan 2013
by Bruciacullo
Molly23 wrote:KaTo wrote:Molly23 wrote:Hans Ulrich Rudel

schválně kdo pozná co na obrázku dělá?
[img]...rudel-modelb.jpg[/img]
...chceš to zeditnout bublinou od Gallišáka?
Jinak ukazuje, jak nejlépe rozstřelit ten modýlek na stole

, aby ho netrefil kanónem nějaký Rambo co sedí uvnitř!
Bubliny od Galliho jsou luxusní, by si mohl založit blog nebo něco. Jinak máš v podstatě pravdu. Ukazuje jak nejlépe útočit na T-34 ze vzduchu

oo zauvažuji nad tím

Re: World of Tanks
Posted: 08:31 23. Jan 2013
by Theogil I
Četli jste si jak sprasili v 8.3 artyny, no stejně to nebyly tanky, tak hold nebudou jezdit vůbec.

Re: World of Tanks
Posted: 08:40 23. Jan 2013
by -RoF-
Jako že snížili výdrž a průchodnost terénem a tak? Nevidím v tom velký problém

. Arty má většinou největší dmg, takže se to hezky vyrovná. A víc to donutí spoluhráče si Artyny chránit.
Víš jak, když jsem občas zažil hru, kde bylo třeba 5-6 artyn, tak to za moc nestálo.
To už jsme spíš mohli hrát ty lodě jak navrhoval Diemo
Dle mě ideální počet artyn v bitvě je 2-3.
Re: World of Tanks
Posted: 09:20 23. Jan 2013
by Molly23
Jo a takovéhle bitvy s artynama jsou taky fajn

Re: World of Tanks
Posted: 09:23 23. Jan 2013
by Theogil I
-RoF- wrote:Jako že snížili výdrž a průchodnost terénem a tak? Nevidím v tom velký problém

. Arty má většinou největší dmg, takže se to hezky vyrovná. A víc to donutí spoluhráče si Artyny chránit.
Víš jak, když jsem občas zažil hru, kde bylo třeba 5-6 artyn, tak to za moc nestálo.
To už jsme spíš mohli hrát ty lodě jak navrhoval Diemo
Dle mě ideální počet artyn v bitvě je 2-3.
No snížení průchodnosti terénem a výdrže je vcelku v klidu, ale jeden příklad za všechny:
SU-26:
Maximální nosnost podvozku SU-26A snížena z 10490 kg na 8200 kg
Rychlost otáčení se u podvozku SU-26A zvýšena z 19 na 20
Rozptyl děla během pohybu podvozku SU-26A zvýšen o 4 %
Rozptyl děla během otáčení podvozku SU-26A zvýšen o 4 %
Výkon podvozku SU-26A na pevném povrchu zvýšen o 18 %
Výkon podvozku SU-26A na středně pevném povrchu zvýšen o 13 %
Výkon podvozku SU-26A na měkkém povrchu zvýšen o 9 %
Maximální nosnost podvozku SU-26B snížena z 13790 kg na 10500 kg
Rozptyl děla během pohybu podvozku SU-26B zvýšen o 4 %
Rozptyl děla během otáčení podvozku SU-26B zvýšen o 4 %
Výkon podvozku SU-26B na pevném povrchu zvýšen o 9 %
Výkon podvozku SU-26B na středně pevném povrchu zvýšen o 7 %
Hmotnost korby snížena ze 7 100 kg na 5 045 kg
Dohled snížen z 320 na 300 metrů
Množství munice u 122mm houfnice mod. 1930 sníženo z 28 na 24
Deprese u 122mm houfnice mod. 1930 změněn z 6 stupňů na 0 stupňů
Rychlost nabíjení u 122mm houfnice mod. 1930 zvýšena z 8,9 sekundy na 9,3 sekundy
Deprese u 76mm houfnice mod. 1903/30. změněn z 6 stupňů na 2 stupně
Čas zaměření u 76mm houfnice mod. 1927 snížen z 4,6 sekundy na 4,4 sekundy
Deprese u 76mm houfnice mod. 1927 změněn z 6 stupňů na 2 stupně
Rychlost nabíjení u 76 mm houfnice mod. 1927 snížena z 6,9 sekundy na 6,7 sekundy
Rychlost otáčení věže u SU-26 snížena z 12 st./s na 10 st./s
Výdrž snížena ze 150 na 140.
A to ještě nepíšou, že je buš snížen dostřel tohoto děla nebo totálně špatně naprogramovaný zaměřovač, který va vzdálenost proměřuje až o 1/3 dál než je dostřel.