Page 79 of 331

Re: Poděkování

Posted: 13:24 22. Nov 2009
by Agnoros
jak si tak tohle čtu začiná mě mrzet že jsem ples nestihl :(

každopádně děkuji Pajky za kosmetickou operaci mé hlavy

Re: Poděkování

Posted: 16:07 22. Nov 2009
by Enceladus
Přidávám se k poděkování za ples v barončině sídle :-))). Cairon ho úžasně zorganizoval... Baronka byla vznešená, vrchní inkvizitor odměřený. Všechny dámy vybraně oblečené, pánové galantní. Aria harašila :-), hladový Bu a nakousnutý levitační svitek neměli chybu, děkuju Artoriusovi za tanec, Tomasovi za odvahu, že loupež dotáhl až do konce. Obrázek nahého ležícího Simona a Zoe s Esuliams, které nad ním stály, z hlavy jen tak nevymažu :-D.
Nimue, Miawill a Šermína si určitě budou ještě dlouho chladit ve škopku se studenou vodou uběhané nohy z provádění všech hostů po sídle :-P.
Konec plesu opepřený detektivní zápletkou a koupelí zloděje v moři byl taky super. Všem hráčům, kteří se plesu zůčastnili děkuju za super RP hru!!!

Re: Poděkování

Posted: 16:33 22. Nov 2009
by pilnik
no ehm ehm, chtel bych všem zucastnenym podekovat za modni prehlidku, do ktere sem byl vrzen za pet minut dvanact a nadherny ples. Bylo to vse uzasne a okouzluji. Diky take modrovousici a jeji Ear, s kterou sem si radne po Bertoldovsku uzil, nasledne pristizeni inflagranti bylo taky skvele, jiste to zas prida na Bertoldove povesti :lol: ,,no uvidime jak to vsechno bude dal....

Re: Poděkování

Posted: 16:37 22. Nov 2009
by G14
jeste,ze sem vcera navstivila hospodu,stejne by tam Meg delala akorat ostudu na tom jiste krasnem plese :twisted:
chci podekovat za upravu ve hre,co se tyce vyuziti bodu ve znalostech,diky :wink:

Re: Poděkování

Posted: 19:33 22. Nov 2009
by Agnoros
G14 wrote:jeste,ze sem vcera navstivila hospodu,stejne by tam Meg delala akorat ostudu na tom jiste krasnem plese :twisted:
chci podekovat za upravu ve hre,co se tyce vyuziti bodu ve znalostech,diky :wink:

k tomu se taky připojuju

Re: Poděkování

Posted: 21:54 22. Nov 2009
by Sobik
Díky autorovi(/ům) kyselinového jezera a vůbec celého bludiště tam dole. Strávil jsem tam celej dnešek. :D

Re: Poděkování

Posted: 22:43 22. Nov 2009
by Xantipa
Sobik wrote:Díky autorovi(/ům) kyselinového jezera a vůbec celého bludiště tam dole. Strávil jsem tam celej dnešek. :D
a mas? :)

Re: Poděkování

Posted: 23:39 22. Nov 2009
by Cairon
Děkuji všem za poděkování , jsem opravu rád že se ples vydařil a zapůsobil a to i přes úvodní pád servru kdy sem myslel: "to fakt nestihnu znovu připravit a bude to trapas"

Moc děkuji za pomoc děvčatům "od baronky" bez Vás bych to sluníčka moje nezvládl a nebylo by to tak krásné. :wink:

Děkuji všem za trpělivost , když jsem nemohl reagovat se všemi NPC ihned ( přeci jen ples byl ve dvou lokacích ).

Děkuji hráčům , kteří připravili překvapení i pro mne... Opravdu jsem v některých okamžicích nevěřil co se u baronky v paláci děje ( erotika v několika pokojích najednou , nejmenovaný půlork zvracející mezi květiny v zimní zahradě , jistá dáma odplivující si na zem !! atd... :roll:

Jsem rád , že jste se opravdu bavili a že i lokace paláce dokázala zaujmout ( takových zájemců o knihovnu a knihy se jen tak nevidí :lol: ).

A děkuji i za pochvalu Kyselinového jezera moc hráčů nedokáže ocenit co znamená celý den krásně bloudit ...

Re: Poděkování

Posted: 11:25 23. Nov 2009
by Sobik
Xantipa wrote:
Sobik wrote:Díky autorovi(/ům) kyselinového jezera a vůbec celého bludiště tam dole. Strávil jsem tam celej dnešek. :D
a mas? :)
Kdo hledá, ten najde. ;)

Re: Poděkování

Posted: 14:50 23. Nov 2009
by marii
Cairon wrote:Děkuji všem za poděkování , jsem opravu rád že se ples vydařil a zapůsobil a to i přes úvodní pád servru kdy sem myslel: "to fakt nestihnu znovu připravit a bude to trapas"

Moc děkuji za pomoc děvčatům "od baronky" bez Vás bych to sluníčka moje nezvládl a nebylo by to tak krásné. :wink:

Děkuji všem za trpělivost , když jsem nemohl reagovat se všemi NPC ihned ( přeci jen ples byl ve dvou lokacích ).

Děkuji hráčům , kteří připravili překvapení i pro mne... Opravdu jsem v některých okamžicích nevěřil co se u baronky v paláci děje ( erotika v několika pokojích najednou , nejmenovaný půlork zvracející mezi květiny v zimní zahradě , jistá dáma odplivující si na zem !! atd... :roll:

Jsem rád , že jste se opravdu bavili a že i lokace paláce dokázala zaujmout ( takových zájemců o knihovnu a knihy se jen tak nevidí :lol: ).

A děkuji i za pochvalu Kyselinového jezera moc hráčů nedokáže ocenit co znamená celý den krásně bloudit ...

Diiiky vsem:)

Re: Poděkování

Posted: 16:09 24. Nov 2009
by Necrooo
Chtel bych podekovat Dm (nevim komu ted bylo ve hre v15.00). Za zpestreni, lehce jsem zazmatkoval v ramci toho ze jsem si do hry skocil na skok jen. Ale i tak diky. Snad me to Dm zastihne i jindy kdyz mam habadej casu :)

Re: Poděkování

Posted: 22:30 25. Nov 2009
by Agnoros
děkuju pajky za nahrání mých šatů na další modní přehlídku, a že za mnou běhala po dvou lokacich než mi došlo, že to ona na mě řve abych stál:) )

Re: Poděkování

Posted: 01:48 26. Nov 2009
by Necrooo
Diky lidem co jsem dnes potkal v dilnach, za jejich dobre RP. Oni uz budou vedet. 8) I tak malo cloveka potesi a zahreje.

Re: Poděkování

Posted: 02:50 26. Nov 2009
by innfra
Taky děkuji.

Re: Poděkování

Posted: 07:40 26. Nov 2009
by Pajule
jo taky děkuju :D Fadiel je hrozná histerka :D jen obyčejný srdce kyselinových liliputánů a ona to nepozná tse :lol: :mrgreen: