Page 79 of 89

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:15 23. Mar 2013
by -darkvision-
-RoF- wrote:
KaTo wrote:Ha, skutečná tvář Arie! :lol: :lol: :lol: :twisted:
Jo jako že by byla zamaskovaný tiefling? No nevím :roll:
Ne! Sukuba :P

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 10:04 24. Mar 2013
by KaTo
-darkvision- wrote:
-RoF- wrote:
KaTo wrote:Ha, skutečná tvář Arie! :lol: :lol: :lol: :twisted:
Jo jako že by byla zamaskovaný tiefling? No nevím :roll:
Ne! Sukuba :P
Přesně, RoF neví :P :twisted: :lol: :lol: a bod pro Darkvisiona :mrgreen: :biggrin: :biggrin: ! Je to sukuba.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 14:02 24. Mar 2013
by -RoF-
Vždyť je to fuk a jen tvá divná představivost ;)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:50 24. Mar 2013
by Molly23
No je představivost a představivost :lol: .

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 10:28 29. Mar 2013
by Amber
Johanka ;)

Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 22:30 29. Mar 2013
by -RoF-
Alice a její jednotka :)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:22 31. Mar 2013
by karolina
Nierra s Perlou (až jí dorostou křídla ;-) )

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:49 31. Mar 2013
by Paulus
Aneb malá nedozrálá Arča a původ jejího zrození.

Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:52 31. Mar 2013
by -RoF-
Jojo to jsem tu kdysi dával, ale v neobarvené verzi. :wink:
Ten autor má legrační obrázky a občas zvrhlé :roll:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:54 31. Mar 2013
by Paulus
-RoF- wrote:Jojo to jsem tu kdysi dával, ale v neobarvené verzi. :wink:
Ten autor má legrační obrázky a občas zvrhlé :roll:
Ah pardon. Inu historie a legendy by se měli uchovávat při životě :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 12:26 01. Apr 2013
by Molly23
Edgarovic rodina v dnešních dnech.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 08:01 02. Apr 2013
by -RoF-
Molly23 wrote:Edgarovic rodina v dnešních dnech.
Čí rodina?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 08:04 02. Apr 2013
by Nalkanar
Vilmina imaginárního strážného

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 08:09 02. Apr 2013
by -RoF-
Ona říká mrkvím Edgar? Hmm Aha

:roll: :)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:10 02. Apr 2013
by Amber
Neliaen? (ouška schovala pod vlasy) ;)

Image