Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:58 21. Dec 2010
OK, dočasně jsem ten pokoj zablokoval. Desi pak mi řekni, až bude zas použitelnej.
Ok, moje chyba. Nechtel jsem abys kvuli tomu musel sahat do systemu a neco tam menit.kucik wrote:OK, dočasně jsem ten pokoj zablokoval. Desi pak mi řekni, až bude zas použitelnej.
Proč? Jeden logický důvod prosím uved.Molly23 wrote:Když mluví skrytá, neviditelná bytost s jinou bytostí tak by jí to mohlo odneviditelnit.
slyšíš odkud přišel zvukefu_redo wrote:Proč? Jeden logický důvod prosím uved.Molly23 wrote:Když mluví skrytá, neviditelná bytost s jinou bytostí tak by jí to mohlo odneviditelnit.
Jestli ma dobre naslouchani, tak v pripade skryte bytosti ji uvidiPrasokralik wrote:slyšíš odkud přišel zvukefu_redo wrote:Proč? Jeden logický důvod prosím uved.Molly23 wrote:Když mluví skrytá, neviditelná bytost s jinou bytostí tak by jí to mohlo odneviditelnit.
Hm, dobře ... a ten logický důvod? Systémově je to vyřešené skrz naslouchání a všímavost... takže stále žádný logický důvod.Prasokralik wrote:slyšíš odkud přišel zvukefu_redo wrote:Proč? Jeden logický důvod prosím uved.Molly23 wrote:Když mluví skrytá, neviditelná bytost s jinou bytostí tak by jí to mohlo odneviditelnit.
pojd pod zem, my bysme erpili, kdyby bylo s kymefu_redo wrote:Chybí mi tu RP než systémy.
coz je velka skoda, podtemno je pekne udelane (libi se me vic jak povrch) a ma spoustu potencialu k dobremu RP (zvlast ty drowove a podzemni trposi)Radim wrote:To je holt daň za hru v podtemnu
Však já vím hrál jsem dole nějakou dobuWoxa wrote:coz je velka skoda, podtemno je pekne udelane (libi se me vic jak povrch) a ma spoustu potencialu k dobremu RP (zvlast ty drowove a podzemni trposi)Radim wrote:To je holt daň za hru v podtemnu