Page 79 of 116

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 21:26 22. Oct 2012
by Molly23
Bahnak wrote:Jsem v pohodě, nic z tohoto si nepamatuju. Vím jen příjezd, piva, nějaký němce u stolu, postel ráno.
Jo jízda byla dobrá :D... "Hele bacha jedeš na zastávku!"

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:51 23. Oct 2012
by Braenn
pavad wrote:
Braenn wrote:Mne by zajímalo, k čemu jste dospěli!:D
Ptej se Mr. Abstinthoxe (Absintha?) a trollího vzoru KaTouwa. Prvně jmenovaný se sice tváří, jako by o ničem nevěděl, ale tím pouze mate nepřátele (a udržuje zjištění pod pokličkou). :D

Já jsem zaslechl poměrně častokrát o obouručáku, katzebergu, vilné Vilmě i matematicko-erotickém popisu ženských předností (předpokládám že Vilminých, resp. ty, jako jediná ženská návštevnice jsi neměla ženské atributy velikosti E či větší :D ).
Haha, to nemá ani Vil! Ačkoli s počtem piv je možná všecko větší :))

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:13 23. Oct 2012
by KaTo
...ježíší, mě teď napadl tak hrozný a ukrutný sarkasmus, až sem jen správně po trollsku napíšu, jak jsem se nad tím rozesmál, leč k úctě k slušnému vychování, kterého se mi dostalo (fakt, nekecám :oops: ), ho nenapíšu! :twisted:
P.S.
A krom toho by mě pak Braenn neměla (už definitivně) ráda :twisted: :lol: :lol: .
P.P.S.
Ach nééé...škrtí mě tu...tak prej, říkat nemám, ale smím naznačovat - takže kulturně vzdělanějším naznačím - jednalo se o úryvek z vyprávění (povídky) J.Vericha, které skrze mistrovy rty vede poměrně svérázný rybniční mužíček (není náhoda, že je taky zelený :twisted: :mrgreen: :mrgreen: ).

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 21:04 23. Oct 2012
by Fryn
pavad wrote:Jo ono to bylo pivo? :P
A víš, že jsem čekal, že se ozveš ? :) (sakra chlape, seš děsně předvídatelnej, dělej s tím něco).
pavad wrote:Musis jen platit daně a zemřít. Nic víc... :)
I tak to slovo "musíš" zní pořád dost odporně.
pavad wrote:Kdepak přehánění. Kdybych měl publikovat některé strofy, jež padaly ve prospěch zakouřené hospody a povětšinou podnapilých kumpánů, tak jsou z toho nové Písně z Lesbu a učí se o tom ještě za tisíc let (jak v hodinách poezie, tak v hodinách anatomie)!!! :D
Ty s tím jak se hrdě hlásíš do kroužku abstinujících, jsi na srazech něco jako takový živý záznamník (se divím, že tě ještě na většinu srazů pouštějí, ne každý si rád naprosto barvitě a dopodrobna nechá vyličít, co všechno ztropil a vypustil z úst, když už za něj mluví převážně to co do sebe nalil :) ).

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 21:09 23. Oct 2012
by Absinthorix
Wericha wořechu!


Image

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 21:18 23. Oct 2012
by Absinthorix
Fryn wrote:Ty s tím jak se hrdě hlásíš do kroužku abstinujících, jsi na srazech něco jako takový živý záznamník (se divím, že tě ještě na většinu srazů pouštějí, ne každý si rád naprosto barvitě a dopodrobna nechá vyličít, co všechno ztropil a vypustil z úst, když už za něj mluví převážně to co do sebe nalil :) ).
Jo tak takhle se věci mají... pán nepil a teď fabuluje. To se příště napraví! :twisted:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 23:01 23. Oct 2012
by KaTo
Absinthorix wrote:...Wericha wořechu!...
...ále, hodinky jako holinky! Voboje se natahuje. Hlavní je, že jsi identifikoval Čochtanův monolog :) .
P.S.
Ale jako musím říct, že zaměnit w-v zrovna u takového autora...je, mea culpa, na pováženou. Měl bych s tím něco dělat. Pro začátek přestanu pít vodku s veverkama! :lol: :lol: :lol: To by na rozjezd paměti mohlo pomoct! :twisted: :lol: :lol:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:29 24. Oct 2012
by pavad
Absinthorix wrote:
Fryn wrote:Ty s tím jak se hrdě hlásíš do kroužku abstinujících, jsi na srazech něco jako takový živý záznamník (se divím, že tě ještě na většinu srazů pouštějí, ne každý si rád naprosto barvitě a dopodrobna nechá vyličít, co všechno ztropil a vypustil z úst, když už za něj mluví převážně to co do sebe nalil :) ).
Jo tak takhle se věci mají... pán nepil a teď fabuluje. To se příště napraví! :twisted:
Co že to teď dělám? Fámuluji?

Ale jsem rád, že Ti mohu (a Frynovi, s jeho sklerózou a „pivem“ na kalhotech) připomenout Tvá vlastní slova (pokusím se je zreprodukovat co možná nejvěrněji): „Háááá *vrávorání* se n´divím že p *škytnutí* piješ koko*škytnutí*kofolu. Kdybych se m´l s tímh´e *prst natáhnuvší se směrem ke klávesám* tahat ož *škytnutí* ož-unavený, tak raděj z ko*škytnutí*foly!“
Fryn wrote:Ty s tím jak se hrdě hlásíš do kroužku abstinujících, jsi na srazech něco jako takový živý záznamník (se divím, že tě ještě na většinu srazů pouštějí, ne každý si rád naprosto barvitě a dopodrobna nechá vyličít, co všechno ztropil a vypustil z úst, když už za něj mluví převážně to co do sebe nalil ).
Lepší být živým záznamníkem jak (skoro) živým pamětníkem. I když, s mým a KaTouwowowým věkovým průměrem jsme na srazu zapadali mezi bezzubé pamětníky. Ale to bych ještě dodal, že lepší bezzubý jak bezpáteřní. :D
Fryn wrote:A víš, že jsem čekal, že se ozveš ? (sakra chlape, seš děsně předvídatelnej, dělej s tím něco).
Tomu se říká tiktáktika! *spiklenecky* To Tě takhle uchlácholím v naivní a zcela mylné představě, že víš co se bude dít dále – a pak? Pak udeřím! Nesmiřitelně! :D

edit: Poznámku o "V"erichovi si odpustím. V první mikrosekundě jsem si myslel, že jde o zatrolleně kvakvakvalitní trollení... Ale poté jsem si vzpomenul na pamětníka a družný rozhovor o skleróze, jež jsme spolu začínali asi na pětkrát než jsme téma zapomenuli - a tak jsem nápad o zatrolleném trollení zatrollil. :P Ale kdybych se měl vyjádřit, jako že se vyjadřovat nebudu, tak bych řekl, že jev někom tak tuhé jádro, že se ta tuhost projevuje až tvrdostí přecházející v natvrdlost. :) Ale vzhledem k tomu, že se vyjadřovat nehodlám, tak nic takového, samozřejmě, nenapíši. ;)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:58 24. Oct 2012
by Absinthorix
pavad wrote:
Absinthorix wrote:
Fryn wrote:Ty s tím jak se hrdě hlásíš do kroužku abstinujících, jsi na srazech něco jako takový živý záznamník (se divím, že tě ještě na většinu srazů pouštějí, ne každý si rád naprosto barvitě a dopodrobna nechá vyličít, co všechno ztropil a vypustil z úst, když už za něj mluví převážně to co do sebe nalil :) ).
Jo tak takhle se věci mají... pán nepil a teď fabuluje. To se příště napraví! :twisted:
Co že to teď dělám? Fámuluji?

Ale jsem rád, že Ti mohu (a Frynovi, s jeho sklerózou a „pivem“ na kalhotech) připomenout Tvá vlastní slova (pokusím se je zreprodukovat co možná nejvěrněji): „Háááá *vrávorání* se n´divím že p *škytnutí* piješ koko*škytnutí*kofolu. Kdybych se m´l s tímh´e *prst natáhnuvší se směrem ke klávesám* tahat ož *škytnutí* ož-unavený, tak raděj z ko*škytnutí*foly!“
A mám Tě! Tohle si pamatuju zrovna přesně! Naopak jsem říkal, že se máš držet kofoláků (drowů), když jim piješ kolegu!!!

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:00 24. Oct 2012
by KaTo
*nese hřebíky, peří a dehet* Tady se bude grilovat!! :twisted: :lol: :lol:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:25 24. Oct 2012
by pavad
Absinthorix wrote:
pavad wrote:Ale jsem rád, že Ti mohu (a Frynovi, s jeho sklerózou a „pivem“ na kalhotech) připomenout Tvá vlastní slova (pokusím se je zreprodukovat co možná nejvěrněji): „Háááá *vrávorání* se n´divím že p *škytnutí* piješ koko*škytnutí*kofolu. Kdybych se m´l s tímh´e *prst natáhnuvší se směrem ke klávesám* tahat ož *škytnutí* ož-unavený, tak raděj z ko*škytnutí*foly!“
A mám Tě! Tohle si pamatuju zrovna přesně! Naopak jsem říkal, že se máš držet kofoláků (drowů), když jim piješ kolegu!!!
Troll jako troll, ne? KaTo nebo Absinthorix, ani jeden z nich kromě zatrolleně dobrého trollingu nemá pro muže dostatečně zapamatovatelné identifikační prvky.

Zato pomněte, že velikosti předváděného Vilmina popředí si vybavuji naprosto přesne! :D

Navíc upozorním, že zde se Vážený svědek připojil k mému tvrzení - takže, Vážený soude, nekecám - tady ten obejda to potvrzuje! :D
KaTo wrote:*nese hřebíky, peří a dehet* Tady se bude grilovat!! :twisted: :lol: :lol:
Jůůůů! A pozvete mě? :D Tedy, nic proti Vašim dehtovým chutím, já raději maso naložené v medu - proti gustu, žádný dišputát, ale to, že věčně své paprče vykuřujete dehtem neznamená, že musíte z dehtu dělat i trojobal (navíc u trojobalu jde o smažení, ne o grilovaní, ale to je drobná technická nuance, jež dozajista unikla pozornosti vašich velkopanstev). :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:52 25. Oct 2012
by -darkvision-
Absinthorix wrote: A mám Tě! Tohle si pamatuju zrovna přesně! Naopak jsem říkal, že se máš držet kofoláků (drowů), když jim piješ kolegu!!!
Já měl pivko :!:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 19:36 25. Oct 2012
by Fryn
pavad wrote:Ale jsem rád, že Ti mohu (a Frynovi, s jeho sklerózou a „pivem“ na kalhotech)...
Tolik jsem toho zase nevypil a nesetrval ani tak dlouho, aby se nějak projevila :) (vlastně, o čem to mluvíš ?).
pavad wrote: Tomu se říká tiktáktika! *spiklenecky* To Tě takhle uchlácholím v naivní a zcela mylné představě, že víš co se bude dít dále – a pak? Pak udeřím! Nesmiřitelně! :D
Dobře, já si nechám svou "představu" a tobě nechám tu tvou.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:40 31. Oct 2012
by Absinthorix
Tak... utichly vlnky na jezeře...

Co byste říkali tentokrát Dejvicím? Konečná metra Dejvická, hned vedle výlezu z metra směr Šulínova?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 19:13 31. Oct 2012
by Welvlin
Z jedné řitě do druhé... Ale alespoň je to u metra. Kdy se pojedem kouknout za Prahu?