Page 80 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 00:47 24. Dec 2010
by efu_redo
Taky jsem tam hrával, když tu podtemno bylo nové. Stálo to za to, rodina Nabarnů byla složená z dobrých hráčů. Jo, tehdy to bylo na thalii fakt super. Hrát s photerem mě bavilo. Uměl hrát skvělé svinské mrchy.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 00:54 24. Dec 2010
by Radim
Ta stará vojna (bez urážky Phottere :mrgreen: ) mě smahla už na Equilibrii :twisted:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 02:06 24. Dec 2010
by Cyprian
Nahodou do podtemna nabíhají noví hráči, žel bohu ne pro RP, ale protože tam nikdo není a mají čas na grindění mobů.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:26 24. Dec 2010
by efu_redo
Radim wrote:Ta stará vojna (bez urážky Phottere :mrgreen: ) mě smahla už na Equilibrii :twisted:
Koho si tam hrál?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:12 24. Dec 2010
by Radim
Jestli si dobře pamatuju tak nějakou úchylnou ženštinu z pouště jméno už nevím je do několik let nazpět

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:00 24. Dec 2010
by efu_redo
Radim wrote:Jestli si dobře pamatuju tak nějakou úchylnou ženštinu z pouště jméno už nevím je do několik let nazpět
Ptám se, protože jsem u toho možná byl. :lol: Já tam ubližoval postavám i hráčům :lol:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:58 24. Dec 2010
by Shaman88
Cyprian wrote:Nahodou do podtemna nabíhají noví hráči, žel bohu ne pro RP, ale protože tam nikdo není a mají čas na grindění mobů.
:D


Abych jen nespamoval. Na Thalii mi chybí nějaké standartní nwn questy, takové ty co se zapisují do toho standartního deníku.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:40 24. Dec 2010
by Radim
efu_redo wrote:
Radim wrote:Jestli si dobře pamatuju tak nějakou úchylnou ženštinu z pouště jméno už nevím je do několik let nazpět
Ptám se, protože jsem u toho možná byl. :lol: Já tam ubližoval postavám i hráčům :lol:
:mrgreen: :mrgreen:
Ty seš taky pěkný zvíře,dostal se po tlamě v poušti u toho jezera jak tam plavou žraloci

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 19:42 25. Dec 2010
by slencak
Ahoj,
nemohli by hráči po smrti na místo stržení xp dostat týdení ban do hry (nebo IC odmakat u ďábla)?
Možná by to pro některé bylo přijatelnější než dohánět něco co dva měsíce, v čase na příděl ,škudlili :mrgreen:
Samozřejmě by se musel omezit počet postav které mohu vytvořit za měsíc.
Pro vedení....už jsem si dal facku za spam
Pro rejpaly....ano dnes jsem umřel :twisted:
Děkuju.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:57 26. Dec 2010
by supik
Chybí mi potvzení "Opravdu chcete tuto úpravu zrušit? > Ano/Ne" u barvířky v případě, že chci šaty vrátit tak jak byly.

(Ano, tušíte správně - po půlhodině laborování se vzhledem jsem se překlikl a všechno šlo do háje :D )

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 01:01 27. Dec 2010
by Woxa
Me podobne potvrzeni chybi u prodeje veci, uz jsem par veci takhle poslal do kopru :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:31 28. Dec 2010
by Prasokralik
Pořádné pláště, všechny ostatní věci které nejsou v kraftu dostupné zatím dostali aspoň náhradu v podobě npc obchodů, ale pláště moc nejsou. Já bych třeba pěkný pláštítk na odražení uvítal, nejsem příznivce kastrolů na halvě, plášť je na ochranu elegantnější

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:52 28. Dec 2010
by jachyra
No čo viem, plášte sa dajú v crafte v pohode vyrobiť a s prarôznymi vlastnosťami O.o abo som len nepochopila, aký je to plášť na odrážanie

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:03 28. Dec 2010
by Prasokralik
jachyra wrote:No čo viem, plášte sa dajú v crafte v pohode vyrobiť a s prarôznymi vlastnosťami O.o abo som len nepochopila, aký je to plášť na odrážanie
Odrážení neboli Deflection, obrané číslo
V kraftu dostupný +3 maximální, stejně jako v obchodech (Jestli se pletu, opravte mě a beru to zpátky)
Abys to pochopila zcela, každý předmět na postavě může mít nějaký bonus k obranému číslu a každý má jiná:
Prsteny, Helmy, Pláště a Opasky (Některé zbraně) dávají Doražení
Boty dávají Uhýbání
Štít dává Modifikátor za Štít
Zbroj dává Modifikátor za Zbroj
Amulet dává Přirozené

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:32 28. Dec 2010
by Istvan
Prasokralik wrote:
jachyra wrote:No čo viem, plášte sa dajú v crafte v pohode vyrobiť a s prarôznymi vlastnosťami O.o abo som len nepochopila, aký je to plášť na odrážanie
Odrážení neboli Deflection, obrané číslo
V kraftu dostupný +3 maximální, stejně jako v obchodech (Jestli se pletu, opravte mě a beru to zpátky)
Abys to pochopila zcela, každý předmět na postavě může mít nějaký bonus k obranému číslu a každý má jiná:
Prsteny, Helmy, Pláště a Opasky (Některé zbraně) dávají Doražení
Boty dávají Uhýbání
Štít dává Modifikátor za Štít
Zbroj dává Modifikátor za Zbroj
Amulet dává Přirozené
Plast +5ac (deflection) vyrobit jde.