Page 80 of 329
Re: Vtípky
Posted: 16:23 04. Aug 2010
by Muthor6
Re: Vtípky
Posted: 21:19 04. Aug 2010
by Molly23
Pfff to nic není, tohle je maso, ale musíte to skouknout celé protože to nejlepší je na konec
http://www.youtube.com/watch?v=wGJPE0KkB5o
Re: Vtípky
Posted: 21:33 04. Aug 2010
by Tretas
Re: Vtípky
Posted: 02:30 06. Aug 2010
by Muthor6
Re: Vtípky
Posted: 14:15 09. Aug 2010
by maku
Re: Vtípky
Posted: 13:28 16. Aug 2010
by Molly23
zombies!
Re: Vtípky
Posted: 14:35 17. Aug 2010
by Rejty
Jde mladík po cestě, když v tom na něj začne řvát žába: "Když mě políbíš, proměním se v krásnou dívku!!!"
Mladík žábu vzal a dal si ji do kapsy.Žába se nedala: "Když mě políbíš, proměním se v nádhernou dívku a zůstanu s tebou!"
Mladík žábu vyndal z kapsy, usmál se na ni a vrátil ji zpátky do kapsy. Žába začala plakat a prosit: "Když mě políbíš, proměním se v nádhernou dívku, zůstanu s tebou a udělám všechno, co budeš chtít!!!"
Mladík žábu zase vyndal z kapsy a znovu se na ni usmál. Žába to nevydržela a začala řvát: "Co jsi to za člověka?! Slíbila jsem ti, že se proměním v nádhernou dívku, zůstanu s tebou a udělám všechno,co budeš chtít, tak proč mě nechceš políbit?!"
Mladík odpověděl: "Hele, já jsem programátor, nemám na ženský čas. Ale mluvící žába, to je super!"
Re: Vtípky
Posted: 15:06 17. Aug 2010
by maku
Vida.. tohle jsem nečekal

Čekal jsem, že řekne něco jako "Na dívku ti seru.. jsem teplej"
Re: Vtípky
Posted: 17:04 17. Aug 2010
by G14
a ja si myslim ze cirkusaci by se mohli ucit tyhle novy kousky chozeni po ostnatym dratu misto po lane,to by byli teprve typci
Re: Vtípky
Posted: 17:09 17. Aug 2010
by maku
Nemůžu si pomoci. Hned mi vyskočila hláška z Aktu "A bez sociální záchranné sítě"
Re: Vtípky
Posted: 23:21 17. Aug 2010
by de Aers
Re: Vtípky
Posted: 19:26 20. Aug 2010
by Žorž
Malá reflexe, aneb DM of the Rings a Darths & Droids. Brilantní, vážně doporučuju!
Tento komiks zvláště coby popisující úděl kronikářský:
http://www.shamusyoung.com/twentysidedtale/?p=612
A druhý na přivítanou našim čerstvým DM adeptům, aby věděli, co je také čeká:
http://darthsanddroids.net/episodes/0001.html
Re: Vtípky
Posted: 23:54 21. Aug 2010
by Práček
Re: Vtípky
Posted: 11:50 22. Aug 2010
by -RoF-
Re: Vtípky
Posted: 12:59 23. Aug 2010
by Molly23
Všichni jistě znáte Eddiho od Iron Maiden... a kdo ne tak UTFG.
A víte jak vznikl? První podoba Eddioho vznikla z odlitku tváře jejich týpka přes efekty jménem Dave Lights. Byla to je hlava, které blikali očička a z pusy se jí chrlil kouř a případně krev (umělá), která tekla na bubeníka. Proč zrovna Eddie?! Protože se k tomu váže tento vtip.
Maminka v porodnici porodila jenom hlavu (životaschopnou) a pojmenovali ji Eddie. Byla neštastná, ale doktor jí ujištuje, že za 5 let budou mít pro něj hotové tělo. A tak Eddie spokoje vyrůstá a náhle přijdou jeho páté narozeniny a táta říká: "Eddie, letos pro tebe máme speciální překvapení!"
A Eddie na to: "Né! Doprdele další čepice!"