Page 79 of 331
Re: Poděkování
Posted: 13:24 22. Nov 2009
by Agnoros
jak si tak tohle čtu začiná mě mrzet že jsem ples nestihl
každopádně děkuji Pajky za kosmetickou operaci mé hlavy
Re: Poděkování
Posted: 16:07 22. Nov 2009
by Enceladus
Přidávám se k poděkování za ples v barončině sídle

)). Cairon ho úžasně zorganizoval... Baronka byla vznešená, vrchní inkvizitor odměřený. Všechny dámy vybraně oblečené, pánové galantní. Aria harašila

, hladový Bu a nakousnutý levitační svitek neměli chybu, děkuju Artoriusovi za tanec, Tomasovi za odvahu, že loupež dotáhl až do konce. Obrázek nahého ležícího Simona a Zoe s Esuliams, které nad ním stály, z hlavy jen tak nevymažu

.
Nimue, Miawill a Šermína si určitě budou ještě dlouho chladit ve škopku se studenou vodou uběhané nohy z provádění všech hostů po sídle

.
Konec plesu opepřený detektivní zápletkou a koupelí zloděje v moři byl taky super. Všem hráčům, kteří se plesu zůčastnili děkuju za super RP hru!!!
Re: Poděkování
Posted: 16:33 22. Nov 2009
by pilnik
no ehm ehm, chtel bych všem zucastnenym podekovat za modni prehlidku, do ktere sem byl vrzen za pet minut dvanact a nadherny ples. Bylo to vse uzasne a okouzluji. Diky take modrovousici a jeji Ear, s kterou sem si radne po Bertoldovsku uzil, nasledne pristizeni inflagranti bylo taky skvele, jiste to zas prida na Bertoldove povesti

,,no uvidime jak to vsechno bude dal....
Re: Poděkování
Posted: 16:37 22. Nov 2009
by G14
jeste,ze sem vcera navstivila hospodu,stejne by tam Meg delala akorat ostudu na tom jiste krasnem plese
chci podekovat za upravu ve hre,co se tyce vyuziti bodu ve znalostech,diky

Re: Poděkování
Posted: 19:33 22. Nov 2009
by Agnoros
G14 wrote:jeste,ze sem vcera navstivila hospodu,stejne by tam Meg delala akorat ostudu na tom jiste krasnem plese
chci podekovat za upravu ve hre,co se tyce vyuziti bodu ve znalostech,diky

k tomu se taky připojuju
Re: Poděkování
Posted: 21:54 22. Nov 2009
by Sobik
Díky autorovi(/ům) kyselinového jezera a vůbec celého bludiště tam dole. Strávil jsem tam celej dnešek.

Re: Poděkování
Posted: 22:43 22. Nov 2009
by Xantipa
Sobik wrote:Díky autorovi(/ům) kyselinového jezera a vůbec celého bludiště tam dole. Strávil jsem tam celej dnešek.

a mas?

Re: Poděkování
Posted: 23:39 22. Nov 2009
by Cairon
Děkuji všem za poděkování , jsem opravu rád že se ples vydařil a zapůsobil a to i přes úvodní pád servru kdy sem myslel: "to fakt nestihnu znovu připravit a bude to trapas"
Moc děkuji za pomoc děvčatům "od baronky" bez Vás bych to sluníčka moje nezvládl a nebylo by to tak krásné.
Děkuji všem za trpělivost , když jsem nemohl reagovat se všemi NPC ihned ( přeci jen ples byl ve dvou lokacích ).
Děkuji hráčům , kteří připravili překvapení i pro mne... Opravdu jsem v některých okamžicích nevěřil co se u baronky v paláci děje ( erotika v několika pokojích najednou , nejmenovaný půlork zvracející mezi květiny v zimní zahradě , jistá dáma odplivující si na zem !! atd...
Jsem rád , že jste se opravdu bavili a že i lokace paláce dokázala zaujmout ( takových zájemců o knihovnu a knihy se jen tak nevidí

).
A děkuji i za pochvalu Kyselinového jezera moc hráčů nedokáže ocenit co znamená celý den krásně bloudit ...
Re: Poděkování
Posted: 11:25 23. Nov 2009
by Sobik
Xantipa wrote:Sobik wrote:Díky autorovi(/ům) kyselinového jezera a vůbec celého bludiště tam dole. Strávil jsem tam celej dnešek.

a mas?

Kdo hledá, ten najde.

Re: Poděkování
Posted: 14:50 23. Nov 2009
by marii
Cairon wrote:Děkuji všem za poděkování , jsem opravu rád že se ples vydařil a zapůsobil a to i přes úvodní pád servru kdy sem myslel: "to fakt nestihnu znovu připravit a bude to trapas"
Moc děkuji za pomoc děvčatům "od baronky" bez Vás bych to sluníčka moje nezvládl a nebylo by to tak krásné.
Děkuji všem za trpělivost , když jsem nemohl reagovat se všemi NPC ihned ( přeci jen ples byl ve dvou lokacích ).
Děkuji hráčům , kteří připravili překvapení i pro mne... Opravdu jsem v některých okamžicích nevěřil co se u baronky v paláci děje ( erotika v několika pokojích najednou , nejmenovaný půlork zvracející mezi květiny v zimní zahradě , jistá dáma odplivující si na zem !! atd...
Jsem rád , že jste se opravdu bavili a že i lokace paláce dokázala zaujmout ( takových zájemců o knihovnu a knihy se jen tak nevidí

).
A děkuji i za pochvalu Kyselinového jezera moc hráčů nedokáže ocenit co znamená celý den krásně bloudit ...
Diiiky vsem:)
Re: Poděkování
Posted: 16:09 24. Nov 2009
by Necrooo
Chtel bych podekovat Dm (nevim komu ted bylo ve hre v15.00). Za zpestreni, lehce jsem zazmatkoval v ramci toho ze jsem si do hry skocil na skok jen. Ale i tak diky. Snad me to Dm zastihne i jindy kdyz mam habadej casu

Re: Poděkování
Posted: 22:30 25. Nov 2009
by Agnoros
děkuju pajky za nahrání mých šatů na další modní přehlídku, a že za mnou běhala po dvou lokacich než mi došlo, že to ona na mě řve abych stál:) )
Re: Poděkování
Posted: 01:48 26. Nov 2009
by Necrooo
Diky lidem co jsem dnes potkal v dilnach, za jejich dobre RP. Oni uz budou vedet.

I tak malo cloveka potesi a zahreje.
Re: Poděkování
Posted: 02:50 26. Nov 2009
by innfra
Taky děkuji.
Re: Poděkování
Posted: 07:40 26. Nov 2009
by Pajule
jo taky děkuju

Fadiel je hrozná histerka

jen obyčejný srdce kyselinových liliputánů a ona to nepozná tse
