Page 80 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 00:47 24. Dec 2010
by efu_redo
Taky jsem tam hrával, když tu podtemno bylo nové. Stálo to za to, rodina Nabarnů byla složená z dobrých hráčů. Jo, tehdy to bylo na thalii fakt super. Hrát s photerem mě bavilo. Uměl hrát skvělé svinské mrchy.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 00:54 24. Dec 2010
by Radim
Ta stará vojna (bez urážky Phottere

) mě smahla už na Equilibrii

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 02:06 24. Dec 2010
by Cyprian
Nahodou do podtemna nabíhají noví hráči, žel bohu ne pro RP, ale protože tam nikdo není a mají čas na grindění mobů.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:26 24. Dec 2010
by efu_redo
Radim wrote:Ta stará vojna (bez urážky Phottere

) mě smahla už na Equilibrii

Koho si tam hrál?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:12 24. Dec 2010
by Radim
Jestli si dobře pamatuju tak nějakou úchylnou ženštinu z pouště jméno už nevím je do několik let nazpět
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 13:00 24. Dec 2010
by efu_redo
Radim wrote:Jestli si dobře pamatuju tak nějakou úchylnou ženštinu z pouště jméno už nevím je do několik let nazpět
Ptám se, protože jsem u toho možná byl.

Já tam ubližoval postavám i hráčům

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 13:58 24. Dec 2010
by Shaman88
Cyprian wrote:Nahodou do podtemna nabíhají noví hráči, žel bohu ne pro RP, ale protože tam nikdo není a mají čas na grindění mobů.
Abych jen nespamoval. Na Thalii mi chybí nějaké standartní nwn questy, takové ty co se zapisují do toho standartního deníku.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:40 24. Dec 2010
by Radim
efu_redo wrote:Radim wrote:Jestli si dobře pamatuju tak nějakou úchylnou ženštinu z pouště jméno už nevím je do několik let nazpět
Ptám se, protože jsem u toho možná byl.

Já tam ubližoval postavám i hráčům

Ty seš taky pěkný zvíře,dostal se po tlamě v poušti u toho jezera jak tam plavou žraloci
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:42 25. Dec 2010
by slencak
Ahoj,
nemohli by hráči po smrti na místo stržení xp dostat týdení ban do hry (nebo IC odmakat u ďábla)?
Možná by to pro některé bylo přijatelnější než dohánět něco co dva měsíce, v čase na příděl ,škudlili
Samozřejmě by se musel omezit počet postav které mohu vytvořit za měsíc.
Pro vedení....už jsem si dal facku za spam
Pro rejpaly....ano dnes jsem umřel
Děkuju.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:57 26. Dec 2010
by supik
Chybí mi potvzení "Opravdu chcete tuto úpravu zrušit? > Ano/Ne" u barvířky v případě, že chci šaty vrátit tak jak byly.
(Ano, tušíte správně - po půlhodině laborování se vzhledem jsem se překlikl a všechno šlo do háje

)
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 01:01 27. Dec 2010
by Woxa
Me podobne potvrzeni chybi u prodeje veci, uz jsem par veci takhle poslal do kopru

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:31 28. Dec 2010
by Prasokralik
Pořádné pláště, všechny ostatní věci které nejsou v kraftu dostupné zatím dostali aspoň náhradu v podobě npc obchodů, ale pláště moc nejsou. Já bych třeba pěkný pláštítk na odražení uvítal, nejsem příznivce kastrolů na halvě, plášť je na ochranu elegantnější
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:52 28. Dec 2010
by jachyra
No čo viem, plášte sa dajú v crafte v pohode vyrobiť a s prarôznymi vlastnosťami O.o abo som len nepochopila, aký je to plášť na odrážanie
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 17:03 28. Dec 2010
by Prasokralik
jachyra wrote:No čo viem, plášte sa dajú v crafte v pohode vyrobiť a s prarôznymi vlastnosťami O.o abo som len nepochopila, aký je to plášť na odrážanie
Odrážení neboli Deflection, obrané číslo
V kraftu dostupný +3 maximální, stejně jako v obchodech (Jestli se pletu, opravte mě a beru to zpátky)
Abys to pochopila zcela, každý předmět na postavě může mít nějaký bonus k obranému číslu a každý má jiná:
Prsteny, Helmy, Pláště a Opasky (Některé zbraně) dávají Doražení
Boty dávají Uhýbání
Štít dává Modifikátor za Štít
Zbroj dává Modifikátor za Zbroj
Amulet dává Přirozené
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 17:32 28. Dec 2010
by Istvan
Prasokralik wrote:jachyra wrote:No čo viem, plášte sa dajú v crafte v pohode vyrobiť a s prarôznymi vlastnosťami O.o abo som len nepochopila, aký je to plášť na odrážanie
Odrážení neboli Deflection, obrané číslo
V kraftu dostupný +3 maximální, stejně jako v obchodech (Jestli se pletu, opravte mě a beru to zpátky)
Abys to pochopila zcela, každý předmět na postavě může mít nějaký bonus k obranému číslu a každý má jiná:
Prsteny, Helmy, Pláště a Opasky (Některé zbraně) dávají Doražení
Boty dávají Uhýbání
Štít dává Modifikátor za Štít
Zbroj dává Modifikátor za Zbroj
Amulet dává Přirozené
Plast +5ac (deflection) vyrobit jde.