Page 79 of 96
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 22:05 17. Jul 2015
by J.F.Payne
Druhej True Detective. Koukáte někdo? Já z toho uchcávám blahem.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 23:26 17. Jul 2015
by KaTo
J.F.Payne wrote:Druhej True Detective. Koukáte někdo? Já z toho uchcávám blahem.
Dobrá přestřelka, co? Creep jak svi...

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 00:51 18. Jul 2015
by Bahnak
Novej terminátor je taky odpad. Letos zatím z avizovaných blockboosterů zaválel jen strejda Max.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 10:02 18. Jul 2015
by KaTo
Hele, nevím jestli Ant-man je blockbuster, ale po dlouhý době jsem se u filmu nasmál a neměl dojem, že prachy za lístky (za poloviční cenu

) byly vyhozený

.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 10:21 18. Jul 2015
by Zeerit
Souhlas, Ant-man je fajn. Rozhodně jeden z lepších komiksáků.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 10:55 18. Jul 2015
by Puxina
Bahnak wrote:Novej terminátor je taky odpad. Letos zatím z avizovaných blockboosterů zaválel jen strejda Max.
Taky jsem se díval, že hodnocení a recenze nic moc, ale beztak si na to zajdu do kina
Já čekám hlavně na nové X-meny

, snad tam bude mít fajn roli moje oblíbená Mystique.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 14:35 18. Jul 2015
by Nalkanar
Přitom Ant-man je tuším dost mimo, co se věrnosti předlohy týče... ale ještě jsem to neviděl.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 11:47 19. Jul 2015
by Bahnak
Puxina wrote:Bahnak wrote:Novej terminátor je taky odpad. Letos zatím z avizovaných blockboosterů zaválel jen strejda Max.
Taky jsem se díval, že hodnocení a recenze nic moc, ale beztak si na to zajdu do kina

Scénář je toitiž fakt děsnej, logika se blíží k bodu mrazu, tedy nějaká tam na začátku je, ale pak to příliš překombinují a ke konci je z toho gulášek, akce a efekty jsou sice super, ale ten příběh je tak děsnej, že to ani efekty nezachraňují.
Ještě bych zmínil nehorázně odbitý casting aneb pojďme vybrat herce co se na dané role vůbec nehodí:
Ústřední postava Kyla Reese zahraná Varem ze Spartakuse bije do očí, tohle prostě není Kyle ani náhodou.
A Daenerys Targaryen coby Sarah Conorová tomu taky moc nepomáhá.
+ fakt že Arnie se sice snaží, ale hraní mu nikdy moc nešlo.
Některé scény kde je Arnie sám a mlčí jsou z filmu to nejlepší.
Asi nejhůře v obsazení ale dopadl sám John Conor.
Jason Clarke je herec vhodný na vedlejší role, ale Christian Bale ze Salvation byl prostě 1000x lepší volba než tendle "fatboy".
Nemůžu si pomoct, ale asi jsem měl ty peníze hodit do koše.
Říkáte že Antman se dá jo? Já viděl trailer a přišlo mi to jako Marvelovka kovaná pouze pro děti 6-10 let, je to teda zkousnutelný?
PS: ať nejsem jen negativní, zkoukl jsem "v hlavě" a doporučuji, výbornej animák.
http://www.csfd.cz/film/345734-v-hlave/
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 18:30 28. Jul 2015
by Puxina
Teď jsem na to byl v kině

. Moc sympatická pohádka

, dohré scénky a hláškya dle mě povedený příběh.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 20:56 28. Jul 2015
by kokosak
Antman jhe fajn odpočinkovej film, kterej se nebere moc vážně

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 09:02 29. Jul 2015
by Puxina
Myslím si, že ten film V hlavě bude mít asi i pokračování....dle tlačítka puberty a toho co se událo těsně před koncem

. Byl by to dobrý námět na další díl.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 18:30 12. Aug 2015
by Puxina
http://www.csfd.cz/film/4061-dabluv-advokat/
Povedený a dobře udělaný film a ten konec...paráda

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 21:02 13. Aug 2015
by Jachym
Puxina wrote:http://www.csfd.cz/film/4061-dabluv-advokat/
Povedený a dobře udělaný film a ten konec...paráda

Znám jej a je výborný, dnes se takový už netočí protože mi je už nechceme vidět. Stačí nám dobře udělaný trik v nějaké akční sraládě . Jak řekli dvě mladé angličanky v televizi " Válka , to alespoň adrenalín" . Takže Ďáblův advokát , ano ten je dobrý , a podobné sem pište , rád se podívám.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 21:18 13. Aug 2015
by Puxina
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 21:03 14. Aug 2015
by Jachym
To může být dobrý ,pokud to zase nezkoní , jak se jim to povedlo u filmu Yuma 13:30 (vlak do Yumy).