Page 79 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:58 21. Dec 2010
by kucik
OK, dočasně jsem ten pokoj zablokoval. Desi pak mi řekni, až bude zas použitelnej.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:07 21. Dec 2010
by Desmond
kucik wrote:OK, dočasně jsem ten pokoj zablokoval. Desi pak mi řekni, až bude zas použitelnej.
Ok, moje chyba. Nechtel jsem abys kvuli tomu musel sahat do systemu a neco tam menit.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:33 21. Dec 2010
by Molly23
Jo díky v pohodě :) né že bych byl nějakej škudlil, že mě štve stráta 30zl... ale tak :) nějaký hrdina co se zrovna vrátil z chrámu a má pár drobáků z prodaného svitku by to třeba mohl obrečet.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 21:13 21. Dec 2010
by Molly23
Když mluví skrytá, neviditelná bytost s jinou bytostí tak by jí to mohlo odneviditelnit. ;)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 23:23 21. Dec 2010
by efu_redo
Molly23 wrote:Když mluví skrytá, neviditelná bytost s jinou bytostí tak by jí to mohlo odneviditelnit. ;)
Proč? Jeden logický důvod prosím uved.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 23:27 21. Dec 2010
by Prasokralik
efu_redo wrote:
Molly23 wrote:Když mluví skrytá, neviditelná bytost s jinou bytostí tak by jí to mohlo odneviditelnit. ;)
Proč? Jeden logický důvod prosím uved.
slyšíš odkud přišel zvuk

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 23:55 21. Dec 2010
by Istvan
Prasokralik wrote:
efu_redo wrote:
Molly23 wrote:Když mluví skrytá, neviditelná bytost s jinou bytostí tak by jí to mohlo odneviditelnit. ;)
Proč? Jeden logický důvod prosím uved.
slyšíš odkud přišel zvuk
Jestli ma dobre naslouchani, tak v pripade skryte bytosti ji uvidi :) jestli ne, tak je nahluchla :mrgreen:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 00:15 22. Dec 2010
by efu_redo
Prasokralik wrote:
efu_redo wrote:
Molly23 wrote:Když mluví skrytá, neviditelná bytost s jinou bytostí tak by jí to mohlo odneviditelnit. ;)
Proč? Jeden logický důvod prosím uved.
slyšíš odkud přišel zvuk
Hm, dobře ... a ten logický důvod? Systémově je to vyřešené skrz naslouchání a všímavost... takže stále žádný logický důvod.

Zbytečná práce pro kucika a nebo někoho jiného a hlavně blbost. Systém to řeší dobře.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 09:41 22. Dec 2010
by Molly23
Já to myslel ve vztahu s NPC. Zahlédl jsem to a vrtalo mi to hlavou. Já osobně bych se asi s něčím co nevidím bavil stylem asi.... COse to děje?! Slyším hlasy?!

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 05:37 23. Dec 2010
by Prasokralik
Aby měl druid, případně měňavec, bonus za moudrost do obraného čísla pokud je v přirozené (nekouzlem způsobené) proměně (medvěd, elementál a tak dál, případně drak (ale né zkouzla, nýbrž z epického featu))

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 06:45 23. Dec 2010
by efu_redo
Chybí mi tu RP než systémy.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:54 23. Dec 2010
by Woxa
efu_redo wrote:Chybí mi tu RP než systémy.
pojd pod zem, my bysme erpili, kdyby bylo s kym :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:48 23. Dec 2010
by Radim
To je holt daň za hru v podtemnu :twisted:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:57 23. Dec 2010
by Woxa
Radim wrote:To je holt daň za hru v podtemnu :twisted:
coz je velka skoda, podtemno je pekne udelane (libi se me vic jak povrch) a ma spoustu potencialu k dobremu RP (zvlast ty drowove a podzemni trposi)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:00 23. Dec 2010
by Radim
Woxa wrote:
Radim wrote:To je holt daň za hru v podtemnu :twisted:
coz je velka skoda, podtemno je pekne udelane (libi se me vic jak povrch) a ma spoustu potencialu k dobremu RP (zvlast ty drowove a podzemni trposi)
Však já vím hrál jsem dole nějakou dobu