Page 78 of 331
Re: Poděkování
Posted: 10:16 21. Nov 2009
by Esuliams
Tak tohle byla vážně výborná akce. Dík patří organizátorům i všem ostatním, kteří tam byli. Šaty i výzdoba byly skvělé, ale i RP jednotlivých hráčů... Moc sem si ten večer užila. DÍKY!
Esu
Re: Poděkování
Posted: 11:09 21. Nov 2009
by Xantipa
Dekuji Caironovi, dekuji Arii, Tomasovi a Bertoldovi, bez nich by to nebylo to prave a dekuji vsem co prisli a bavili se. Opravdu jsem necekala, ze to bude mit az takovy uspech.
PS: Nemate z toho nekdo nejake screeny?
Re: Poděkování
Posted: 13:08 21. Nov 2009
by Modrovousice
A já zase nečekala jaký bude mít ta přehlídka dopad na moji servírku

. Pro mě to byl velmi zajímavý večer. Dva muži Eaře chtěli koupit šaty. Jeden tak skutečně udělal a dokonce byla Eara překvapena tím jak se k ní paní Baronka chovala. Bůhví co se z toho vyvine

a už se těším na ples jen přeji Bertoldovi aby ples stihl a i kdyby nestihl tak se na něj zlobit nebudu. Tak dneska večer v paláci všichni

a snad i s Bertoldem.
Re: Poděkování
Posted: 16:17 21. Nov 2009
by Bahnak
dekuji DM Ravagornovi že vyřešil me potíže nejspíše s pádem servru, moc děkuji... Je to kus práce pořešit vždy všechny problemy ktere pady zpusobi a malokdy je nekdo docení, já tedy hodně a jeste jednou dekuji
Re: Poděkování
Posted: 17:26 21. Nov 2009
by Sveneld
pridavam se s diky Ravagornovi
Re: Poděkování
Posted: 17:32 21. Nov 2009
by innfra
Hallowed to be Ravangorn
Re: Poděkování
Posted: 22:32 21. Nov 2009
by LDamian
Diky moc za dnesni ples... pro BUa to sice byla otresna zkusenost a bude ples hanit kde bude moc... Ale ja jako hrac jsem se velmi bavil a musim pochvalit i to, jak byly udelane lokace... nadhera...

Re: Poděkování
Posted: 23:20 21. Nov 2009
by ravangorn
Děkuji všem hráčům za vytvoření atmosféry plesu. A taky Caironovi co to všechno zařizoval

. Moc se mi to líbilo.
Elvin se po dlouhý době zase opil

Re: Poděkování
Posted: 00:29 22. Nov 2009
by Pajule
chci moc poděkovat všem za ples nejvíce Caironovi , bylo to fakt úůůůůžasný!!!zvláš mě pobavil nailes a Elvinovo (prasečího mága) boty! to opradu nevíc..škoda jen že se to pro postavy dopadlo špatně,ale mě se to moc líbilo..takže děkujů!!
Re: Poděkování
Posted: 01:38 22. Nov 2009
by cmon
Re: Poděkování
Posted: 01:41 22. Nov 2009
by venomeq
Jojo ten ples byl uzasnej....Dekuji predevsim Caironovi ale take Miawill,Nimue,Essuliams,Zoe a Simonovi a samozrejme zbytku.
Ples byl povedeny a Artik si zatancil rovnou s trema damama takze ho to bavilo....Navic ztracena kniha byla taky fajn a co se tyce Simona a hledani knezu pro neho taky bylo zabavne Artik nevedel kam driv skocit:D
A Cairone mel si pravdu...nic nevylepsi konec plesu nez poradne lyncovani

"Hodte ho do vody at se topi!"
Pak taky Diky Carcymu a Ravagornovi za to Ocisteni od duchu v chramu...taktez zabavne a hlavne pro Artika poucne:D
Tesim se na dalsi zazitky:)
Re: Poděkování
Posted: 01:47 22. Nov 2009
by innfra
Taky bych rád poděkoval za úžasný večer i za to, že jsem chtěl někomu donést tu lítajcí věc i když jsem nevěděl o co jde, protože jsem se s elvinem opil

Re: Poděkování
Posted: 10:39 22. Nov 2009
by Necrooo
Nikda predtim jsem si toho nevsiml. Takze predpokladam ze zmena. Dnes jsem byl v dungu si pro uhli a ohledl mrtvoly, no stojim a koukam ze veci so beru sou modry. Tak jsem si vse urcil. Pokad jste to pres noc zasunuli do modulu, tak bych timto chtel podekovat, ze alespon vyuziji svuj skill.
Dekuji Dm i Wb. Celemu tymu za vse co pro Thalii delaji. Dekuji.
Re: Poděkování
Posted: 11:03 22. Nov 2009
by Xantipa
take dekuji Caironovi za krasne lokace, ktere jsem si na plese prohlizela. Faaakt nadhera, Zoe se tedy nejvic libila zimni zahrada.
Dekuji Buovi za to jak umi delat ostudu dobre jsem se na tom bavila, sice jak to Zoe zjistila, tak mu hned dala sovi moudrost, ale myslim, ze bylo pozde

Skoda jen, ze nikoho nenapadlo, zvysit mu inteligenci...
Dekuji hraci Simona, za to jak krasne trapil Zoe. Dekuji vsem, co se ucastnili jeho leceni.
Re: Poděkování
Posted: 13:10 22. Nov 2009
by Modrovousice
No a já děkuji Bertíkovi za romantickou noc v paláci která byla přerušená elfkou hledající knihu

a následně sprdnutím od Arie. Pro mojí servírku to byla ůžasná noc jako z pohádky. Servírka co byla pozvaná na ples do paláce samotnou baronkou. Cítila jsem se jako Popelka. Strašně jsem se bavila.

Jen škoda že to smutně dopadlo a nebyl čas promluvit si s paní Baronkou. Doufám že se někdy ples bude zase opakovat.