Page 80 of 96
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 07:10 15. Aug 2015
by G-ladiator
Už si Yumu uplně nepamatuju, ale docela se mi to líbilo. Co na tom zkonili?
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 08:04 15. Aug 2015
by Bahnak
To je ono, každej si ji "zhruba" pamatuje, ale vlastně z toho filmu nedokážeš říct jedinou hlášku a jediné co o tom filmu dodnes mám v hlavě já je, že v tom hraje Bale a Crowe.
Vzpomínám si, že finální přestřelka byla fajn, ale nedokážu si z ní vzpomenout na jediný detail.
Třeba Jachym naráží na toto, já bych se u Tarantina ale o zapomenutelnost nebál.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 12:08 18. Aug 2015
by Jachym
Yuma 13:30 byl remake filmu "Poslední vlak do Black Hills " nebo tak nejak se jmenoval v hlavní roli Kirk Daglas . První polovina filmu byla celkem dobrá ba i velmi dobrá , ovšem závěr byl katastrofa. - Podívejte , člověk jako třeba já musím tomu filmu (pokud je z reálného světa) alespoń trochu věřit alespoň elementárně věřit. Tam to nešlo !!! Neuvěřitelnej bandita neuvěřitelně pomáhá se svým odvezením do basy , kvůli klukovi ,, synovi kovboje. Byl tam moment kdy to mělo skončit a byl by to dobrý konec, ale amíci jsou amici , konec byl děsnej. Pokud jste mu uvěřili tak pozor na cestu reálným životem , zde to tak nefunguje .
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 21:07 18. Aug 2015
by LDamian
http://www.tarak.cz/ - tady se dají najít zajímavé alternativní filmy a dokumenty.
Viděl jsem z toho zatím Pramen žen. Podobně jako Král tančí třeba se na to vyplatí podívat hlavně kvůli prostředí a možnost podívat se na odlišnou mentalitu (muslimskou).
https://www.youtube.com/watch?v=CsN12_DqM_I - pěkný příběh z pravoslavného prostředí o modlitbě.
Pavad: viděl jsem Král tančí. Má to smysl shlédnout hlavně díky zajímavému tématu, prostředí a hudbě. Je škoda, že z toho neudělali lepší film.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 21:13 18. Aug 2015
by pavad
LDamian wrote:Pavad: viděl jsem Král tančí. Má to smysl shlédnout hlavně díky zajímavému tématu, prostředí a hudbě. Je škoda, že z toho neudělali lepší film.
Choreografie za jedna. Hudba za jedna. Pribeh... nu, tak tam se drzeli zuby nehty historie snad pouze u jmen postav a toho ze se dej filmu odehraval ve Francii za absolutizmu.
Nemohu si pomoci, ale snazit se do kazdeho kinematografickeho pocinu posledni doby dodat tematiku vztahu stejneho pohlavi me dost irituje. Obzvlaste kdyz jde o historickou epochu kdy se upalovalo za dost mensi preciny...
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 21:24 18. Aug 2015
by kucik
Pokud jde o filmy o hudbě a hudbu ve filmech, tak jedním z mých oblíbených je
Whiplash. Ikdyž jsem to sem dost možná už dával.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 20:58 22. Aug 2015
by sandoftime
Mě se líbil "nový" Gatsby. Nedávno jsem měl možnost shlédnout v buse a old sport mile překvapil. Obecně se Leo vypracovává v mém žebříčku z neoblíbených v oblíbené.
Great Gatsby
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 02:02 23. Aug 2015
by Zeerit
Já ho tam mám už od
Skrytý identity
A jeho nový film vypadá taky zajímavě
https://www.youtube.com/watch?v=QRfj1VCg16Y
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 03:49 23. Aug 2015
by sandoftime
Mě oslovil už s
http://www.csfd.cz/film/8630-chyt-me-kdyz-to-dokazes/
A jinak trailer na Revenanta jsem nedávno také viděl a je to jeden z filmů na které se vysloveně těším.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 00:00 25. Aug 2015
by Goran
Povedený satirický seriál o (ne)funkčnosti mezinárodní bezpečnostní politiky USA.
The Brink (Krize)
https://www.youtube.com/watch?v=4TmiDb_BMfo
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 00:55 25. Aug 2015
by Bahnak
The Emperor’s Club
http://www.csfd.cz/film/40006-klub-vyvolenych/
Velice působivý film, jeden z těch, které se dnes už prostě nevím proč netočí.
Vřele doporučuji, opět nechápu jak mi mohl utéct a jsem moc rád, že si ke mě našel cestu.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 12:01 25. Aug 2015
by Bahnak
Co říkáte na pilot Fear the walking death?
http://www.csfd.cz/film/411293-fear-the-walking-dead/
Já to vidím na rodinné drama hned od prvního dílu, což není nutně špatně, ale zase ani dobře, protože se to typově nijak neliší od předchozího "The Walking Death".
Co myslíte vy?
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 17:42 25. Aug 2015
by Goran
Bahnak wrote:Co říkáte na pilot Fear the walking death?
http://www.csfd.cz/film/411293-fear-the-walking-dead/
Já to vidím na rodinné drama hned od prvního dílu, což není nutně špatně, ale zase ani dobře, protože se to typově nijak neliší od předchozího "The Walking Death".
Co myslíte vy?
Do toho rodinného dramatu to pak hodně padalo. Tak nemusí to být špatně, díváky si to určitě najde, a vždy to může gradovat. O tohle se však za sebe bojím. Jedna věc mi kazí atmosféru celého seriálu, paradoxně ta na které to stojí, a podle které se to i jmenuje. Oni totiž ti "kráčející mrtví" opravdu kráčí, a to rychlostí člověka po operaci kyčlí. Vždy mi vrtalo hlavou, jak něco takhle pomalého, a prakticky neškodného, může způsobit cokoliv, co se podobá plošné apokalypse.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 18:48 25. Aug 2015
by Bahnak
Je fakt že uvěřitelnější zombíkárny jsou ty, ve kterých undeadi běhají.
Jinak třeba pilotní rozjezd staršího "The Walking Death" byl nerodinný - polda Rick zasazen do již běžící apokalypsy, rodinnou srákorou se to stalo až v průběhu série.
Tady ten začátek je (můj názor) pouze o rodinném dramatu, viz. řešení synka fetky, dcerky s přítelem umělcem, dalšího synka který nechce mluvit s taťkou, atd...
Ale šanci tomu určitě dám, jsem zombíkofil, takže je to stejně fuk a další povinná položka.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 01:29 30. Aug 2015
by Puxina