Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 21:26 22. Oct 2012
Jo jízda byla dobráBahnak wrote:Jsem v pohodě, nic z tohoto si nepamatuju. Vím jen příjezd, piva, nějaký němce u stolu, postel ráno.
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
Jo jízda byla dobráBahnak wrote:Jsem v pohodě, nic z tohoto si nepamatuju. Vím jen příjezd, piva, nějaký němce u stolu, postel ráno.
Haha, to nemá ani Vil! Ačkoli s počtem piv je možná všecko většípavad wrote:Ptej se Mr. Abstinthoxe (Absintha?) a trollího vzoru KaTouwa. Prvně jmenovaný se sice tváří, jako by o ničem nevěděl, ale tím pouze mate nepřátele (a udržuje zjištění pod pokličkou).Braenn wrote:Mne by zajímalo, k čemu jste dospěli!:D
Já jsem zaslechl poměrně častokrát o obouručáku, katzebergu, vilné Vilmě i matematicko-erotickém popisu ženských předností (předpokládám že Vilminých, resp. ty, jako jediná ženská návštevnice jsi neměla ženské atributy velikosti E či větší).
A víš, že jsem čekal, že se ozveš ?pavad wrote:Jo ono to bylo pivo?![]()
I tak to slovo "musíš" zní pořád dost odporně.pavad wrote:Musis jen platit daně a zemřít. Nic víc...![]()
Ty s tím jak se hrdě hlásíš do kroužku abstinujících, jsi na srazech něco jako takový živý záznamník (se divím, že tě ještě na většinu srazů pouštějí, ne každý si rád naprosto barvitě a dopodrobna nechá vyličít, co všechno ztropil a vypustil z úst, když už za něj mluví převážně to co do sebe nalilpavad wrote:Kdepak přehánění. Kdybych měl publikovat některé strofy, jež padaly ve prospěch zakouřené hospody a povětšinou podnapilých kumpánů, tak jsou z toho nové Písně z Lesbu a učí se o tom ještě za tisíc let (jak v hodinách poezie, tak v hodinách anatomie)!!!

Jo tak takhle se věci mají... pán nepil a teď fabuluje. To se příště napraví!Fryn wrote:Ty s tím jak se hrdě hlásíš do kroužku abstinujících, jsi na srazech něco jako takový živý záznamník (se divím, že tě ještě na většinu srazů pouštějí, ne každý si rád naprosto barvitě a dopodrobna nechá vyličít, co všechno ztropil a vypustil z úst, když už za něj mluví převážně to co do sebe nalil).
...ále, hodinky jako holinky! Voboje se natahuje. Hlavní je, že jsi identifikoval Čochtanův monologAbsinthorix wrote:...Wericha wořechu!...
Co že to teď dělám? Fámuluji?Absinthorix wrote:Jo tak takhle se věci mají... pán nepil a teď fabuluje. To se příště napraví!Fryn wrote:Ty s tím jak se hrdě hlásíš do kroužku abstinujících, jsi na srazech něco jako takový živý záznamník (se divím, že tě ještě na většinu srazů pouštějí, ne každý si rád naprosto barvitě a dopodrobna nechá vyličít, co všechno ztropil a vypustil z úst, když už za něj mluví převážně to co do sebe nalil).
Lepší být živým záznamníkem jak (skoro) živým pamětníkem. I když, s mým a KaTouwowowým věkovým průměrem jsme na srazu zapadali mezi bezzubé pamětníky. Ale to bych ještě dodal, že lepší bezzubý jak bezpáteřní.Fryn wrote:Ty s tím jak se hrdě hlásíš do kroužku abstinujících, jsi na srazech něco jako takový živý záznamník (se divím, že tě ještě na většinu srazů pouštějí, ne každý si rád naprosto barvitě a dopodrobna nechá vyličít, co všechno ztropil a vypustil z úst, když už za něj mluví převážně to co do sebe nalil ).
Tomu se říká tiktáktika! *spiklenecky* To Tě takhle uchlácholím v naivní a zcela mylné představě, že víš co se bude dít dále – a pak? Pak udeřím! Nesmiřitelně!Fryn wrote:A víš, že jsem čekal, že se ozveš ? (sakra chlape, seš děsně předvídatelnej, dělej s tím něco).
A mám Tě! Tohle si pamatuju zrovna přesně! Naopak jsem říkal, že se máš držet kofoláků (drowů), když jim piješ kolegu!!!pavad wrote:Co že to teď dělám? Fámuluji?Absinthorix wrote:Jo tak takhle se věci mají... pán nepil a teď fabuluje. To se příště napraví!Fryn wrote:Ty s tím jak se hrdě hlásíš do kroužku abstinujících, jsi na srazech něco jako takový živý záznamník (se divím, že tě ještě na většinu srazů pouštějí, ne každý si rád naprosto barvitě a dopodrobna nechá vyličít, co všechno ztropil a vypustil z úst, když už za něj mluví převážně to co do sebe nalil).
Ale jsem rád, že Ti mohu (a Frynovi, s jeho sklerózou a „pivem“ na kalhotech) připomenout Tvá vlastní slova (pokusím se je zreprodukovat co možná nejvěrněji): „Háááá *vrávorání* se n´divím že p *škytnutí* piješ koko*škytnutí*kofolu. Kdybych se m´l s tímh´e *prst natáhnuvší se směrem ke klávesám* tahat ož *škytnutí* ož-unavený, tak raděj z ko*škytnutí*foly!“
Troll jako troll, ne? KaTo nebo Absinthorix, ani jeden z nich kromě zatrolleně dobrého trollingu nemá pro muže dostatečně zapamatovatelné identifikační prvky.Absinthorix wrote:A mám Tě! Tohle si pamatuju zrovna přesně! Naopak jsem říkal, že se máš držet kofoláků (drowů), když jim piješ kolegu!!!pavad wrote:Ale jsem rád, že Ti mohu (a Frynovi, s jeho sklerózou a „pivem“ na kalhotech) připomenout Tvá vlastní slova (pokusím se je zreprodukovat co možná nejvěrněji): „Háááá *vrávorání* se n´divím že p *škytnutí* piješ koko*škytnutí*kofolu. Kdybych se m´l s tímh´e *prst natáhnuvší se směrem ke klávesám* tahat ož *škytnutí* ož-unavený, tak raděj z ko*škytnutí*foly!“
Jůůůů! A pozvete mě?KaTo wrote:*nese hřebíky, peří a dehet* Tady se bude grilovat!!![]()
![]()
Já měl pivkoAbsinthorix wrote: A mám Tě! Tohle si pamatuju zrovna přesně! Naopak jsem říkal, že se máš držet kofoláků (drowů), když jim piješ kolegu!!!
Tolik jsem toho zase nevypil a nesetrval ani tak dlouho, aby se nějak projevilapavad wrote:Ale jsem rád, že Ti mohu (a Frynovi, s jeho sklerózou a „pivem“ na kalhotech)...
Dobře, já si nechám svou "představu" a tobě nechám tu tvou.pavad wrote: Tomu se říká tiktáktika! *spiklenecky* To Tě takhle uchlácholím v naivní a zcela mylné představě, že víš co se bude dít dále – a pak? Pak udeřím! Nesmiřitelně!